Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Just now, gone fishing said:

4 pobede u grupi = 8 poena - zagarantovanih 2,5

- dakle imali bi 25,5 poena na žrebu naredne sezone

 

aha....pa to je realno

 

zapravo će sledeća sezona da bude čupava za te bodove, jer ih gubimo veći broj.....tako da je sad vreme da se bodovi krcaju 

Link to comment

Sad još da vidimo kakvi smo u odnosu na Gent. Ovi Estonci sumnjam da su bolji od Anortozisa.

 

Smeši nam se žetva bodova ove jeseni u evropi zahvaljujući sjajnom treneru. :fantom:

  • +1 1
Link to comment

sad gledam, ovaj Anortozis je izbacio Rapid iz Beča i Hapoel Ber Ševu.....sad, nije to LŠ materijal, ali nije baš da su tukli neke sa Gibraltara, Malte ili Lihtenštajna

 

vrteli su se danas po našoj polovini, ali realno ništa nisu napravili. šta više, nekim sopstvenim glupostima smo sebi mogli da otežamo, ali na kraju je ispalo dobro. na tim gupostima mora da se poradi, jer biće i protivnika koji će to da koriste 

Link to comment

Svaka cast na pobedi na strani, pre utakmice sam mislio da i bod na Kipru ne bi bio smak sveta. Ovi su danas delovali kao penzioneri osim nekih 15min u drugom pol. Gledao sam juce pregled njihovih utakmica sa Rapidom i Hapoelom. Od Rapida su pukli 3-0 ali su imali 2-3 odlicne sanse tamo dok je rezultat jos bio aktivan, kuci dobili 2-1 ali su i ovi iz Rapida verovatno igrali malo preko kurca revans. Mislim da bi oni mogli da otkinu koji bod Gentu i pored toga sto su danas izgledali kao prosecna ling long ekipa.

Link to comment
3 minutes ago, borris_ said:

Pa jesu li izbacili Rapid ili pukli?

Dogovorite se.

 

Ispali su od Rapida u kvalifikacijama za ligu evrope, pa su onda za LK igrali protiv Hapoela.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, borris_ said:

Pa jesu li izbacili Rapid ili pukli?

Dogovorite se.

  

moja greška, ispali su od Rapida ali su ih dobili kući

 

u svakom slučaju i Rapidu i Hapoelu su uspeli da smeste po neki komad u mrežu.....nama su sinć napravili jednu ozbiljnu šansu, kad se Obradović okliznuo + plus onaj slobodnjak što je izveden dobro ali je Pop bio koncentrisan......sa druge strane mogli smo da ih natovarimo za pamćenje, žao mi je što nismo 

Edited by Ted
Link to comment

A i Laferti im nije igrao danas. Mada teško da on pravi toliku razlika na terenu. U svakom slučaju lepo je znati da ako zaseremo u zadnjem kolu imamo ovu istu ekipu na JNA za eventualno drugo mesto jer i dalje očekujem da je Flora ipak najgora.

Edited by *edited by mod
.
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

A i Laferti im nije igrao danas. Mada teško da on pravi toliku razlika na terenu. U svakom slučaju lepo je znati da ako zaseremo u zadnjem kolu imamo ovu istu ekipu na JNA za eventualno drugo mesto jer i dalje očekujem da je Flora ipak najgora.


Друго место је овом победом у џепу практично, морамо напасти прво јер води директно у четвртфинале а тамо је све могуће и уз мало среће ето нас у самој завршници европског такмичења. Историјска прилика рекло би се.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...