Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Lepa vest nam stize sa zelenortskih ostrva. Nas Rikardo Gomes, popularni Riki, iznenadjen i uvredjen postupcima selektora,  nece se vise odazivati na pozive  u nacionalni tim, ove prijateljske zemlje

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

tzv savini svedoci, a to o izdaji prvi put čujem

Uh, pa samo je pucalo od teorija da je Stanoje Terzin dobar drugar, do skoro. Sada čekaju prvi kiks da ponovo krenu sa pljuvačinom.

 

Sve u svemu, Pantić je jako agresivan u napadanju Stanoja, Tole Tips(inst stranica, navodno bliska Vuletiću) sa druge strane suptini, jer su inteligentni. Mislim i Pantić je inteligentan, ali ima svoju publiku.

 

E sada, da li je to neki sukob interesa i Vuletić pretenduje na neku poziciju ili farsa da se otera energija navijača sa uprave i AV(koliko god Pantić pominjao Vazurine bordele i slično), to ne znam.

 

Ipak, treba pomenuti da je i Joksić sa mozzartsporta jako subjektivan i naklonjen strani suprotnoj od Pantića, bar ovako površno gledano.

 

Trenutno je Suma glavni simbol "sukoba" te dve strane, gde ga "Savini" brane a "Stanojevi" napadaju.

 

Šta je zapravo iza svega toga, ponavljam, nisam siguran.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

ne znam, pantića nikada nisam pogledao duže od onog gifa trpaj. tole tips, nešto nisam primetio da tovare stonoju, a profesor je gotivio sava, al sad ima drugi target

 

verujem da u osnovi to polazi od pantića, i da ga je ovaj odjebao za neku lovu koju mu je ovaj tražio i tako. nema tu sukoba u pogledu koncepta 100%

  • +1 1
Link to comment

@kud u maglu Simoviću @El Patron

 

Ma naravno, moguće je i da sve počinje i završava se sa nekim izneverenim ličnim interesima Pantića, ali ja uvek volim da kopam dublje, pa makar i nema ničega :D

 

Mada, vidim da tole tips stavlja "simpatične" klipove sa Pantićem koji u očima pratilaca ispadnu prilično afirmativni , kao i sa Vuletićem, tako da videćemo.

 

Da se razumemo, nisam ni na čijoj strani dok se to malo ne razjasni. I neki Joksićevi tekstovi , kada primetim da su tendenciozni, mi izazovu nagon za povraćanjem :D

Edited by Milošica
Link to comment

uprava ne postoji. nešto muljaju vazura i iliev i to je to što se uprave tiče, profesor je ex

 

tole tipa “satirična” instagram stranica

Link to comment

Ni Pantic ni Vuletic nisu dobri sa upravom trenutno, a i medjusobno se prozivaju, ne znam da li i dalje. Secam se da je Vuletic sprdao Pantica kako nema sta da prica sa Bakom Prasetom sa jutjuba, a Pantic vadio neke informacije o Vuleticu valjda... 

Link to comment

Meni je neverovatno da igramo najbolji fudbal u poslednjih x godina i da ljudi opet nisu zadovoljni. Mislim ja ne pratim politiku, ni u klubu, ni van njega, ali je neverovatno jbte da toliko ljudi na tribinama "zna" tačno šta se dešava, pa mogu da zauzmu kategoričan stav. Mislim, liči na dilove sa krimosima i vodjama

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...