Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

jel bacio neko pogleda na gent

 

goša je bio najbolji kod talinaca, izgleda su imali sreće što su prošli samo sa jednim golom u mreži

 

ja sam ih gledao prošle godine protiv Zvezde, ali tad su bili nešto desetkovani povredama, kovidom isl.....pa su bili relativno lak plen

 

skoro su ošurili Briž 6-1, nisam gledao ali rezultat govori dovoljno. e sad, taj isti Briž je odigro extra protiv PSG, to sam gledao, i mnogo su jeben tim, mislim Briž. kako i zašto su izgubili 6-1 meni je misterija (osim ako nisu igrali sa rezervistima ili tako nešto), nešto u toj računici ne valja i nije logično. na ligaškoj tabeli ne stoje sjajno. jedini zaključak je da su nenormalni i Bog sveti zna kako će da odigraju, a verovatno ni oni ne znaju

 

ja bih tu očekivao protivnika u rangu Sočija

 

 

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Ово су квоте од пре синоћног спектакла у режији Сер Алексових пулена, сад већ дишемо Роми за вратом ценим.

  • +1 3
Link to comment

Sadik veceras punio, ako Vazura opet nesto ne izmisli doneo je prvi bonus od golova 500.000. Uskoro jos 500.000 kad odigra 50 utakmica za Almeriju za sad je odigrao 48 ili 49.

Link to comment

 

Malo je falilo da im ga estonci metnu 15min pre kraja, svasta bi bilo...

 

Sto se trenutno vaznijih stvari tice prica se da bi Suma ipak mogao da igra derbi, spreman je ali zavisi od Stanoja. Pitanje je kakva je situacija sa Panticem, steta za njega sto se povredio odlicno je poceo sezonu.

Edited by El Patron
Link to comment
On 15.9.2021. at 19:34, Mark Rothko said:

Maderaši opet odredili Prislija da krade na derbiju.

a brat mu je pomoćnik

var sudija srđan jovanović

 

prisli je naš najbolji sudija trenutno, var im od ove sezone dosta pomaže da skinu pritisak sa sebe. videćemo, kakav će tempo da bude od početka, poslednjih nekoliko derbija smo mi bili ti koji su bili u bodovnom zaostatku, sada će taj pritisak biti na ljubimcima duha koji lebdi

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...