Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

He he,čime se mi bavimo.

Čim krene kako treba, pojave se "problemi".

 

Bilo koji igrač Partizana je samo radnik u službi našeg kluba.

Ne ponašaš se kako bi trebalo, odlaziš i to je to.

I sad ćemo mi mjesecima raspravljati ko je kriv što je 1 igrač otišao iz kluba, dok doktor izjavljuje da će podnijeti ostavku ako Zvezda ne bude šampion.

Pomjeren nam je fokus.

  • Hvala 2
Link to comment

Jebem li ga u poređenju Terzina lupetanja VS odlazak igrača koji pravi razliku na terenu, znam šta je meni bitnija vest.

 

Na stranu što su on i Asano otišli za 0. Ali ne hajde da analiziramo Terzu Mađiju...

  • +1 2
Link to comment

- od onog bombastičnog dolaska, žongliranja na predstavljanju, preko razočarenja kada se videlo da nije levo krilo, da nije ni do kolena leonardu a kamoli adekvatna zamena koja će praviti razliku na terenu, pa onda pozajmice ali avaj cirkusant nikome u evropi nije trebao, dolazak save i reanimacija sume na jedinoj poziciji koju može da igra cam, par solidnih partija, kada mu se igralo, što je bilo 1 mesečno, odlazak save je za njega značio kraj, kod ser šamroka samo je špic oslobođen igranja odbrane, zato sumu nije mogao očima da gleda, dovođenje onog dunstera pantare letos je valjda svima trebalo da signalizira da je vreme cirkusanta prošlo, opet niko nije hteo da plati ni tu siću od pola milke

- i taman kada je bata đorista na klupi pojeo govno i pustio ga da igra, on odlazi povređen da igra za repku, opet biva stavljen na šit listu, da bi onom intagram izjavom došao ser šamroku kao kec na deset da ga se konačno reši

- čim se pantara oporavi preuzeće tatkovo mesto u timu i ser šamrok će konačno imati tim sastavljen od 9 trkača i kvaritelja protivničke igre i rikija, dok se ne povredi ili crkne od umora

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Rikardo, Natho i Zdjelar su najvazniji i najbolji igraci Partizana, Suma bi bio na tom spisku da je profesionalac ili bar da je 50% Leonarda koji je i pored lude glave i neprofesionalizma na svakoj utakmici davao 100% i vukao skoro sam tim do duple krune uz pomoc Djurdjevica. Hvala mu za derbi, Molde i Malatiju ali sve u svemu malo koliko se od njega ocekivalo.

  • +1 4
Link to comment

Ahahaha, kakva govna. Na čelu sa Ser Šamrojem, govnarom par-excellence.

Nadam se da će da ih tuži Suma i da im uzme par miliona.

Što reče gore neko, sad još samo da beskorisna kesa Pantić preuzme mesto od Natha, i Šamroje će da dostigne svoje da ima prave igrače za svoj batadjorizam.

Sad mogu da dovedu onog što je završio u Spartaku, i on se uklapa u batadjorizam.

Edited by Tresko
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Jebem li ga u poređenju Terzina lupetanja VS odlazak igrača koji pravi razliku na terenu, znam šta je meni bitnija vest.

 

Na stranu što su on i Asano otišli za 0. Ali ne hajde da analiziramo Terzu Mađiju...

Nisu to lupetanja. Terza je u savezu sa DKL.

 

Kao što ni 2 paralelne KZŠ nisu slučajnost.

Otišao igrač x.

Ko ga jebe, nije on pokojni Dragan Mance, pa da se oko toga stresiramo.

 

Titulu (ne)ćemo uzeti ne zato što je Suma otjeran nego iz nekih drugih razloga.

 

 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...