Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

15 hours ago, Tresko said:

Ahahaha, kakva govna. Na čelu sa Ser Šamrojem, govnarom par-excellence.

Nadam se da će da ih tuži Suma i da im uzme par miliona.

Što reče gore neko, sad još samo da beskorisna kesa Pantić preuzme mesto od Natha, i Šamroje će da dostigne svoje da ima prave igrače za svoj batadjorizam.

Sad mogu da dovedu onog što je završio u Spartaku, i on se uklapa u batadjorizam.

 

Tresko, evo nešto za smirenje. Biće sve ok brate ... 

 

 

  • Wub 1
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ser stanoja od santa klare

pedagog, gospodin

 

samo ti nastavi da zatvaraš ove naše livadare, a i evropske

pusti igumane

A ne, za to su Vučela i Vazura zaduženi :D

Edited by Milošica
Link to comment
11 hours ago, Azdaja said:

Meni se doima da šef struke ne voli lenjivce, ma kako dobri bili.

 

Vratio je ove poluraspade al riljaju, jebte, pa pogledajte sa vreme Save i ko je bio pre njega kako je to sve bilo jalovo.

 

Niko ne može da mi kaže da se ne vide sistemi igre, borba, požrtvovanost i na kraju krajeva rezultati.

 

Tako da man'te se ćorava posla.

 

Može i bez Sume da se igra, nije Ronaldo.

 

Apropo Sadika, velika cufangija, kvantni skok od one slike kad je na telefonu za vreme tekme na ogradi i ove boce za gol pre neki dan.

 

 

zato je jojara od 900K olicenje spremnosti

Edited by Bogotac
  • +1 2
Link to comment

Po GPS koji nose uvek je u top 5 po kilometraži.

 

To što ne može da istrči 50m za 4,5 sekundi ne znači da ne trči uopšte.

 

 

Uostalom onda bi samo atletičari igrali fudbal.

 

(Više volim Šćekića, da se ogradim)

 

Link to comment

On ne trči nikad, i mrtav je već nakon izlaska sa sudijama na teren. Te podatke gps sigurno falširaju. Čovek je najgori na terenu na svakoj utakmici, potpuno je beskoristan. Ne zna da doda loptu, ne zna da šutne, ne zna da izvede korner, ne zna da centrira, potpuno je beskoristan za fudbal. Čak i za batadjorizam Šamroja.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
19 hours ago, theanswer said:

Samo Grobari mogu da prave frku kad ekipa dobro igra i ima rezultate. Lepo sam rekao najgori smo na svetu navijači. Treba nas zatrti i ugasiti klub. 

 

Možda grešim ali ja mislim da ceo taj narativ gradi u vr' glave desetak Žeksovih Svedoka koji idu po portalima i forumima i sipaju komentare kao iz kofe. Svako ko je makar površno pratio Partizan u prethodne 4 godine, zna da Suma ne može ni u istu rečenicu a kamoli u isti rang sa Leonardom ili Moreirom. Od sve te halabuke koje ovi botovi prave, čovek pomisli da ih ima ne znam koliko i da predstavljaju ne znam kakav procenat navijača. Jedino što se te njihove budalaštine lepo primaju kod jednog dela navijača koji apsolutno u svemu što se dešava u univerzumu vide Vučićevu zaveru. Po njima je svaki postignut gol u Linglongu, svaki dosuđen ili nedosuđen faul, svaki realizovan ili nerealizovan transfer produkt neke paklene zavere koju je Vučić lično kovao sa ne znam ni ja kim, tako da im se Žeksovo ludilo fino uklapa u tu sveopštu zaveru. Kada Stanoye bude rutinski osvojio titulu i došao do 1/4 finala LK, oni će pričati kako je to sve deo zavere da se uništi Partizan.

 

  • +1 7
Link to comment
6 minutes ago, Redoran said:

 

Možda grešim ali ja mislim da ceo taj narativ gradi u vr' glave desetak Žeksovih Svedoka koji idu po portalima i forumima i sipaju komentare kao iz kofe. Svako ko je makar površno pratio Partizan u prethodne 4 godine, zna da Suma ne može ni u istu rečenicu a kamoli u isti rang sa Leonardom ili Moreirom. Od sve te halabuke koje ovi botovi prave, čovek pomisli da ih ima ne znam koliko i da predstavljaju ne znam kakav procenat navijača. Jedino što se te njihove budalaštine lepo primaju kod jednog dela navijača koji apsolutno u svemu što se dešava u univerzumu vide Vučićevu zaveru. Po njima je svaki postignut gol u Linglongu, svaki dosuđen ili nedosuđen faul, svaki realizovan ili nerealizovan transfer produkt neke paklene zavere koju je Vučić lično kovao sa ne znam ni ja kim, tako da im se Žeksovo ludilo fino uklapa u tu sveopštu zaveru. Kada Stanoye bude rutinski osvojio titulu i došao do 1/4 finala LK, oni će pričati kako je to sve deo zavere da se uništi Partizan.

 

 

Veruj mi da nije desetak svedoka. Zato i kažem da je neverovatno šta se dešava. 

Link to comment
28 minutes ago, Redoran said:

 

Možda grešim ali ja mislim da ceo taj narativ gradi u vr' glave desetak Žeksovih Svedoka koji idu po portalima i forumima i sipaju komentare kao iz kofe. Svako ko je makar površno pratio Partizan u prethodne 4 godine, zna da Suma ne može ni u istu rečenicu a kamoli u isti rang sa Leonardom ili Moreirom. Od sve te halabuke koje ovi botovi prave, čovek pomisli da ih ima ne znam koliko i da predstavljaju ne znam kakav procenat navijača. Jedino što se te njihove budalaštine lepo primaju kod jednog dela navijača koji apsolutno u svemu što se dešava u univerzumu vide Vučićevu zaveru. Po njima je svaki postignut gol u Linglongu, svaki dosuđen ili nedosuđen faul, svaki realizovan ili nerealizovan transfer produkt neke paklene zavere koju je Vučić lično kovao sa ne znam ni ja kim, tako da im se Žeksovo ludilo fino uklapa u tu sveopštu zaveru. Kada Stanoye bude rutinski osvojio titulu i došao do 1/4 finala LK, oni će pričati kako je to sve deo zavere da se uništi Partizan.

 

Najnovija teorija zexa je da ce ser samrok mozda cak i uzeti titulu ali da nece imati para na kraju sezone da dobije evro licencu, sto se desilo ciganima 2016

Ne moze da oprosti upravi sto nikog nije prodala vec 2 prelazna roka :hihi: sto nas vodi u bankrot jer pfc zivi od prodaje igraca, izgleda da i on pfc posmatra kao agenciju za promociju i prodaju nezrelih talenata

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...