Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

2 hours ago, johan nagel said:

Занимљиво како “повређени” Сума игра за репрезентацију. Напрасно се опоравио изгледа.

 

Vidim da je usao u 83.min za Gvineju. Povredio se posle onog faula nad njim za penal protiv Santa Klare, sam je trazio izmenu u 30 min.  Ko zna mozda ga je sto bi Pantic rekao Stanojevic namerno izveo iz igre jer je do povrede bio medju najboljima na terenu. :D

 

Vujacic i Scekic odigrali celu protiv Turske, a Natho sat vremena za Izrael.

 

Mihajlovic je bas propao posle prvih 6 meseci u Partizanu koje je odigrao i vise nego odlicno.

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Mark Rothko said:

Seničanin zaključao Mbapea, Benzemu i Grizmana.

Moram da se izvinim Sinisi (Sanicaninu), mislio sam da je rupa, decko je ipak sasvim solidan, dao gol za prolaz, redovni rep BiH i veoma korektan decko. Bravo i samo napred.

 

Vujacu (kao i Sceku majstora) ja svakako gotivim... ali super da su igrali 90min u Turskoj i izvukli bod

 

Da vidimo Sterlinga za istocnu jurop

 

Mileta dobrodosao nazad!

Link to comment
22 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Menig rekao da je jos dok je bio u Ajaksovoj skoli mastao da jednog dana obuce Partizanov dres i zahvalan Bogu sto se to konacno desilo.. :heart:

E jebiga sad, malo je preterao sa uvlačenjem.

  • Haha 1
Link to comment

Koje govedo je ovaj Iliev, pljunuo bih mu u facu sad da ga sretnem negde, pičketina odvratna. Kaže prošli smo najjače kvalifikacije za evropu za bilo koji naš tim ikad, da ga pljuju samo lažni navijači blabla, dobio sam poriv da razbijem telefon posle 2min

Link to comment
26 minutes ago, theanswer said:

Koje govedo je ovaj Iliev, pljunuo bih mu u facu sad da ga sretnem negde, pičketina odvratna. Kaže prošli smo najjače kvalifikacije za evropu za bilo koji naš tim ikad, da ga pljuju samo lažni navijači blabla, dobio sam poriv da razbijem telefon posle 2min

 

Sretao sam ga u oko SC Košutnjak ovde kod mene ne Brdu.....mislim čisto da potpomognem realizaciju ovog dela "....da ga sretnem negde...." ;)

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...