Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

9 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Naravno, ovo ne da nije neki maksimum, nego je zapravo najlosija utakmica sezone.

 

Stanoje je promasio s bekovima. 

 

Jovic je bolji igrac od Menig(h)a.

Jovic je prelezao koronu ne moze da igra. Bukvalno nema koga da ubaci osim nesretnih Pantica i Holendera. Zimus mora ozbiljan razgovor sa veprom za pojacanja. Ovakav Gebt 2 klase iznad nas, spremni su 100% i ovakvi nemamo sta da trazimo- pola igraca je potpuno premoreno, nemamo zamene itd.. ali ok ni bidzet ovakve nase ekipe nije preveliki

  • +1 2
Link to comment

Bre, mi gubimo glatko kuci od ekipe sa sredine tabele belgijskog prvenstva, a kao bez poraza smo celu sezonu, pri tom nemamo sut u okvir do pred kraj kad je vujacic zategao onu bombu. I opet cekamo da primimo gol da bi malo nesto mrdnuli u napred, dotle 1001 jedan pas unazad, sukurac bre, to vise neko ne igra na planeti zemlji

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

dobio je crveni......prvo je Lazar krenuo da prikenjava, onda se pridružio i Stanoje......izgleda da obojica dobro govore engleski.......ili je sudija rodom iz Mrčajevaca pa ga život odveo ka Glazgovu 

 

Vučela sutra saopštenje.

Link to comment

Реално гледано темпирали смо форму за сам почетак сезоне да би прошли три круга квалификација и да нам Цигани не би побегли десет бодова до новембра као што је био случај у претходним сезонама.

Сада смо у одређеном паду и не делује да овај тим који је иначе врло скроман може на два фронта у континуитету да игра као што је играо од почетка сезоне. Довољно је да Рикардо остане без горива (што се рекло би се дешава) и ми смо 50% слабији тим.


Гент је једна од оних незгодних екипа које су квалитетом изнад онога што пружају већ неко време (упали су у кризу још прошле године пред дуеле са Звездом и још се нису сабрали) и знају да буду опасни али су далеко од непобедивог ривала и данас смо морали боље а приказали смо реално 80 минута ничега.

 

Није нека трагедија јер ћемо групу готово извесно проћи, није ни прво место изгубљено јер не би било светско чудо да их тамо добијемо, мада ће са оваквом игром бити тешко. Најбитније је да нас пораз не пољуља па да се саплетемо већ у Тополи, то би ваљало избећи.

  • +1 9
Link to comment

Bez sredine. Najgora utakmica do sad. Čak ne mogu kriviti Stanoja, ovo je realno kad dodje do pada forme, jer kvaliteta nekog i nema.

Ovo do sad se igralo na ludačku napaljenost i formu. Sad uz pad forme stiže i umor igrača, jer roster je kratak.

Ne treba zaboraviti da je ovo ipak 9. utakmica u Evropi, i da je bilo samo pitanje trenutka kad ćemo ovako loše odigrati, jer, vratimo se - kratak roster i pad forme.

 

Ako postoji dobar trenutak za sranje, to je ovaj. Drugo mesto u grupi je i dalje jako dobar rezultat. Da izguramo ling-long, uzmemo još 6-7 bodova u Evropi i jesenji deo sezone je odličan.

 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Lako moze da se ispostavi da je ovo bio los dan ili pad forme. Npr Soci je za Gent po svemu prikazanom bio za klasu bolji. Gent je stvarno za nas najlosiji matchup. Tim od kog i da izgubis 3:0 i da ga dobijes 3:0 nije neka vest +nije dovoljno atraktivan da igraci izvuku 110% iz sebe.

 

Prvo mesto je malo dalje ali nikako nije izgubljeno. I dalje nam za to treba bilo kakva pobeda u Belgiji i nad ove dve kante što nam je žreb podario. Još je rano pričati o post grupnoj fazi ali ovaj prvi scenario i dalje deluje izvodljivije nego da se koljemo sa nekim Lesterom ili Marsejom.

