Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Degenerik Suma, čuš šta kaže, da nisam otišao da igram za repku bio bi problem al nije problem da odeš u pripizdinu i vratiš se MALO povređen i da ne igraš za klub koji te dobro plaća.

 

Cccc

  • +1 1
Link to comment

Ako misliš na mene, da imao bih isti stav da Mitra šalju na novu kaledoniju da igra protiv Fijia.

 

Bio sam kod Sume kući i veruj mi da ima ogromne razlike kad igraš za Srbiju i za Gvineju.

Link to comment

Idealan scenario bi bio da su se zajedno pojavili na KZN i da je rekao ovo isto, ja se trudim, a na treneru je da odluči da li zaslužujem šansu i reč niko ne bi mogao da mu kaže.

 

E sada, postoje dve mogućnosti zašto je to uradio ovako kako je uradio, prva je da nije baš preterano bistar, druga je da prosto nema podršku u klubu, pre svega trenera. Mislim da su šanse 50-50.

 

 

Link to comment
4 minutes ago, BWA said:

Evidentno je da on i Stanojević nisu kompatibilni.

Pri takvom stanju stvari, Suma je taj koji mora da ide.

Jebiga.

Pri bilo kojem stanju stvari, uprava i Šamroje su ti koji moraju da idu.

Link to comment
5 minutes ago, Tresko said:

Pri bilo kojem stanju stvari, uprava i Šamroje su ti koji moraju da idu.

Uprava sigurno, AS ne, jer ima rezultate.

Ali, kako otjerati upravu?

I ko ce smijeniti Stanojevića ako ne uprava?

  • +1 1
Link to comment

Suma posle vecerasnjeg nastupa na instagramu obezbedio transfer u zadrugu. Cudan tajming stvarno da se javi bas par sati posle izjave Stanoja ali neka bude da je slucajnost.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Idealan scenario bi bio da su se zajedno pojavili na KZN i da je rekao ovo isto, ja se trudim, a na treneru je da odluči da li zaslužujem šansu i reč niko ne bi mogao da mu kaže.

 

E sada, postoje dve mogućnosti zašto je to uradio ovako kako je uradio, prva je da nije baš preterano bistar, druga je da prosto nema podršku u klubu, pre svega trenera. Mislim da su šanse 50-50.

 

 

 

mene brine treća stvar. problem je imao i Banjak. ako se dobro sećam čak je i odbio da uđe u igru na prethodnom derbiju. posle je i napustio klub. a dečko uopšte nije buo problematičan tip. ovo sa Sumom traje i traje. pored toga što ni jedan ni drugi nisu dobili neku šansu, zajednično im je još jedno.

 

pa čovek se prosto zapita da li se tu radi o nekim stavovima/motivima koji nemaju nikave veze sa fudbalom. ako je tako to je zaista odvratno.

Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Bio sam kod Sume kući i veruj mi da ima ogromne razlike kad igraš za Srbiju i za Gvineju.

Nekako mislim da svako svoju državu doživljava kao najbolju na svetu i da je u potpunosti ok da ide da igra za svoju reprezentaciju kakva god da je. Ako je pozvan na zvaničnu utakmicu on mora da se odazove inače mogu da ga suspenduju? Kao što je Brazil tražio da suspenduju sve igrače koji se nisu odazvali neki dan pa su svi bili 5 dana suspendovani (doduše tu je lova radila pa je pojeo vuk magarca). 

Koliko puta su naši dolazili na preglede u Srbiju povređeni da ih pregleda i doktor repke?

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Ako misliš na mene, da imao bih isti stav da Mitra šalju na novu kaledoniju da igra protiv Fijia.

 

Bio sam kod Sume kući i veruj mi da ima ogromne razlike kad igraš za Srbiju i za Gvineju.

 

Igrao je kvalifikacije za SP, nije bio na Kirin kupu. Uostalom, Liverpul je pustio Keitu da igra te utakmice.

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

na primer kojim?

 

na primer da ima pik na crnopute igrače......videćemo kako će biti sa Meningom

 

sa druge strane, bio je oštar i prema onim klincima kada ih je udaljio iz tima......moguće da je naprosto to njegov metod rada, disciplina, strogoća, vaspitne mere isl. pa se desilo da mu dva crnca stanu na žulj.....moguće da je od onih trenera što ne trpe ili teškom mukom trpe strance, svašta je moguće

 

ne optužujem ja nikoga, jer za tako nešto nema dokaza za sada

 

ali cela situacija sa Sumom je nenormalna. brate mili, ako tu nema mogućnosti za normalnu komunikaciju, onda da se razilazimo. jer trpi tim. jbg. taj Suma je napravio prvi gol protiv Santa Klare i pogurao nas ka grupnoj fazi. taj Suma je, vrlo moguće, mogao da donese u derbiju ono malo koliko je trebalo da odnesemo ceo plen. mislim, lik je realno uradio više za to malo vremena što je bio u igri od nekih koji standardno igraju 90 minuta

 

 

  • +1 1
Link to comment

Suma je dosao pre 4 godine kao najskuplji igrac u istoriji kluba, i pored svih golova koje je dao (zumbulima pre svega) i namestio (onaj sadiku protiv malatye recimo) mislim da je vreme za rastanak. Nije ni imao srece, dosao je u klub za vakta aleka-te-neja, rekao bih ipak posle svega da nije opravdao skupocu. Putuj igumane!

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...