Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

7 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Izlazi se iz grupe sa dva zalutala tima, koja su pritom medjusobno odigrala nereseno dva puta. 

 

Naravno da 1:1 nije dovoljno. Sigurno nije toliko dovoljno da pri prekidu na njihovoj polovini mi gledamo kako da potrosimo vreme.

 

Ponavljam: izlazi se iz grupe sa Miljkovićem, onom trojicom u zadnjoj liniji, Pantićem, Jojićem i 20 minuta Lole. To je uspeh, pa neka su ona dva tima sto puta zalutala u takmičenje. Čudo neviđeno je da se ova ekipa uopšte plasirala da igra bilo šta u Evropi. I naravno da su trošili vreme kada su svi do jednog pocrkali trkajući se sa likovima koji su i jači i čvršći i spremniji od njih. Dali su koliko su mogli, ovi što su bili na terenu ne mogu bolje. Ne vidim zašto bismo im zamerali to što nisu krenuli svi u napad i junački popasli laganih 1-3 u finišu.

  • +1 4
Link to comment

Šta da se radi - igraćemo dve utakmice više u Evropi.

Valjda dalje nećemo praviti eksperimente sa 3 centarhalfa. Vujačić, Miletić i Saničanin su danas lutali samo tako. Niko ne zna gde bi trebalo da stoji, tako smo i primili gol sa peterca.

Koliko nam fali još jedan solidan veznjak napred i kvalitetna zamena za Rikija.

Uprava napolje! Včć pederu!

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Redoran said:

 

Nemamo mi sa čim da krenemo na sve ili ništa, 1-1 je sasvim dovoljno. Teorije nije bilo da se ovo dobije.

 

Ovo je OK, izlazi se iz grupe sa timom u kojem Lola igra 20 minuta evropsku utakmicu. Ne znam stvarno šta više očekujete.

imamo baždara, milovanovića, terzića da unesu svežinu u napadu, umesto crklih rikija i meniha, barem od 82 min pa do kraja, za toliko bi imali snage, uostalom dobijali su šansu na pripremama i solidno se pokazali

- ali jbg ser šamroku je važniji bod i 170k € umesto šanse da već večeras obezbedi proleće u evropi i ostane u igri za 1 mesto.

- ovako će gent biti u prilici da na kipar povede omladince i tamo izgubi a mi ako ne bude sreće u talinu pa se vratimo sa remijem dolazimo u situaciju da ne smemo da izgubimo sa više od 0:2 da bi prošli grupu, znamo kako se to završilo prošli put

Link to comment
2 minutes ago, Redoran said:

 

Ponavljam: izlazi se iz grupe sa Miljkovićem, onom trojicom u zadnjoj liniji, Pantićem, Jojićem i 20 minuta Lole. To je uspeh, pa neka su ona dva tima sto puta zalutala u takmičenje. Čudo neviđeno je da se ova ekipa uopšte plasirala da igra bilo šta u Evropi. I naravno da su trošili vreme kada su svi do jednog pocrkali trkajući se sa likovima koji su i jači i čvršći i spremniji od njih. Dali su koliko su mogli, ovi što su bili na terenu ne mogu bolje. Ne vidim zašto bismo im zamerali to što nisu krenuli svi u napad i junački popasli laganih 1-3 u finišu.

 

Dozvoljeno je pet izmena, umor nije argument.

 

Pantic i Jojic su galaktikosi za Floru i Anortozis. Smara malo to potcenjivanje nasih igraca.

 

Ne vidim zasto ne bismo zamerali igru na bod koji ne donosi nista. Mnogo bolje bi billo da su probali i popusili gol od ovog tuznog jajarenja.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, gone fishing said:

imamo baždara, milovanovića, terzića da unesu svežinu u napadu, umesto crklih rikija i meniha, barem od 82 min pa do kraja, za toliko bi imali snage, uostalom dobijali su šansu na pripremama i solidno se pokazali

- ali jbg ser šamroku je važniji bod i 170k € umesto šanse da već večeras obezbedi proleće u evropi i ostane u igri za 1 mesto.

- ovako će gent biti u prilici da na kipar povede omladince i tamo izgubi a mi ako ne bude sreće u talinu pa se vratimo sa remijem dolazimo u situaciju da ne smemo da izgubimo sa više od 0:2 da bi prošli grupu, znamo kako se to završilo prošli put

Dobro, ovo baš i nije realno.

Da Gent izgubi, mi remiziramo,.pa onda izgubimo 2 razlike kod kuće od Kiprana.

Isuviše mračan scenario.

Link to comment

Izvukli smo bod od kvalitetnijeg tima u gostima, to je samo po sebi uspeh, no, realno, ne moze i ne sme niko da bude zadovoljan. Jer, veoma smo spori, neodlucni, igramo u nazad, imamo vrlo malo kvaliteta i tako dalje i tako dalje. Ovi sto su falili veceras, svi su bili u timu u beogradu, pa opet kurac. Znaci, nema veze, nije da je neko od njih mesi. 

