Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

čak i mozzart u ovom tekstu koristi formulaciju nema dokaza, a ne nema rasizma.  jasno je da je nešto bilo, a čovek je pokazao rukama i gestikulaciju tačno šta je bilo

https://www.youtube.com/watch?v=XsgPvgDGBBI&t=5030s

 

tako da bi bilo kakvo likovanje zbog toga što je rasizam prošao nekažnjeno bilo baš ružno, ali jbg.  a ni Partizan nije mnogo dobio, umesto da igraju bez publike ili samo sa klincima, imaće opet rat sa Vučićevim plaćenicima

 

 

 

 

Edited by levi
  • Tužno 2
Link to comment

ja ne bih rekao da je ovde neko likovao zato što je rasizam prošao nekažnjeno. uveren sam da u ovoj grupi forumaša grobara nema niti jednog koji je rasista ili koji bi likovao što je rasizam prošao nekažnjeno ili koji bi potajno podržavao majmune koji čine rasističke uvrede isl.

 

a već smo pisali o smislenosti/besmislenosti kažnjavanja klubova za postupke nekih pojedinaca nad kojima nema nikavu kontrolu. ti i ja možemo da odemo na bilo koju tekmu i da izvukujemo rasističke uvrede i ne vidim kako bi Partizan ili Zvezda mogli u tome da nas spreče. a ne vidim ni zašto bi odgovarali klubovi zbog toga. trebalo bi da odgovaramo ti i ja. da nas neko idetifiikuje i zabrani nam ulazak na bilo koji stadion. što podrazumeva neki angažman policije i suda. klub to ne može.

 

ova vrsta kažnjavanja ne utiče nikako na ove koji su rasisti, ali utiče na sve one koji nisu. što znači da kazna maši poentu jer kači nedužne. a majmun će da dođe na sledeću tekmu i radi isto, šta ga briga. odgovaraće klub i oni koji nisu rasisti jer neće moći da dođu na stadion. a on neće.

 

pre neki dan čitam da je, Čelzi valjda, uspeo da identifikuje nekog majmuna koji je sa tribina vređao na rasističkoj osnovi i zabranio mu ulazak na stadion. sad, drugačiji su pravni sistemi pa nije sve svuda moguće. ali i kod nas je moguće da bude kažnjen onaj ko je zaista kriv. 

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, levi said:

čak i mozzart u ovom tekstu koristi formulaciju nema dokaza, a ne nema rasizma.  jasno je da je nešto bilo, a čovek je pokazao rukama i gestikulaciju tačno šta je bilo

https://www.youtube.com/watch?v=XsgPvgDGBBI&t=5030s

 

tako da bi bilo kakvo likovanje zbog toga što je rasizam prošao nekažnjeno bilo baš ružno, ali jbg.  a ni Partizan nije mnogo dobio, umesto da igraju bez publike ili samo sa klincima, imaće opet rat sa Vučićevim plaćenicima

 

 

 

 

 

Povraća mi se 

  • +1 3
Link to comment

Večeras čista petica, kao protiv Spartaka.

 

Više me brine Napredak u nedelju. em umeju da nam zavuku, em će ih Romi verovatno premirati, em ćemo posle evropskih 5:0 biti smoreni za bus preko Pojata.

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, Ted said:

a već smo pisali o smislenosti/besmislenosti kažnjavanja klubova za postupke nekih pojedinaca nad kojima nema nikavu kontrolu. ti i ja možemo da odemo na bilo koju tekmu i da izvukujemo rasističke uvrede i ne vidim kako bi Partizan ili Zvezda mogli u tome da nas spreče. a ne vidim ni zašto bi odgovarali klubovi zbog toga. trebalo bi da odgovaramo ti i ja. da nas neko idetifiikuje i zabrani nam ulazak na bilo koji stadion. što podrazumeva neki angažman policije i suda. klub to ne može.

 

ova vrsta kažnjavanja ne utiče nikako na ove koji su rasisti, ali utiče na sve one koji nisu. što znači da kazna maši poentu jer kači nedužne. a majmun će da dođe na sledeću tekmu i radi isto, šta ga briga. odgovaraće klub i oni koji nisu rasisti jer neće moći da dođu na stadion. a on neće

 

tako je kako je, dok ne smisle bolji sistem kažnjavanja. s tim da su Zvezda i Partizan jako daleko od toga što ti pišeš, da su oni sasvim nedužni ali šta će jadni kad su nemoćni pred idiotima.  ovo ako je bio neko od redara znači angažovan od Partizana, a da se Partizan nije pretrgo da uradi ništa osim da zataška. znači nije da kazne sasvim maše poentu, ima tu još dosta prostora da se utiče na klubove

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...