Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

4 minutes ago, *edited by mod said:

Dobar derbi, mi generalno bolji. Pobegli nam sa lopate, ne toliko zbog njihovog gola, koliko zbog naših promašaja.

 

Uroševic umesto da sutne doda Rikardu. Rikardo umesto da doda Uroševiću, on šutne.

 

Teramo dalje, mi imamo prednost i lakše protivnike u Evropi, a na njima je pritisak da nas jure.

 

da ... i ona terziceva majstorija ... steta, bas steta

Link to comment
6 minutes ago, pantelia said:

Nije da je mnogo bitno, ali Katai je 182 cm, tesko da je pigmej i mnogo nizi od bilo koga

muškarac ispod 183 je za mene pigme

:fantom:

Link to comment

Solidan rez za nas Klub. Vratilo se na kraju ovo iz prvog kada je dosta skuplji tim Zvezde bio mnogo bolji a mi dali gol iz nicega. Deda ooravdao svoje postovanje. Svi su se trudili i dali svoj maksimum. Kad je mali Terzic ono sutnuo pored gola bilo je pitanje momenta kada cemo primiti gol.

 

Zvezda poginula, skuplji tim od nas i opet nismo izgubili.

 

Idemo dalje SER!

Link to comment
5 minutes ago, ZokiAsov said:

Nije bio jovic u igri tad, pratili su ga pogledom urosevic i deka jojic

 

Sad gledam pažljivije, Jojara naravno. Krenuo je prema njemu tek kada je video da ide centaršut, prekasno naravno.

Link to comment

Gledao sam jednim okom, ali mi zapao za oko detalj kad levi bek Partizana probija po levoj strani i pravi 3 metra prednosti nad igračem Zvezde i ima pun kazan igrača da im nabaci. On zastaje, čeka čitavu večnost igrača Zvezde da se vrati, zalama ga i naravno gubi loptu. Samo zbog tog detalja su zaslužili da prime gol do kraja.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Gledao sam jednim okom, ali mi zapao za oko detalj kad levi bek Partizana probija po levoj strani i pravi 3 metra prednosti nad igračem Zvezde i ima pun kazan igrača da im nabaci. On zastaje, čeka čitavu večnost igrača Zvezde da se vrati, zalama ga i naravno gubi loptu. Samo zbog tog detalja su zaslužili da prime gol do kraja.

To je zato što ne zna centrirati iz trka.

U stvari, ja ne mogu da se sjetim nekog naseg beka u poslednjih desetak godina koji je to umio.

 

Možda Lomic, ali to je bilo davno.

Link to comment

Paradigma Uroševićeve igre je ono što je uradio u poslednjem minutu nadoknade. Dobio loptu na pet metara od kornera, imao korak prednosti, nije hteo da centrira iz prve nego stao na loptu, onaj Zvezdin se vratio, Urošević tu proba da vrati onaj korak prednosti cimanjem lopte u stranu, protivnik se bez problema postavio i izblokirao mu to, Zvezda uzme loptu i krene u tranziciju, Urošević mora za njima u sprint i negde oko centra uklizava liku sa leđa sa obe noge i dobija žuti karton. Dakle, umesto centaršuta pred njihov gol, bude polukontra i žuti karton za nas.

  • +1 1
Link to comment

i onda se ljudi hvataju za glavu kad taj urošević ne šutne na gol(u prvom pol), ili kad mu rikardo ne prosledi loptu u kontri(drugo pol)

 

urošević da rešava takve situacije igrao bi u fiorentini sa blekijem, a ne kod nas

  • +1 1
Link to comment

Lik je došao iz Napretka kao prosecan JSL fudbaler. Jeste napredovao kod nas ali od takvog igrača ne može se očekivati da daje golove, centrira iz punog trka...

 

Koliko para toliko muzike.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...