Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Kada je Lola dobio minute protiv Čuke (ili beše Metalca?) neko je ovde napisao da ga Stanoje proba za Gent. Ja sam od tog posta bio potpuno ubeđen da će on ući u drugom poluvremenu i uopše se nisam iznenadio kada sam ga video da se sprema.

 

Bemulebac, mali Terzić nije zadnji vezni ali mogao je komotno tu da ga stavi 20 minuta, imalo bi više smisla. Ostojić bi imao više smisla. Random gledalac sa tribina bi imao više smisla.

 

Ali ajde, on je trener. Ima savršen skor u Linglongu i 5-3-2 u Evropi, nema smisla da mu sitničarim.

Link to comment
1 hour ago, Mark Rothko said:

Da li bi mogli ovi s druge strane brda da se sastanu sa nama u baražu ako ispadnu iz onog kupa?

Bio bi to spektakl, evropski mečevi, puni stadioni, uefa monitoring, var, doping kontrola, prave sudije a ne lopovi iz Lovćenca.

Verovatno u tom prvom kolu odvajaju timove iz istih liga. Svakako treba da navijamo da ne budu treci, jer iz te grupe moze doci ok protivnik. Dosuse jos je rano da se zna.

Link to comment

Ja sam zadovoljan, ne može pita bez tepsije.

 

Odradili su divan posao u kvalifikacijama, prošli grupu, prvi u ligi.

 

Realnost su navedene stvari koje su napisane.

 

A to koga bi doveli i koga bi voleli o tome možemo koliko hoćete, sa onim što nam je na raspolaganju, kidamo. :)

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Popovic je bas napredovao ove sezone. Odlican je bio i protiv Socija tamo, skinuo penal u Slovackoj. Steta za Stevanovica koji je dobar golman za nase uslove sto opet mora da greje klupu ali Popovic mora da ima prednost u ovom trenutku.

 

Da smo imali Zdjelara ili Scekica umesto Lole i Markovica napred mozda bi i izdrzali nekako uz malo srece. Jaci su tu nema sta, njima strvinu Odjidju koji je fizicki kao 2 nasa menja onaj Gruzin Cakvetadze, a nama ulazi Lola jer Natho ne moze vise.

  • Hvala 1
Link to comment

Sta fali Loli? Kako je pljesnuo rukama i rekao ajde kad je usao. I kako je bez problema namestio kapitensku traku. Posle par minuta primili smo gol, ali nije on kriv

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

menig i holander će da pokidaju na proleće

 

zapamtite ovaj post

:fantom:

 

 

šta će da pokidaju? lligamente ;)

 

šalim se, pamtim pa ćemo da vidimo na proleće

 

 

elem, jel smo još uvek zainteresovani za LŠ. posle ovih tekmi sa Gentom, valjda je jasno da mi tamo priviriti nećemo ako ne bude drastično pojačan kvalitet rostera. pre svega, ako se ne zamene ovi "bio fudbaler", "nekad fudbaler" i "nikad fudbaler" sa ljudima koji imaju oznaku "jeste fudbaler". trebalo bi drastičnije da dignemo performanse brzina i snaga, ako kanimo da uradimo bilo šta.

 

koliko god oku prijalo ovo što se gleda u linglongu, to ne sme da zavarava. dugačak i težak put je pred nama, pa taman dobili sve u našoj ligi do kraja sa gol razlikom 50-1.

Edited by Ted
Link to comment

kakav idealan opis lole na b92: 

 

Milan Smiljanić (od 76. minuta) – Ušao je u igru umesto Bibarsa Natha kako bi doneo svežinu i čvrstinu u sredini terena, a četiri minuta nakon toga Partizan je primio gol. To je sve što je bilo vredno pomena u njegovom večerašnjem nastupu.

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment
36 minutes ago, shimpr said:

 kapitensku traku

Znam da je nebitno, al bas me iznenadilo da je jojic izveo ekipu na teren, mislim da je natho zavrijedio da nosi traku kad nema ni laze ni zdjelara (na stranu to sto markovic ne bi smeo da bude kapiten pre zdjelara) 

Link to comment

Gospodo Partizanovci.