 

Mozda dobijamo golmana u ovom malom popovicu, videcemo jos. 

Meniga mogu odmah da vrate odakle je dosao, decko izgleda kao da je zalutao u fudbal. A ovo smiljanic, miljkovic, obradovic, to ne bih ni komentarisao... 

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

problem je što je taj što se spušta iz LE u LK i sa kojim ćemo igrati, jači od 90% učesnika LK. može da uleti PSV ili Spartak Moskva ili Olimpik itd 

još je veći problem što je revanš meč 1/16 finala lige konfekcija 24 a derbi 26 ili 27 februara, u možda i odlučujući meč prvenstva ekipa će ući psihički i fizički ispražnjena...

Link to comment

Pa mi ćemo u tom baražu da ispadnemo 96%, ko god da dođe iz LE. Ali nije mi jasno kako smo došli dotle da ignorišemo realnost i činjenicu da nam je bukvalno pola tima odavno batalilo svaki iole ozbiljan fudbal. I još idemo u goste ovima bez motora one druge polovine tima što nečemu valja. A zamena tom motoru se takođe povredi. Na klupi možda dva igrača koji nečemu vrede. I ajde sad, juriš u pobedu jer je drugo mesto valjda neuspeh. Ovaj tim je valjda projektovan za to finale u Tirani pa mu baraž ništa ne znači. Može li neko da objasni ukratko, zbog čega je neuspeh završiti iza Genta?

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Redoran said:

Pa mi ćemo u tom baražu da ispadnemo 96%, ko god da dođe iz LE. Ali nije mi jasno kako smo došli dotle da ignorišemo realnost i činjenicu da nam je bukvalno pola tima odavno batalilo svaki iole ozbiljan fudbal. I još idemo u goste ovima bez motora one druge polovine tima što nečemu valja. A zamena tom motoru se takođe povredi. Na klupi možda dva igrača koji nečemu vrede. I ajde sad, juriš u pobedu jer je drugo mesto valjda neuspeh. Ovaj tim je valjda projektovan za to finale u Tirani pa mu baraž ništa ne znači. Može li neko da objasni ukratko, zbog čega je neuspeh završiti iza Genta?

 

Nije neuspeh zavrsiti iza Genta. Nije neuspeh odigrati nereseno tamo. Bedno je ne pojuriti pobedu kad se utakmica vec tako otvorila, podseticu da su imali mogucnost 4 izmene posle izjednacenja. Bedno je cuvati bod koji ti nista ne donosi. Bedno je da kad je nekako izboren prekid u nadoknadi na protivnickoj polovini, ekipa gleda kako da potrosi minut umesto da pojuri gol.

 

Moze li sad objasnjenje zasto je uspeh zavrsiti ispred Flore i Anortozisa, koji su usput u medjusobnim utakmicama ostavili dva boda u travi?

Edited by J.R. Cash
Link to comment
7 minutes ago, Redoran said:

Pa mi ćemo u tom baražu da ispadnemo 96%, ko god da dođe iz LE. Ali nije mi jasno kako smo došli dotle da ignorišemo realnost i činjenicu da nam je bukvalno pola tima odavno batalilo svaki iole ozbiljan fudbal. I još idemo u goste ovima bez motora one druge polovine tima što nečemu valja. A zamena tom motoru se takođe povredi. Na klupi možda dva igrača koji nečemu vrede. I ajde sad, juriš u pobedu jer je drugo mesto valjda neuspeh. Ovaj tim je valjda projektovan za to finale u Tirani pa mu baraž ništa ne znači. Može li neko da objasni ukratko, zbog čega je neuspeh završiti iza Genta?

kako je teško shvatiti da porazom ništa ne gubimo, nakon rezultata iz talina, poraz ne ugrožava 2 mesto, dakle u takvoj situaciji gde nemaš šta da izgubiš ti ni ne pokušaš da pojuriš pobedu što kaže cash :D

Link to comment
12 minutes ago, Redoran said:

Pa mi ćemo u tom baražu da ispadnemo 96%, ko god da dođe iz LE. Ali nije mi jasno kako smo došli dotle da ignorišemo realnost i činjenicu da nam je bukvalno pola tima odavno batalilo svaki iole ozbiljan fudbal. I još idemo u goste ovima bez motora one druge polovine tima što nečemu valja. A zamena tom motoru se takođe povredi. Na klupi možda dva igrača koji nečemu vrede. I ajde sad, juriš u pobedu jer je drugo mesto valjda neuspeh. Ovaj tim je valjda projektovan za to finale u Tirani pa mu baraž ništa ne znači. Može li neko da objasni ukratko, zbog čega je neuspeh završiti iza Genta?

Ok Duljaj, a ko je drugi?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...