Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 0 riki sutira iz blizine, golman brani pravo lazi na glavu

 

2 0 laza zalama ko roben po desnoj strani, sledi traljav sut, lopta kaci njihovog beka i vara golmana

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Azdaja said:

Može deskripcija golova, pijem sa firmom 

riki je mrčkao po strani, 7-8 m od gola, šutirao iz bloka, goši lopta ide iznad glave, on je nekako odbije lazaru na glavu i 1:0

 

laganim kasom po desnom krilu, skrenuo ka golu, zategao praćku, nekog lopta pogodi i malo promeni pravac, al nedovoljno da ne uđe u gol za 2:0

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Azdaja said:

Može deskripcija golova, pijem sa firmom 

Prvi: lopta kod Rikarda u mrtvom uglu. Njegov čuvar se kliza i ispada. Riki jako (ne i do samog kraja) u po golmana, ovaj odbija, a Lazarinjo glavom ubacuje loptu u praznu mrežu.

Drugi majstorija.

Lazarov slalom u stilu Maradone 86.potom traljav šut, ali lopta kači jednog floranjina, vara golmana i koprca se u mreži.

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Azdaja said:

Može deskripcija golova, pijem sa firmom 

 

prvi gol je tukao Živković sa 30 metara, pogodio prečku, lopta se odbila ka petercu, naleteo je Jojić i zakucao je u stativu, lopta se odbila od stative i poodila ga u glavu, odbila se poludesno od njega, pravo na volej Miletiću, koji je tukao jako i pogodio Jojića koji je lažao jer je sam sebe pogodio u glavu, lopta se odbila od njegova leđa uvis, naleteo je Lazar i smestio je u gol glavom

 

drugi gol, Vujačić je nanizao trojicu po levom krilu, neverovatan sprint ka golu, zalama četvrtog, koji odleće u reklame, šutira na gol, ali pogađa Lazara u koleno i lopta se odbija u gol 

Edited by Ted
  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Nije.

 

Nase koriscenje srece u ovoj sezoni je blizu 90%. Ovo je skoro maksimum ovog tima...

 

Drago mi za Lazaronija, prvi sam napadao yoyu injega ali evo vratili su nam lepou ovoj sezoni..

 

Zile dobar celavi izgubljen obrad menig i natho losi Pop opet dobar

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...