Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Just now, BWA said:

Jojic majstor.

+1

 

bila negde njegova statistika na tw od prošlog/pretprošlog kola 5-6 golova i +10 asistencija

on i zdjelar su pogonsko gorivo stanojevićevog partizana

  • +1 4
Link to comment

Kakva greška Saničanina. Srećom Popović je ovo izbio.

 

Kao što rekoh još protiv Genta, da nemamo toliko očajnu zadnju liniju od levog do desnog beka + klupu - zamene, odnosno da imamo iole solidne bekove i centarhalfove, dobili bi i Gent.

 

Ovako stalno strepimo ko će u zadnjoj liniji da zasere.

 

Stanojević nije trebao da menja Miljkovića. Ok, ne zna da centrira, ali makar pokriva pozadi. A ova neznalica Živković plus što napred ne zna ispada i pozadi.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Saničanin i MIletić, ne znam šta im bi danas. ovaj prvi se bori sa nekim nevidljivim silama prirode i pokušava da ostane na nogama, Miletić gubi čistu loptu ispred naših 16 u situaciji koju je mogao da reši na 20 drugih načina. mislim, nisu Kjelini i Bonući ali nisu ni ovoliko loši. daleko ispod onoga što mogu

 

Jojić bolji u drugom poluvremenu, u prvom je bio kriminal uglavnom

 

o Obradoviću i Miljkonu je Stanoje sve rekao tako što ih je zamenio na pouvremenu. mada se ni Živković nije istakao

 

Jović ima grdan problem. talenat nije sporan ali brate mili, ako se nađe u šansi zato što se dobro kreće nema teorije da realizuje. ako napravi prednost driblingom, onda komplikuje preko svaje mere i na kraju ni ne šutne na gol. neće to tako da ide, završiće ko Neca Mihajlović, za jedno sedam-osam godina u Lučanima ili Spartaku, ako ovako nastavi. Terzić je dosta konkretniji od njega, ne komplikuje previše, ume da pripali čim se ukaže šansa. nije takav talenat ali je konkretniji i korisniji trenutno 

  • +1 1
Link to comment

А на стадиону хиљаду људи евентуално. Какву подршку има овај тим у ‘историјском походу на титулу’ може се рећи да гура феноменално.

  • +1 3
Link to comment

Miletic nesiguran strasno iako ga gotivim. Miljkon koga isto gotivim prevazisao sebe, kriminal. Pantic koji mi nije omiljen - zao mi da ga gledam koliko je los... Stanoje pokusava da ga vrati u zivot

 

Yoya i Deda Bonito Zhoga....

 

Riki ako ostane na nogama...

 

Sledi najteza utakmica do sada... mozda odem na Stadion

 

O Partizane volimo te....

 

E da mali Jovic - Klasa... opasan igrac... samo da ga zaobidju povrede

Link to comment
3 minutes ago, mozzer said:

 

Sledi najteza utakmica do sada... mozda odem na Stadion

 

čuka?

plitak potok

 

 

nešto ne vidim saleta kao dobrog trenera, nema on dubinutm za trenerski posao

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

čuka?

plitak potok

 

 

nešto ne vidim saleta kao dobrog trenera, nema on dubinutm za trenerski posao

Ma slazem se ali ostala je tenzija izmedju njega i ove nase uprave... ae videcemo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...