 

Ja bih Vas samo zamolio više podrške našem timu i manje omalovažavanja istih. Mi smo po kvalitetu isti sa komšijama preko brda. Čitajući forum fudbal i te dve teme (komšije i mi) neki slučajni posetilac bi stekao utisak da smo mi u nivou fk žarkovo a da su oni galaktikosi. Razumem kritiku i sve ali molim Vas više podrške našem klubu a ne da mu se želi da ne osvoji titulu jer "batadjora"... I slične gluposti tipa "šta će nama titula kad ne vredimo ništa". Zašto se to komšije ne pitaju šta će njima titula nego navijaju za svoj klub? Treba nam titula da bismo došli makar do lige evrope ili do lige konferencije. I mojne više slična sranja nismo ni za ligu evrope. Jesmo mi za ligu evrope kao što su i oni koji su sličnog kvaliteta. Znači još jednom Vas molim za podršku našem timu, kakav je takav je, naš je. Titula je prioritet a u evropi šta se uradi, uradi. Većina vas je pre meča protiv Genta mislila da ćemo da prsnemo ko dinja a mi igrali 1:1. U prvom poluvremenu smo imali 3 zrele šanse za gol iako SREDINU TERENA NISMO IMALI. Postavka igre je bila na osnovu onog što imaš a klupa tanka ili ne postoji. Rezultat ne garantuje prvo mesto ali garantuje makar drugo i plasman dalje što je sjajno.

 

I još jednom, prioritet je titula gde dobro guramo, imamo 5 bodova prednosti. Preko titule ideš u kval. LŠ protiv raznih Rilova, Dile Gori itd... Kad stigneš do nekog Šerifa ti si maltene obezbedio LE a ako žešće zasereš makar ligu konferencije.

 

I još nešto. Ne daj bože da je neki pavijan sa naših tribina nekome otvorio lobanju kao ono što se desilo juče. Ovde bi se pisalo makar 20 stranica sa željom da nam ugase klub, kao što se pisalo, doduše sa manjim intenzitetom groznih želja prema svom klubu, posle one virtuelne/nedokazive rasističke prozivke prema onom fudbaleru Santa Klare.

 

Još jednom Vas molim više podrške našem klubu i više negativne energije ka onim ko to zaslužuje - Vazura, Vučelić i ostali u upravi a ne prema fudbalerima koji igraju na granici sopstvenog kvaliteta.

 

Pozdrav svima i Napred Partizan. :)

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

lepo napisano, ali je apel upućen onima koji nesumljivo podržavaju FKP i žele mu dobro. što bi bili svi grobari koji se ovde redovno ili menje redovno okupljaju i koji redovno ili manje redovno pišu

 

drugo, nebitno je kako komšije doživljavaju i predstvljaju svoj klub. to po meni nije uporedivo, u smislu da mi ipak imamo neki drugačiji odnos i ta paralela ne vodi nikuda

 

treće, isticanje očiglednog nije kritika i ponižavanje kluba ili igrača. očigledno je da Lola nema mesta u rosteru i neverovatno je da se tu nalazi. očigledno je da je linglong smeće od takmičenja, predimenzionirano, razvodnjen ionako nizak nivo kvaliteta i da može da stvori lažnu sliku o mogućnostima ili nemogućnostima

 

nemoj da se ljutiš, ali pozivanje na bezuslovnu podršku, bez komentarisanja očiglednih činjenica koje projektovanu sreću kvare, nema mnogo smisla. gledanje u sadašnji trenutak, kao da sutra ne postoji, dokazano je sto puta, donosi nam neke trenutke radosti a nekon toga talase nezadovoljstva i razočarenja.

 

titula jeste cilj i nećeš ovde nikoga naći ko bi tvrdio da je bolje da budemo drugi. ali teško da ćeš naći i nekoga ovde ko živi u uverenju da ćemo nakon te titule učiniti ili moći da učinimo ono što je neophodno da se ista valorizuje. izvini, ali očigledno je da ovaj ili sličan tim nema šta da traži u LŠ, a Boga mi ni u LE gde lako dospeš u grupu sa PSV i Monakom ili Laciom i Spartakom iz Moskve isl. nema tu šta da traži ni Lola ni Obrad ni Markec ni Miljkon. gledam Inter protiv čuvenog Šerifa, gledam kako su ih sabili u mišiju rupu na njihovom terenu i ne daju im da dišu, nesretnici ne mogu da iznesu loptu ni 30 metara od svog gola. gledam i zamišljam šta bi bilo da smo mi umesto Šerifa npr. 

