Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Dobar poziv upravi da nešto učine na polusezoni, ne očekujem pet bombi al dva tri igrača koji mogu da pomognu da.

 

To je ako su raspoloženi za titulu, ako nisu onda neka ovako.

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, mozzer said:

 

Umorni smo.

 

Idemo dalje.

+1


 

 

nego zar nije ovde negde pisano da smo zatvorili sve do kraja?

 

treba žalbu da uložimo

:fantom:

 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Azdaja said:

Dobar poziv upravi da nešto učine na polusezoni, ne očekujem pet bombi al dva tri igrača koji mogu da pomognu da.

 

To je ako su raspoloženi za titulu, ako nisu onda neka ovako.

To je to zaista nema sta da se doda, da smo imali 2 iole pristojna igraca umesto Pantica i ove dece Terzica i Jovica dobili bi danas... ali ko zna zasto je ovo dobro. Idemo dalje. 

  • +1 1
Link to comment

očigledan pad forme, koji je vidljiv već duže vreme, morao je da počne da dolazi na naplatu. biće vraški teško ostvariti maksimalan učinak do kraja jeseni.

 

svaka čast Proleteru, muški su odigrali, zaslužili bod.

 

mi smo sada došli u situaciju da ne možemo da rešavamo rivale od kojih smo značajno kvalitetniji i koje smo do skora rešavali rutinski. ima i do umora, ali nije samo to. nadam se da će Stanoje naći načina da ih resetuje malo

  • +1 2
Link to comment

Pantic je najaktivniji i najkonkretniji danas. Makar je bio dok se videlo. U drugom poluvremenu je gurnuo par lopti iza odbrane. Spojio Rikarda s golom, odlozio loptu Jojicu kod penala. Nije u top formi, ali oprastati se od njega dok nam igra bek iz veteranske sekcije i stoper koji bukvalno nista ne ume nogom je tako grobarski.

 

Ne znam sto je poceo sa Obradovicem (nebitno je da li je Urosevic bio umoran, slede dve nedelje pauze, a i na 50% je liga iznad onog rekreativca) i zasto je vadio Cerkeza na poluvremenu. Njegova genijalnost najvise donosi u ovakvim utakmicama. 

 

Ceo tim je potonuo u formi, Rikardo, po ocekivnaju, najvise. Em ga jasu ko zadruzno magare, em je start sezone bio nerealno dobar. Svaka mu cast, ume dati gola, ali svi ostali elementi su daleko ispod nivoa devetke Partizana.

 

Na kraju, svaka cast igracima Proletera. Borili su se, koprcali koliko su mogli, golman bio sjajan, dovoljno za bod.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, mozzer said:

ove dece Terzica i Jovica

 

Postoji pravilo bonus igraca po kom najmanje jedan igrac mladji od 21 godine mora da bude na terenu.

  • +1 1
Link to comment

mislim i da to opterećenje pitanjem titule ne doprinosi ni malo

 

šta ja znam, po meni nikada nije dobro da se stvara ta atmosfera sad ili nikad, da je neka utakmica ili sezona sudbonosna i bilo koji drugi oblik fatalizma. to može na kratak rok da donese neku ložanu i odlične rezultate, ali isto tako, nakon prvog neuspeha može i da ode u spiralu užasa. mada takav majndset ide uz ovu upravu, jer se ništa ne radi sistemski, osmišljeno i na duži rok, nego u fazonu omladinske radne akcije, da zasučemo rukave i napravimo 500km pruge za dva meseca

 

a bojim se da se kod nas nešto slično dešava ili može da se desi. to je ona situacija kad su ti prepreke više subjektivne nego objektivne prirode 

  • +1 1
Link to comment

Ide sad pauza dve nedelje pa nam dolazi stara dama iz NS pa idemo u goste Voždovcu, za Vojvodinu se ne brinem biće sveži a dosta smo kvalitetniji od Voždovca.

 

 

Posle toga još tri utakmice i na odmor.

 

Riki će da slavi 15/16 decembar kao drugi rodjendan, konačno da prestanu da ga jašu i bodu svake nedelje :D

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Postoji pravilo bonus igraca po kom najmanje jedan igrac mladji od 21 godine mora da bude na terenu.

Da prvo prokomentarisem da je Jovic za mene ozbiljan fudbaler samo da se vrati u formu. Terzic... ne znam. Ne smem ni rec da kazem zbog centarsuta Sociju i 2 gola TSC-u. Ostalo... ne znam. A za bonus moze da ubaci i nekog drugog, mogao bi da proba nekog mladog stopera Nema ionako nije u formi...

 

Pantic... ne slazemo se. Imao sam puno strpljenja za njega, ono iu Gentu i danas a i sve sto je odigrao u ovoj sezoni posebno nakon povrede... za mene je jednostavno, nema kvalitet za Partizan i tacka. Treba nam MNOGO, MNOGO bolji igrac na toj poziciji.

 

Da, Holender i Menig... lose bas lose...

 

 

Link to comment

Јбг немогуће је победити све, штета што смо кикс испуцали на оваквој једној текми и то на Јна али шта ћеш, већ неко време нам виси мач над главом реално. Сад немамо изговор до краја полусезоне, ако изгурамо до тог момена са плус три свакако није лоше (боље од онога чему смо се надали на почетку сезоне дефинитивно).

Ја се нажалост прибојавам још неког кикса до тада ал ај да не мрачим пу пу.

  • +1 1
Link to comment

pa dobro, nije se ništa raspalo. a bez Zdjelara smo igrali nerešeno u Belgiji pri čemu je protivnik bio znatno kvalitetniji od Proletera

 

razlika u kvalitetu između nas i Proletera je tolika da mi tu ne osvajamo tri boda samo zahvaljujući sebi, sopstvenom umoru/kurcobolji/lošoj formi. eventualno zbog nekih nemogućih uslova za igru, što juče ipak nije bio slučaj jer je vidljivost na terenu bila ok. i da smo imali deo one forme od pre dva meseca, ovo bi rešili sa dva, tri laka komada, verovatno i pre magle

 

Stanoje je u pravu, ne može sve da se dobije.....ali, ne bi smelo da se ne dobije kući i to protiv ovakvog protivnika

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...