Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

On 6.11.2021. at 15:13, Redoran said:

Koliko sam ispratio brata Teda, ništa nema smisla raditi dok se klupska politika drastično ne promeni. Ja nisam matorac, u zlatnim sam godinama ali mi je jasno da tu promenu neću videti makar dogurao do trocifrene starosti. Dakle ovo nije pitanje klupske politike jer se ona neće menjati tj. ako se bude menjala može jedino da se promeni na gore, pa na još gore, i tako u nedogled. Ovo je pitanje da li mi želimo da pratimo klub uprkos svemu, ili da dižemo ruke i gledamo neki kršten fudbal na TV.

 

problem je što gledamo isti film. isti ili slični likovi rade iste ili slične stvari sa istim ili sličnim ishodom

 

pri čemu se očekuje da mi masovno dajemo dekor tim večitim reprizama, sve ushićeni kao da smo prvi put otišli na stadion

 

reci mi iskreno, kada krene 1798 repriza Boljeg života, da li ćeš da sedneš ispred tv-a, pozoveš društvo, napraviš tonu kokica, kupiš 20 piva i da se svi zabavljate ludo i smejete forama i scenama viđenim 1798 puta? i tako svake godine, svake decenije. nema šanse

 

odustvo veće podrške i masovnosti na tribinama je ne gledam u smislu da su ljudi masovno okrenuli leđa i da ih je baš briga. upravo je suprotno, po meni

 

na ličnom planu, pomalo je i ponižavajuće da sebe stavlljam u poziciju tapšača, oduševljenog ko zna kojom reprizom već viđenog. dajući pri tome lepo pokriće tip istim ili sličnim likovima da rade to isto ili slično, u sopstvenom interesu uglavnom, a ne klupskom

 

na prvi mig nekave normale ili kretnje u tom smeru, tribine će biti pune, nemoj da sumnjaš

 

 

 

 

 

Edited by Ted
Link to comment

Neko: Tede, šta si radio prethodnih 45 minuta?

 

Ted: Iskreno, ne umem da definišem!

 

Neko: Da nisi fudbal gledao?

 

Ted: Ne nisam, to bih umeo da definišem.

 

Neko: Važi. Javi ako se setiš

 

Ted: Hoću, čujemo se

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...