 

svi mi gledamo/pratimo i neki fudbal van linglonga, i svima ili većini je jasno da je mnogo toga potrebno da se i mi priključimo u to kolo. ljudi ovde sameravaju svoj Partizan spram modernog fudbala koji gledaju, a ne spram Napretka ili Bačke ili Surdulice.

 

Stanoje radi odličan posao u linglongu, dobar je posao i u Evropi, hvala LK. ali to je plafon. ne može više od toga ovako kako se radi. nije to situacija kao u KK gde ekipa nije blizu svojih limita i gde se može očekivati dizanje na još viši nivo.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Ted said:

 

elem, jel smo još uvek zainteresovani za LŠ. posle ovih tekmi sa Gentom,

 

Nismo ni bili zainteresovani za LŠ, tu nema bilo kakvih iluzija. Ono za šta jesmo i treba da budemo zainteresovani je titula koja automarski stavlja LK u džep i onda možemo da se pobijemo sa nekim za LE bez pritiska i grča da ćemo ostati bez Evrope već u avgustu. To je ogromna razlika u odnosu na tri kruga krljanja samo za LE, sva tri u sistemu "sve ili ništa". Mnogo je bolje juriti LŠ kada znaš da u slučaju da ispadneš imaš pokušaj za LE, pa ako i tu fulaš imaš obezbeđenu LK.

  • +1 3
Link to comment
14 hours ago, MocaVukotic said:

klub koji od svog postanka igra na pobedu pa dal protiv donjih laola ili protiv real madrida.

 

Laole je Veliko ili Malo, nema Donjeg. 

Čas zemljopisa mlavskog kraja završen, molim vas nastavite na zadatu temu :)

Link to comment

Sve vec napisano, istakao bih samo nakon pazljivo odgledane utakmice:

 

- Mnogo mi drago za Nejakog Urosa, fantastican gol i sjajna partija

- Duljaj odlicno izgleda kraj aut linije a tako je izgledao i nas tim do neverovatnog ali shvatljivog kiksa Neme za 1:1 (izgunula su sva tri stopera, najslabniji je popustio ali nema veze svaka cast svoj trojici za partiju juce)

- Pop vrhunski, bas bas

- Poredjenje Pantica i Joje ne ide... Pantica mi je bas zao da gledam decka jedino mi drago sto pokusavaju da ga ozive po svaku cenu.... Joja pokidao juce, sa Natkom celo 1.pol, a Joja i drugo... jos jednom - prvi sam ga ovde kritikovao, ali usao je u formu i igra bas zrelo i odlicno....

- Riki pogibija i znanje vrhunski Respect za njega

- Lola splavarski rokenrol avangarde ne znam sta drugo da napisem, ubacuje ga zbog premija zaista ne znam, u svakom slucaju spektakularno je ali kako je neko napisao nadam se da cemo se uozbiljiti pa da npr iduce sezone Natko ulazi ovako a na njegovoj poziciji npr da igra ovaj Gruzinac... kida lik, kida fiudbal

 

Dobar rez za nas na kraju, sve ostalo je napisano. Idemo po pobedu u Nedelju

 

ps Da dodam - cujem da Sumici dobro ide u Kuvajtu i to mi mnogo drago - sto se FKP tice za mene pravi potez rastanak sa njim, dovoljno je videti Kangu koji je isto ekstraklasa i majstor fudbala ali...

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

Nismo ni bili zainteresovani za LŠ, tu nema bilo kakvih iluzija. Ono za šta jesmo i treba da budemo zainteresovani je titula koja automarski stavlja LK u džep i onda možemo da se pobijemo sa nekim za LE bez pritiska i grča da ćemo ostati bez Evrope već u avgustu. To je ogromna razlika u odnosu na tri kruga krljanja samo za LE, sva tri u sistemu "sve ili ništa". Mnogo je bolje juriti LŠ kada znaš da u slučaju da ispadneš imaš pokušaj za LE, pa ako i tu fulaš imaš obezbeđenu LK.

 

sorry, ali ovo mi liči na neku verziju "Srpskog sna", ono kako da suštinski ne radim/učim ništa a neka lovica da kaplje

 

mislim, jurenje kvalifikacija za LŠ zato što donose LK, ne znam kako bih okarakteriso takvu poslovnu politiku. svakako je ne bi svrstao pod odrednicu "politika velikog kluba". ili barem onog koji teži ka tome 

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...