Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

7 minutes ago, gone fishing said:

kako je teško shvatiti da porazom ništa ne gubimo, nakon rezultata iz talina, poraz ne ugrožava 2 mesto, dakle u takvoj situaciji gde nemaš šta da izgubiš ti ni ne pokušaš da pojuriš pobedu što kaže cash :D

 

Pa nisam baš saglasan da nisu imali šta da izgube. Da sam ja bio na terenu, i da sam 85 minuta ginuo za tih 1-1 protiv jačeg i boljeg tima, još kako bi mi stalo da ostane tih 1-1 i da posle 85 minuta rudarenja ne popušim poraz kao poslednji kreten u nekom potpuno nerealnom pokušaju da jurnem na gol.

 

Mi ni u jednom trenutku nismo jurili pobedu. Pokušavali smo da ih sačekamo na nekoj krivini i uspelo nam je. Tim nije bio sastavljen da se juri pobeda nego da se bunari i čeka neko čudo. Čudo došlo jednom, dva puta baš i neće da dođe na istoj utakmici. U prvih 10 minuta u Beogradu se videlo da je Gent klasa iznad nas i da iz dvomeča sa njima ne možemo da izađemo kao pobednici i da nema smisla poginuti na tom brdu. Još smo u prvoj trećini sezone, biće prilike da se stavljaju bajoneti.

  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Moze li sad objasnjenje zasto je uspeh zavrsiti ispred Flore i Anortozisa, koji su usput u medjusobnim utakmicama ostavili dva boda u travi?

 

Zato što Flora i Anortozis na svoje utakmice izvode 11 profesionalnih fudbalera. Jesu to fudbaleri veoma niskog kvaliteta, ali su barem profesionalni fudbaleri. Čak i na klupi imaju kakve-takve profesionalne fudbalere. Mi oba ta luksuza nemamo.

Link to comment
29 minutes ago, Redoran said:

 

Pa nisam baš saglasan da nisu imali šta da izgube. Da sam ja bio na terenu, i da sam 85 minuta ginuo za tih 1-1 protiv jačeg i boljeg tima, još kako bi mi stalo da ostane tih 1-1 i da posle 85 minuta rudarenja ne popušim poraz kao poslednji kreten u nekom potpuno nerealnom pokušaju da jurnem na gol.

 

Mi ni u jednom trenutku nismo jurili pobedu. Pokušavali smo da ih sačekamo na nekoj krivini i uspelo nam je. Tim nije bio sastavljen da se juri pobeda nego da se bunari i čeka neko čudo. Čudo došlo jednom, dva puta baš i neće da dođe na istoj utakmici. U prvih 10 minuta u Beogradu se videlo da je Gent klasa iznad nas i da iz dvomeča sa njima ne možemo da izađemo kao pobednici i da nema smisla poginuti na tom brdu. Još smo u prvoj trećini sezone, biće prilike da se stavljaju bajoneti.

Pa... Mozda previdjas na trenutak da klub o kome govoris se zove partizan, klub koji od svog postanka igra na pobedu pa dal protiv donjih laola ili protiv real madrida. Kolko god da je klub otisao u krasni, mi, bar mi rodjeni u 20. veku, imamo u sebi to negde zakopano da partizan ne sme da se plasi nekakvog genta, koliko god da je klasa taj gent iznad nas u datom trenutku. Tesko se s tim izboriti, razym kaze jedno, ali srce kaze drugo, a ovo su stvari gde ja slusam srce, pa kako god bilo. Rekao bih da ne bi smeli da odustanemo od toga, jer to je otprilike jedini razlog sto jos nisam potpuno digao ruke od fudbala. 

  • +1 2
Link to comment

Bemliga... koliko me sećanje služi, mi smo prvo učešće u LŠ izborili tako što smo u gostima čekali i dočekali da nam se Njuka namesti, a ne tako što smo svi jurnuli na njih od prvog minuta jer nismo imali šta da izgubimo. Ni Dnjepar onomad nismo izbacili tako što smo jurišali u talasima jer nam je trebala pobeda. Ono što smo igrali kod Golca je bio izuzetak a ne pravilo.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Redoran said:

Pa mi ćemo u tom baražu da ispadnemo 96%, ko god da dođe iz LE. Ali nije mi jasno kako smo došli dotle da ignorišemo realnost i činjenicu da nam je bukvalno pola tima odavno batalilo svaki iole ozbiljan fudbal. I još idemo u goste ovima bez motora one druge polovine tima što nečemu valja. A zamena tom motoru se takođe povredi. Na klupi možda dva igrača koji nečemu vrede. I ajde sad, juriš u pobedu jer je drugo mesto valjda neuspeh. Ovaj tim je valjda projektovan za to finale u Tirani pa mu baraž ništa ne znači. Može li neko da objasni ukratko, zbog čega je neuspeh završiti iza Genta?

Bez jedno 4 dobra pojačanja možemo samo turistički da odigramo 1/16. A ovi preko brda će isto da igraju 1/16 finala jer će braga tamo najverovatnije biti prva. Tako da će biti isto i nama i njima.

 

Pojačanja u zimskoj pauzi. Ali prava a ne neki balvan od onog kriminalca iz crvenih beretki.

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
43 minutes ago, April said:

Ako mislite da nismo mogli da kupimo goreg od Meniga, zajebali ste se: komšije su kupile Rišaira Živkovića.
 

 

Ja nešto kontam da će biti bolji na proleće, kada odradi pripreme. Jednu stvar sam primetio, dobro ostavlja lopte na jedan dodir. To je u teoriji dobro za tranziciju, a u praksi ih ostavi Pantari koji odmah izgubi duel. Videćemo, ja bih mu dao malo kredita. Nije baš da ostali sijaju zlatnim sjajem dok on statira.

Link to comment
6 minutes ago, Redoran said:

 

Ja nešto kontam da će biti bolji na proleće, kada odradi pripreme. Jednu stvar sam primetio, dobro ostavlja lopte na jedan dodir. To je u teoriji dobro za tranziciju, a u praksi ih ostavi Pantari koji odmah izgubi duel. Videćemo, ja bih mu dao malo kredita. Nije baš da ostali sijaju zlatnim sjajem dok on statira.

Pa to, kad do lopte dodju Joić ili Pantić, ili kad neko uspe da doda na krilo loptu Miljkoviću, odmah znaš da je napad tu gotov i da možeš da gledaš napad protivnika. Jer Pantić će ili da padne ili će da mu uzmu loptu iz nogu, Joić će da doda loptu protivniku, a Miljković će da centrira u suprotni aut na tribine.

Link to comment

Da li bi mogli ovi s druge strane brda da se sastanu sa nama u baražu ako ispadnu iz onog kupa?

Bio bi to spektakl, evropski mečevi, puni stadioni, uefa monitoring, var, doping kontrola, prave sudije a ne lopovi iz Lovćenca.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...