Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Mora na gol da ide Lukač, ovaj dečko je rupetina nevidjena. Svaki put kad ide centaršut je panika da li će da promaši loptu, sudari se sa Vujačićem, a kad degažira loptu, jednom od 20 puta pogodi teren.

Link to comment
9 minutes ago, twisted said:

GOL MA NOV    GO!!!!

 

 

ovo vam je cena guranja popovića na go. putuje lopta iz donje zapizdine na go i to na drugu stativu i pop ostaje na liniji... i nije mu prvi put večeras!

 

a cigani potpuno nezasluženo do boda.

 

stanoju svaka čast za postaku igre. izvukao je šta treba, nije mogao on i da brani lično

Sve tačno, ali i Stojković je bio teški linijaš.

Za Lukaca sam već zaboravio koji mu je stil branjenja.

Nego, cekamo komentar @Ted :D

Link to comment
3 minutes ago, cedo said:

vujacic je dobio u glavu u toj akciji .. ne ?

 

Onaj lik ladno pokušao da odigra Di Stefanovu štiklu a Vujačić tačno ispred njega. Dobro je prošao, kako je moglo da ispadne. Saničanin je onda prišao toj dileji a Jović je zaboravio na Kataia.

Link to comment

Majke mi mile ja nekad ne znam šta vi gledate. Nije kasnio centralni bek, nego je kasnio neko drugi, kasnio je levi bek ako ja ovako nestručan baš moram da tvrdim, čovek se ubacio bio sam ko duh.

 

Manje bitno ali povezano je sa prvim. Jedan lik sa Arene očigledno navija za Partizan, drugi za Zvezdu, samo vi vidite nekakve zavere. 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, April said:

Jebiga, celu tekmu Stanoje bleji dok lopte prolaze, prečka, pa isto takva na kraju poluvremena, pa još jedna Rodićeva u drugom, pa šta je mislio?

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk
 

Pa ništa taj ne misli. On je samo mislio kako da ne izgubi, i stajao pored aut linije, čačkao kurac i priseravao Elvisu, koji ga nije jebao dva posto. Umesto da kaže nešto činiocima dvojca Bambus u odbrani, koje 10 puta nadskače čovek 30 centimetara niži od njih.

Link to comment

bio je faul pre rikijevog gola, iskusno se namestio rodić i to je to

 

napokon dobro suđenje, bez sviranja svakakvih gluposti i onda kompenzacije zbog gluposti

 

 

kako ga nismo uvalili pred kraj prvog, ni u početku drugog, izjednačenje je bilo izvesno. ipak stanoja nije helenio herera

  • +1 2
Link to comment

Suđenje je bilo okej, i kod onog našeg gola jeste bio faul.

 

Puna podrška Stanoju. Neverovatno je šta neki pišu o njemu. Uopšte nismo bili tako loši u drugom.

 

Ako se već cilja na nekoga danas, brat Riki bi trebalo da bude taj. Odličan je igrač, ali danas je bio previše sebičan. 

  • +1 2
  • -1 2
Link to comment
5 minutes ago, theanswer said:

Majke mi mile ja nekad ne znam šta vi gledate. Nije kasnio centralni bek, nego je kasnio neko drugi, kasnio je levi bek

da ... kasnio je levi bek ili vec netko iz sredine tko treba da bude u sesnestercu na centarsut na dalju stativu

Link to comment
5 minutes ago, BWA said:

Sve tačno, ali i Stojković je bio teški linijaš.

Za Lukaca sam već zaboravio koji mu je stil branjenja.

Nego, cekamo komentar @Ted :D

Ma Lukač bi one lopte što je glavom udarao Katai, pojeo u letu, ne bi stajao kao mumija na liniji.

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

Majke mi mile ja nekad ne znam šta vi gledate. Nije kasnio centralni bek, nego je kasnio neko drugi, kasnio je levi bek ako ja ovako nestručan baš moram da tvrdim, čovek se ubacio bio sam ko duh.

 

 

Saničanin je bio kod Kataia ali ga je ostavio nakon što je Vujačić posle one štikle i pada nastavio da juri za lotom umesto da se vrati na svog čoveka, i tako je ostao potpuno usamljen i izgubljen u prostoru. Saničanin je onda preuzeo njegovog, a Jović je pogledom ispratio Kataia koji je već uveliko bio tu, nije da mu se prišunjao iza leđa.

 

Ukratko, raspad odbrane u zao čas.

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

 

Saničanin je bio kod Kataia ali ga je ostavio nakon što je Vujačić posle one štikle i pada nastavio da juri za lotom umesto da se vrati na svog čoveka, i tako je ostao potpuno usamljen i izgubljen u prostoru. Saničanin je onda preuzeo njegovog, a Jović je pogledom ispratio Kataia koji je već uveliko bio tu, nije da mu se prišunjao iza leđa.

 

Ukratko, raspad odbrane u zao čas.

Nije bio jovic u igri tad, pratili su ga pogledom urosevic i deka jojic

Link to comment
4 minutes ago, theanswer said:

 Nije kasnio centralni bek, nego je kasnio neko drugi, kasnio je levi bek ako ja ovako nestručan baš moram da tvrdim, čovek se ubacio bio sam ko duh.

 

 

kasnio je centralni bek, on treba da izbaci loptu koja ide u srcetm šesnaesterca

 

 ne može na tu loptu da ide levi bek, jedino ako nije superman pa da može da skoči unapred i izbije loptu posle leta od dva metra

 

bekovi po svojoj konstituciji nisu igrači koji markiraju prilikom napada sa krila(bez obzira kog) bek kupi patrljke i čisti situaciju ako je na njegovoj strani

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, BWA said:

Sve tačno, ali i Stojković je bio teški linijaš.

Za Lukaca sam već zaboravio koji mu je stil branjenja.

Nego, cekamo komentar @Ted :D

 

:D

bez komentara za sada.....nisam gledao tekmu, nisam video golove, znam samo koji je rezultat i to je to

 

što se Lukača tiče, voli da brani penale ;)

Link to comment

Dobar derbi, mi generalno bolji. Pobegli nam sa lopate, ne toliko zbog njihovog gola, koliko zbog naših promašaja.

 

Uroševic umesto da sutne doda Rikardu. Rikardo umesto da doda Uroševiću, on šutne.

 

Teramo dalje, mi imamo prednost i lakše protivnike u Evropi, a na njima je pritisak da nas jure.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...