Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

5 minutes ago, Ted said:

ma neće Stanojević nikuda.....mislim ne znam ja to pouzdano, ali sam nekako uveren

 

a ako bi otišao u ovom trenutku, pa stvarno bi ispao sisa

Ma, možda će i da ode, pa će posle tri meseca kad tamo dobije nogobulj(kao što je svuda dobio) da se ponovo vrati u Partizan.

Da ispadne sisa ne može, on jeste sisa. Kad je bio prošli derbi, pretio je da će ako bude više od 40 ljudi u rupi da izvede tim sa terena i da neće da igra. Tamo bilo 100 puta više ljudi, a on pojeo govno i ostao da igra. Pizda.

  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, hooyadahoo said:

Mislim ako smo oterali trinkija, što ne bismo mogli Stanoja.

Nek dovedu bajru zupica

 

 

 

a dobro.....nisu oni isti rang

 

hoću reći, da je Stanoje u fudbalu trener ranga Trinkijerija u košarci, ne bi ga mi ovde videli osim na nekom godišnjem odmoru. trenirao bi neki klub izi LŠ.  u košarci je moguće da takav trener dođe u Partizan, u fudbalu naprosto finansijski to nije zamislivo (kao kad bi doveli Mauricija Sarija). a nije ni iz drugih razloga, kvaliteta lige pre svega.

 

sad, u tekstu se ne navodi niti ima indicija da ga mi teramo, već da on pregovara sa nekim. ispao bi sisa zato što je napravio tim, započeo uspešno sezonu i trebao bi da je privede kraju. a ako to uradi uspešno i napravi nešto u Evropi, verovatno bi mogao da dobije i bolju ponudu u odnosu na neku Tursku vukojebinu. nije baš da ga traži Lion ili Sevilja pa da kaže čovek da je životna šansa

Edited by Ted
Link to comment
26 minutes ago, hooyadahoo said:

Meni je neverovatno da igramo najbolji fudbal u poslednjih x godina i da ljudi opet nisu zadovoljni. Mislim ja ne pratim politiku, ni u klubu, ni van njega, ali je neverovatno jbte da toliko ljudi na tribinama "zna" tačno šta se dešava, pa mogu da zauzmu kategoričan stav. Mislim, liči na dilove sa krimosima i vodjama

 

Just Grobari things :happy:

Link to comment

Demantovali su tog turskog tviterasa koji je napisao to za Stanojevica jos oko podne oni Ostojini i Vazurini pbg news sa instagrama, uvek imaju tacne informacije iz FK i KK ocigledno im neko iz klubova daje.

Link to comment

Čini ti se da se sprda sa njim, zna Vuletić dobro kakav utisak ostavljaju oni klipovi na većinu pratilaca.

 

Sa Tegeltijama je druga priča, sa njima se sprda jako :D

Edited by Milošica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...