Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

I na kraju se desi ovih desetak minuta i sace opet da kazu da su mogli da pariraju, klasican pristup. A ovi izdominirali, stigao ih umor nekoliko minuta, popustili sredinu al drze cvrsto u 16 i sve je uzalud. Jedino da pogodis precku sa 30. 

Link to comment
1 minute ago, BlackGeorge said:

Koja sredina? To kod nas ne postoji. Nathko ne može da potrči. Pantića neću spominjati. Jojić još sporiji od Nathka. Jedino tu valja Zdjelar.

E, stvarno mi nije jasno šta predstavlja Pantić? Kojim se sportom on bavi uopšte. Pazi kad pored njega, čak Joić nije bio najgori na terenu.

Da ne pominjem Holendera i Lutovca, nesrećnike.

Link to comment
Just now, Tresko said:

Ne zajebavaj da je Bata Djora JR dobio crveni posle utakmice? Ahahahaha kakav bednik. Pa šta mu je sudija kriv?

 

dobio je crveni......prvo je Lazar krenuo da prikenjava, onda se pridružio i Stanoje......izgleda da obojica dobro govore engleski.......ili je sudija rodom iz Mrčajevaca pa ga život odveo ka Glazgovu 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, Ted said:

 

dobio je crveni......prvo je Lazar krenuo da prikenjava, onda se pridružio i Stanoje......izgleda da obojica dobro govore engleski.......ili je sudija rodom iz Mrčajevaca pa ga život odveo ka Glazgovu 

:laugh:Cirkus Medrano.

Link to comment

Ništa posebno su ovi Belgijanci. Ali odigrali su 10-15 minuta što je bilo dovoljno za gol. Tamo će biti ista priča 0-1  golova ko prvi nabije taj će i da dobije.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

 

dobio je crveni......prvo je Lazar krenuo da prikenjava, onda se pridružio i Stanoje......izgleda da obojica dobro govore engleski.......ili je sudija rodom iz Mrčajevaca pa ga život odveo ka Glazgovu 

 

Može da priča šta hoće. Nadigrani smo i to je to. Ovo je maksimum ovako sklepane ekipe. Gent je viši nivo za nas. Gledaj dole u jsl kaljugu i riljaj. Za evropu ti trebaju igrači, makar pet dobrih a ne menadžerske kombinacije.

  • +1 2
Link to comment

Sudija je bio minimum solidan, ako ne i vrlo dobar, sve i jedan problem koji smo imali je do nas, nema sudija nista sa tim.

Ima tu dosta igraca koji ne trebaju partizanu, ali ja bih sad apostrofirao holendera, covek je nekakav kurcevi repstativac madjarske, ocekivao bi covek nesto da pokaze, al nista, busna kesa iz maksija. Zesci promasaj. 

  • +1 5
Link to comment

ima poraza, a ima i drugačijih poraza

 

podsetio bih forumski auditorijum da smo istim rezultatom izgubili od MU u Beogradu, ali je utisak posle te tekme bio drastično drugačiji. na stranu to što je MU 10 puta bolji od ovih Belgijanaca

 

nemam nameru i nadam se da neću pokrenuti još jednu Savo-Stanoje diskusiju

 

ako ima nešto dobro u ovom porazu, to ja da se malo vrati grobarska javnost u realnost. serije pobeda protiv raznih komedijaša kurcu ne vrede i ne znače ništa suštinski. mislim lepo zvuči i dugo traje, a dugo traje zato što su utakmice sa pristojnim klubovima retkost. ovaj Gent je negde na nivou Sočija, koga takođe nismo pobedili već izbacili na guzove, u trenutku kada smo ipak bili u boljoj formi. i to je to, neki remi sa klubom iz sredine tabele u Belgiji je neki naš trenutni domet i to ako smo u pristojnoj formi. realno, večeras smo bili bliži tome da izgubimo sa dva ili tri razlike, nago da odigramo nerešeno. na kraju, zasluženi poraz.

  • +1 1
Link to comment

Odavno nismo ovako loše odigrali.

Teško protiv iole jače ekipe igrati u sredini sa Šćekićem, Zdjelarom i Natkom. Nema tu agresivnosti na loptu, eventualno neko zatvaranje prostora, pritom bez ubacivanja napred i pomoći Rikardu. Neki igrači baš izgledaju isceđeno, to je pitanje za upravu, ne za Stanoja.

Nisu Belgijanci ništa naročito, može se dobiti tamo.

  • +1 2
Link to comment
41 minutes ago, mozzer said:

ovo je abs max ove ekipe i preko toga

 

Naravno, ovo ne da nije neki maksimum, nego je zapravo najlosija utakmica sezone.

 

Stanoje je promasio s bekovima. 

 

Jovic je bolji igrac od Menig(h)a.

  • +1 1
Link to comment

da budemo realni, od samog početka se videla naša inferiornost u taktičkom smislu. kao što se vidi kada mi ovde igramo protiv nekih komedijaša. ovi Belgijaci puno trče, pritiskaju visoko, brzo se transformišu iz odbrane u napad. i oni su prilično lilmitirani napred, da nisu vodili bi 3-0 do poluvremena.

 

nema leba dok ne počnemo igrati moderan fudbal, ali to ne može da se desi tek tako i prostom odlukom, niti je moguće sa većinom ovih igrača. jbg. u odnosu na te modernije timove mi izgledamo kao čika u fraku, sa cvikerom i satom na lancu. kasnimo jedno 100 godina. što jači protivnik to se više i vidi.

 

mora se priznati da su komšije u tom smislu napravile pomak dosta veći od nas, mada su i oni još daleko od neke ozbiljne priče.

 

i hvala kurcu što igramo ovu Lepu Brenu i možemo da sakupimo neke bodove. u LE se ne bi dobro proveli

  • +1 1
Link to comment

Sudija je bio odličan, ne znam šta se Stanoje žali. Poraz njemu ide na dušu. Do 80+ minuta nismo imali šut u okvir gola. Samo da ne krene da se vadi na ovaj crveni.

 

Lep rezultat na Kipru, ali i dalje nam nerešeno u Belgiji ne znači baš ništa. Tako napasti da nekako dođemo do prvog gola a posle će već biti lakše. Naravno ako ga prvi primimo to je već kraj priče.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...