Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Sad neka se pokaze Ser Samrok, jer posle ovog najnovijeg ubacivanja Sume u SNS govna i valjanja ga kroz ista, neka vidi kako ce bez njega u jevropi i na "derbiju". Ako kiksne i jednom, a ne dao mu Zvalavi, pupupu, oba puta, sut u dupe odma. Pun mi kurac ovih pobeda nad seljackim ekipama koje nam dodaju lopte da im damo gol...

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment

sad sam odgledao neki skraćeni snimak

 

najjači utisak je ona "asistencija" igrača Radničkog za treći gol.....znači ono je za nepoverovati.....po nivou neverovatnoće jednako onim "greškama" golama Inđije protiv komšinice......velika razlika je u trenutku kada se sve dešava i činjenici ko vodi i kome šta treba.....ali sve jedno, neverovatno

 

drugi utisak je porozna odbrana i plivanje Popovića.......protiv ovih to može bez posledica, u Evropi i na derbiju teško.....po broju izglednih šansi ovde je komotno mogao da bude rezultat 3-7

 

lep gol Jojića, odlično praćenje igre Holendera za drugi gol.....ostalo manje više rutina.....nema Radnički kvalitet za super ligu, ali nije jedini, jedan od mnogih 

Edited by Ted
Link to comment
14 hours ago, Њујоркер said:

Sad neka se pokaze Ser Samrok, jer posle ovog najnovijeg ubacivanja Sume u SNS govna i valjanja ga kroz ista, neka vidi kako ce bez njega u jevropi i na "derbiju". Ako kiksne i jednom, a ne dao mu Zvalavi, pupupu, oba puta, sut u dupe odma. Pun mi kurac ovih pobeda nad seljackim ekipama koje nam dodaju lopte da im damo gol...


Брзо смо прешли пут од “шутирам микрофоне од фрустрација јер

/нас краду/ просипамо бодове где стигнемо”, до пун ми је рацку победа над сељачким екипама.

 

Иначе Раднички је полуаматерска екипа па и реакције њихових играча у том нивоу не треба превише да чуде. Да су водили јуче 4:0 неким чудом, окренули би их на 4:5

  • +1 4
Link to comment

Gent izgubio kuci od Sarlroa iako je vise od pola tekme imao igraca vise, 14.su sada u Bel. Anortozis gubi u gostima kraj 1.pol od neke Dohe, u prvom kolu igrao nereseno kod kuce

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...