Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

3 minutes ago, gone fishing said:

idiot duljaj umesto da ide na sve ili ništa se zadovoljava remijem koji nam baš ništa ne donosi

 

Nemamo mi sa čim da krenemo na sve ili ništa, 1-1 je sasvim dovoljno. Teorije nije bilo da se ovo dobije.

 

Ovo je OK, izlazi se iz grupe sa timom u kojem Lola igra 20 minuta evropsku utakmicu. Ne znam stvarno šta više očekujete.

  • +1 7
Link to comment

Stigla naredjenja sa telefona da se na kraju igra na bod. Bata Djora sa tribina naredio. Ćelavi koji baulja i zabija se u onog drugog mučenika umesto da čuva svog čoveka koji sam i daje gol.

Lutovac i Obradović, to su sigurno sugestije Bata Djore sa tribina.

Inače, Duljaj sto puta bolji trener od Bata Djore JR.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

 

Nemamo mi sa čim da krenemo na sve ili ništa, 1-1 je sasvim dovoljno. Teorije nije bilo da se ovo dobije.

 

Ovo je OK, izlazi se iz grupe sa timom u kojem Lola igra 20 minuta evropsku utakmicu. Ne znam stvarno šta više očekujete.

 

Izlazi se iz grupe sa dva zalutala tima, koja su pritom medjusobno odigrala nereseno dva puta. 

 

Naravno da 1:1 nije dovoljno. Sigurno nije toliko dovoljno da pri prekidu na njihovoj polovini mi gledamo kako da potrosimo vreme.

Link to comment

nadam se da je stanoja uvideo da smo primili dva identična gola na dve utakmice. centaršut na drugu stativu, i kao duh sam napadač ga zabijatm

 

to je jedino što ne valja večeras

 

 

zdjelar, markec, šćekara i holander out, igrali smo eksperimentalno sa tri u odbrani na najtežem gostovanju u grupi i završili 1:1

 

ne bod ko kuća, nego kao soliter

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Nismo zaslužili pobedu, ali mogla je da nam se omakne da smo na njihove izmene reagovali izmenama i da smo imali igrača koji može da stane na na loptu (ne ti Lolo)

 

Sad u novembarsku Estoniju da se obezbedi prolaz i uzmu pare.

  • +1 1
Link to comment

Rade Bogdanovic apsolutno u pravu. Popovic (koga ovde stalno prozivaju da se neopravdano gura) spasao Partizan da ne izgubi..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
5 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Trecina jednog od dva stana na Dedinju koje je spojio Vazura. 

Pa Vazura je već kupio pola Njujorka i Majamija do sada 

Na ovih 250k može samo da se slatko nasmeje. 

  • Haha 1
Link to comment

normalna rekacijabi bila da smo krenuli po drugi gol......ali sa čime da se krene. ishod neke usiljene ofanzive bi verovatnije bio da bi izgubili, nego da bi postigli gol

 

u svakom slučaju bolje smo se ovde pokazali nego na JNA. što je čudno jer, em smo igrali u gostima, em smo bili prilično oslabljeni. Zdjelar bi svakako umeo da im uzima lopte kad pređu na našu polovinu i daje brze lopte napred. bili bi opasniji 

 

Stanoje je dobro odradio ovo gostovanje, ali na JNA smo baš omanuli. tu je trebalo ići na tri boda

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Rade Bogdanovic apsolutno u pravu. Popovic (koga ovde stalno prozivaju da se neopravdano gura) spasao Partizan da ne izgubi..

 

Pop je odličan, a biće i još bolji

 

što se izjave tiče nisam je čuo. ali nekako je posao golmana upravo to, da spasava. možda se nama malo iskrivila perspektiva zbog igranja smešnog linglonga, gde na pola utakmica može da stoji na golu čovek sa jednom nogom i vrlo slabim vidom na samo jedno oko, i da opet ne primimo gol

 

protiv ozbiljnog protivnika moraš da očekuješ da će da stvori nekoliko pristojnih šansi. a od ozbiljnog golama očekuješ da većinu ili sve zaustavi 

Link to comment

Uvek ostaje gorak ukus kad odigramo ko picke, al treba biti realan, nismo mi bili ti koji smo se mnogo pitali veceras. Kad pogledas kakvu odbranu imamo, rezultati koje ostvarujemo su vise nego dobri

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...