 

+ ne znaju belgijanci da je kod nas pomocni trener (Duljaj?) uvek opasniji od glavnog. 

Link to comment

da, pad forme je očigledan već neko vreme. moguće da smo dogurali do maksimuma pa se mašina malo pregrejala

 

nije Gent nepobediv ni tamo, ali mora da se odigra značajno bolje nego sinoć. sa onakvom igrom vratićemo se sa laganih dva, tri komada u mreži. jbg. umeli su oni i Brižu šest komada da zavuku

Link to comment

Mene ne brine mnogo Gent jer je odavno jasno da više od drugog mesta u grupi ne možemo i da ćemo odmah ispasti u doigravanju sa ekipom koja nam dođe iz LE. Za ovaj tim je to realan domet a najveći uspeh je zapravo napravljen eliminacijom Sočija i Santa Klare, odnosno činjenicom da uopšte igramo u grupnoj fazi.

 

Ono što me brine su TSC i Čukarički koji nailaze u LingLongu jer je sa ovako pregrejanom mašinom prilično nerealno da uzmemo 6 bodova. Jedino da nam se Sale Kapiten skloni pa da sve karte bacimo na TSC, ali ako smo se onoliko mučili protiv Napretka onda će stvarno biti drž', ne daj.

 

Mislim da će Šamrok morati da bira između LK i LingLonga. Apsolutno sve karte na ono drugo, jer ako sada prospu 3-4 boda to je to i mogu da se pozdrave sa titulom.

 

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, Redoran said:

 

Mislim da će Šamrok morati da bira između LK i LingLonga. Apsolutno sve karte na ono drugo, jer ako sada prospu 3-4 boda to je to i mogu da se pozdrave sa titulom.

 

Ljubim te u Stanbol, sad sam došao da napišem ovo.

 

Vreme je za promenu kursa, odlična sezona do sada.

I dalje imamo prolaz, i dalje imamo par bodova viška nad komšijama.

 

Očigledno je da to što imamo je to što imamo, sad mora da se promene prioriteti.

 

Više zazirem od tsc i čuke no od ove dve kante iz grupe što neko reče.

 

Ako izdrzimo na prvom mestu posle pauze biće to dobro.

Link to comment

Pa to je to.... za bilo sta dalje potrebno je min 3-4 zaista kvalitetna dokazana igraca... ovo je abs maksimum ove ekipe... ovo je pitanje za Upravu... ako nece (ne smeju, nemaju) da potrose jos para to je to, sto ce najverovatnije biti i slucaj... jos nesto - Titula - Zvezda ima bolji i duplo skuplji tim... ja ne vidim mogucnost da osvojimo titulu osim ako nekako ne uspemo da ostanemo na plus dva ili izjednaceni pa da se dovedu neke zveri/ dokazani majstori fudbala zimus... 

 

Juce na stadionu posle 10 minuta meni je bilo jasno da je ovo cista 2.... ne postoji trener koji bi mnogo bolje odigrao protiv ovaklvog Genta sa ovim timom fkp... suva drenovina... i to je to

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Prvih 15 - 20 minuta ne igramo apsolutno nista i to je nesto sto se vec ponavlja u evropi. Reakcija kod gola skandalozna, simovic sam ko duh, niko da skoci, ometa, opsuje... ko ivanic protiv cigana. Stoperi u prvom solidni, dosta lopti pokupili, u drugom kolaps odbrane. Realno je bilo da primimo jos koji da pop nije imao svoj dan. Sredina slaba, neubedljiva, protivnik zatvori natha i nemamo resenja. 

Nista nismo odigrali prema napred, rikardo bio sebican kad je mogao da proigra natha, menig koji je doveden da pravi razliku nista, slabo.

 

Sve ce nam se obiti o glavu kad injekcije kojima kljukaju rikija u jednom trenutku prestanu da deluju. Katastrofu u kojoj se na spicu menjaju lazar i holender smo vec imali priliku da gledamo.

 

Ne bih se slozio da je ovo partizanov maksimum, mozemo i bolje ali limiti su jasni u evropi. U domacem sampionatu samo je nebo granica.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...