Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

2 hours ago, shimpr said:

Inace, moglo bi da padne jedno okupljanje da se proslavi titula...recimo brdo piva, dogma, brodic na adi, uzelac...sledece nedelje jedan dan

uh moglo bi majke mi. 

 

brdo piva +1000

 

kad vam odgovara?

Link to comment
19 minutes ago, twisted said:

kad vam odgovara?

 

šta ja znam. ključne su naredne dve nedelje.

 

samo leba ti nemoj da slavimo titulu, jer je onda videti nećemo, to ti garantujem

 

ovaj vikend ne mogu, ćerki je rođendan, što znači sutra joj dolazi par drugarica iz škole, prekosutra će da svrate matori (koji su zdravi i vakcinisani, ostali neka telefonom čestitaju) a ja treba da pripremam neku svinjsku plećku, pogolemu, večeras ću da počenam da je radim, da bi u nedelju skončala u rerni na višesatnom tretmanu, pa ću pred kraj da je opijem nekim alkoholom

 

sad, zašto sam sve ovo ispričao pojma nemam. da, ne mogu ovaj vikend, to je zaključak.

 

mogao bih sledeći, eventualno u toku nedelje ali ne utorak i četvrtak 

 

Edited by Ted
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

petak 05.11. ?

 

d adamo malo vremena da gorbari sa topića vide, isplaniraju se i dođu. 

 

očekujemo večitu ispalu zokija, crnog đorđa prezimenjaka i naravno mozzera. 

Edited by twisted
Link to comment
2 hours ago, twisted said:

petak 05.11. ?

 

d adamo malo vremena da gorbari sa topića vide, isplaniraju se i dođu. 

 

očekujemo večitu ispalu zokija, crnog đorđa prezimenjaka i naravno mozzera. 

Hahahaha pa bio sam poslednja 2 puta i to dogegao se sa Novog Beograda do Brda piva :) Eto imali su efekta ti sastanci, tajni naravno, krenulo je...

 

Moze Petak oko 16:30 (gde god), u Ponedeljak ne mogu

 

Mediji javljaju da Saleilickapiten ima stomacnih problema te da mozda nece biti spreman sutra da bude na Klupi Brdjana....

Link to comment

Jao u petak mi je godisnjica mraka, moze u sredu. Jel moze u sredu, moze li u sredu, u sredu moze li, u sredu jel moze? Moze recimo sreda. Sreda bi odgovarala, jer sreda zovem se, sto da se lazemo i sredom se jedino slazemo, poljubi me sunce brzo izlazi, meni ovaj jedini dan sa tobom prolazi. Leontina. Sta znam, meni bi sreda odgovarala

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, mozzer said:

Mediji javljaju da Saleilickapiten ima stomacnih problema te da mozda nece biti spreman sutra da bude na Klupi Brdjana....

Ako su nama odlozili utakmicu sa Trajalom, mogu i Cukarickom sa nama

Link to comment
16 minutes ago, shimpr said:

Jao u petak mi je godisnjica mraka, moze u sredu. Jel moze u sredu, moze li u sredu, u sredu moze li, u sredu jel moze? Moze recimo sreda. Sreda bi odgovarala, jer sreda zovem se, sto da se lazemo i sredom se jedino slazemo, poljubi me sunce brzo izlazi, meni ovaj jedini dan sa tobom prolazi. Leontina. Sta znam, meni bi sreda odgovarala

Ok moze u sredu

Link to comment

Ja ne mogu u pola 5 nikad, ali bih mogao da vam se pridruzim oko osam, kad se dogovorite i ako malo pomerite vreme.  Jos ako bi dosli s ovu stranu kod mene i mozzera, mozda bi se i kums pojavio :fantom:

Link to comment

al nam ide, ne zna se ko vrti antenu a ko viče: NE VALJA

 

bane, petak ipak? batali sredu? možemo li oko dana prvo da se dogovorimo, pa ćemo vreme posle

Edited by twisted
Link to comment

Ne mogu petak, godisnjica braka. Zelim taj dan da vodim zenu u dnevnu sobu da gledamo piratsku verziju filma Toma. Jel ima neko link? Dakle, utorak, sreda, cetvrtak, ali najvise bih voleo u sredu, jer sreda zovem se, sto da se lazemo, jer sredom se zar ne, jedino slazemo, poljubi me, sunce brzo izlazi, meni ovaj jedini dan sa tobom prolazi

  • Wub 1
Link to comment
4 hours ago, twisted said:

al nam ide, ne zna se ko vrti antenu a ko viče: NE VALJA

 

bane, petak ipak? batali sredu? možemo li oko dana prvo da se dogovorimo, pa ćemo vreme posle

 

meni petak paše

 

što se mene tiče može da bude i negde na Nbg, ako većini tako odgovara, a može i kasnije od pola 5, tipa pola 7 ili 7 

 

utorkom i četvrtkom ne bih mogao pre 9 ili pola 10, što je realno kasno 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...