Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

E ovakav Partizan zelim da gledam na svakoj utakmici, da melje od prvog do poslednjeg minuta i da ne staje. To je Parni valjak, to je Partizan! Kad se ovako igra i grize potpuno je nebitno ko je na drugoj strani.

Alal vera svima, i igracima, i Seru.

 

Nek se pripremi Flora i Fauna za strizanje.

Uzgred, pokusah da pogeldam Floru u Estonskoj ligi, ali odustah posle dva ipo minuta, kad su igraci poceli da padaju na terenu sami od sebe (ili su im bezobrazne kisne gliste uklizavale s ledja, ne bih znao). Ko ih jebe, enivej.

  • +1 1
Link to comment

Jako lepo vece sinoc u Hramu fudbala, moja prva prvenstvena jos od prve utakmice Marka Nikolica u drugom mandatu protiv Voshe u Bgd... fini ljudi na Istoku, super tekma, navijanje, pozdrav Stanoju i igracima, dobra atmosfera i pozitivna energija...

 

U cetvrtak na Severu (uzeo Sever za LK)...

 

Kompaktna smo i optimalizovana ekipa, Stanoje je rizikovao sa Popovicem golmanom i svojim povratnicima i - pogodio... za nesto dalje otom potom, za nasu ligu i LK ovo odlicno funkcionise.... Idemo dalje

  • +1 6
Link to comment

Savo bi sa ovima igrao 1:1.

 

Vodio bi do 82.minuta, a onda krenuo u bunker da šatro zatvara utakmicu. Za primljeni gol bili bi krivi sudija i VAR.

Ko ne veruje neka pogleda jednu utakmicu Olimpije, mene nije mrzelo.

  • +1 4
Link to comment

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2021&mm=09&dd=28&nav_id=1929005

 

Bajbek

"Pogrešili smo u vezi s njim. I struka i direktor. On je imao karijeru, bio je u PSŽ... MIslili smo da je to to, ali nije se adaptirao i niej se psihološki snašao. Zatvorio se, svojevoljno je otišao. Tek se skoro javio da želi sporazumno da raskine ugovor. Bio je plaćen sve što je bio ovde, posle nije bio plaćen jer nije radio, tako da mislim da će uskoro to da se završi verovatno".

Edited by BlackGeorge
Link to comment
5 minutes ago, BWA said:

Evo Stanoje drži KZŠ.

Mašta o još jednom zadnjem veznom.:lolol:

potpuno ga razumem. dmc-ovi su najbitniji igrači u 4-2-3-1 formaciji

 

nama je jedini šćepara od dmc-ova koji može da se žrtvuje sa faulovim tj žutim kartonima. u problemu smo ako ih pravi djelar npr

Link to comment

Podneo ostavku posle finala Kupa

 

"Imali smo 19 pobeda, stabilizovali se i potom izgubili finale Kupa. Izgubili smo finale protiv Zvezde i podneo sam ostavku, iskreno, kad sam došao u klub. To je bio moralni čin, jer Partizan mora da osvaja trofeje i ulazi u Evropu. I ja sam iskrenu ostavku dao i otišao. Ljudi iz kluba su me vratili, nema potrebe da patetišem. Nema alibija. Možete sve da me pitate, nema glupih pitanja, možete da pitate i uvredite, znam da nije maliciozno. Ovde osećam pravu grobarsku energiju, pitajte me šta god poželite, sve".

 

Šta misli o Miljkoviću?

"Mi smo prošle sezone primili najmanje golove, i ove primamo malo. On mi donosi sigurnost u odbrani i u skoku. Neki komentarišu njegovu igru u napadu, on se popravio, i centaršut, al pobeđujemo, to je najvažnije. Videli ste i u derbiju niko nije mogao da prođe po njegovoj strani.

 

Šta očekuje od Jovića?

"Prošle godine smo primili najmanje golova u ligi, ove takođe. On mnogo donosi u odbrani i na defanzivnom skoku. Čuli ste Krstajića - kad je napad po desnoj strani, ja zapalim cigaru. Dosta se popravio, pojavljuje se i unapred i za mene dosta korektno radi. Evo gledajte sad ovaj derbi, niko nije tu mogao da prođe. Igramo malo i takmičarski. Imamo Živkovića u izvanrednoj formi, i prema napred... Sad su njih dvojica na 50-50 a bili su na 80-20 na početku. Evo Živković već počinje protiv Flore. Zavisi za koju situaciju mi treba koji igrač. Miletića ne vidim tu. Vidim ga na štoperu, dobro je igrao u Lučanima i to je to".

 

 

Da li će ostati posle sezone?

"Nisam siguran, želim da završim na najbolji mogući način, ali teško, teško. Teško se ovde ostaje dugo. To je strahovita potrošnja. Videćemo kako će i u kom pravcu ići. Svako bi želeo da doživi sudbinu Ljubiše Tumbakovića, čovek koji nas je naučio šta znači Partizan. Ja sam osam godina bio u inostranstvu, od toga pet godina u Kini. Stvarno ne moram da idem u inostranstvu, najsrećniji bih bio da ostanem pet ili deset godina. Ali to je mnogo teško".

"Mi možemo da uzmemo titulu. I to mi je najveći izazov. Možemo da osvojimo i Evropu, ali ovo mi je jedina želja, najveća želja. Jednom prijatelju sam rekao 'Je l' moguće da ti misliš da ne možemo da uzmemo titulu?'I on mi kaže 'nema šanse da nam dozvole da uzmemo titulu'. Ma neću to da slušam. Kako je Marko Nikolić uzeo titulu? Uvek će neko nešto reći".

 

"Uvek rizikujem"

"Rizikujem uvek. Ako u derbiju igram 2010. sa Markovićem i Šćepovićem i pobedili 2:0 i otišli na +7, to je zamene rizik. Ovde gledam samo kako da pobedim utakmicu, to mi je jedino što želim. Drugo je da svaki igrač pogine na terenu, da pokaže emociju i da igra 90 minuta za svakog navijača. Baš zbog tih koji dođu na stadion, koliko god da ih je. Ako ti u 60. minutu vodiš 2:0 i staneš, što bi on došao u nedelju u osam uveče? On hoće da 90 minuta 'parni valjak' melje. Da bih te naterao da dođeš sutra. Tek je na četvrtom mestu, nažalost, da vodimo računa o tim nekim modernim taktičkim stvarima. Ja ne znam da li je Partizan nekad u istoriji dao toliko golova u prvih 10 kola".

 

  • Hvala 1
Link to comment

Odgledao sve na yt, dobar je Stanoje, vidi se da se bori i da je vraški teško.

 

Teško da će ostati posle sezone, nadam se da će uspeti da uzme titulu pa da nam se vrati opet za par godina.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...