Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

53 minutes ago, Ted said:

 

da, ovo i meni zvuči kao realan rasplet

Ako tako na kraju i bude mi ćemo biti oslabljeni a ne pojačani. Ko nama garantuje da taj neće biti novi Bajbek?

Ako hoće nekoga da prodaju eto im Ostojić, Smiljanić, Bajbek, Brežančić, Lazar Pavlović....

 

Uprava Napolje !!!!

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Nista 3

 

Odlaze laza i stanoje, zoc preuzima i fk, alo majstore pa napravi trougao, dodaj pas, esmo rekli pet puta vrati sebu odbranu, dis iz dzouk bre

Link to comment

Ništa 4

 

Moca, Azdaja, Georgije, KUMS, April, Ted, BWA, Twisted, Milosica, ZokiAsov, Kowalski, Tresko, Mozzer, edited by mod, Mark Rotho, pacey defender, Goofs, jednog kišovitog jutra, baš kada je izdajnička uprava najavila prodaju još nekoliko ključnih igrača i dovođenje Mesija iz Zaklopače, Ronalda iz Lipničkog Šora i Čačanskog Van Dajka, saznaju vrlo neverovatnu vest. Vest je toliko neverovatna da niko od junaka, dok krmeljivih očiju posmatraju papir koji se nalazi ispred njih, ne može da veruje.

 

Moca kuca poruku na viber grupu.....braćo, jel videste ovo, koji je ovo kurac, da nije GoranZ vaskrsao

Odgovori se nižu

Azdaja.....jebem ti lebac raženi šta je ovo

Geogrgije.....ja ću nekoga da ubijem ako me zajebava ovako

KUMS....wtf, fucking hell

Ted...ima li ko narkotika, droge, šta bilo

Kowalski....frst imprešons braćo

 

 

 

 

 

......moram da idem sad razradiću Ništa 4 kasnije 

  • Haha 6
Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

Ako tako na kraju i bude mi ćemo biti oslabljeni a ne pojačani. Ko nama garantuje da taj neće biti novi Bajbek?

Ako hoće nekoga da prodaju eto im Ostojić, Smiljanić, Bajbek, Brežančić, Lazar Pavlović....

 

Uprava Napolje !!!!

zato što je za razliku od staklenog bajbeka ovaj mening prošle godine za tvente odigrao 32 od 34 tekme, jedine 2 je propustio zbog korole, 18 puta je odigrao svih 90 min, 31 put je startovao, imao je 8 zgoditaka i 2 asistencije, igrao je lw u omiljenoj formaciji ser šamroka 4-2-3-1 

- i ove sezone je nezamenjiv starter odigrao je svih 270 min i imao 1 asistenciju

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, gone fishing said:

zato što je za razliku od staklenog bajbeka ovaj mening prošle godine za tvente odigrao 32 od 34 tekme, jedine 2 je propustio zbog korole, 18 puta je odigrao svih 90 min, 31 put je startovao, imao je 8 zgoditaka i 2 asistencije, igrao je lw u omiljenoj formaciji ser šamroka 4-2-3-1 

- i ove sezone je nezamenjiv starter odigrao je svih 270 min i imao 1 asistenciju

 

  • Haha 1
Link to comment

Teško mi je ovo reći ali moram, ovakav Lazarinjo Kiselbajev Marković je odličan,(za naše uslove) konačno smo ga doterali a on bi da pali, pa čekaj brate, odradi posao do kraja. :(

 

Ovaj Holandez će biti dobar. Javlja mi se. :)

  • +1 1
Link to comment

Mislim da je Stanoju još od leta jasno da Lazar nije više onaj igrač kakvog je poznavao. Pokušavali su celo leto da ga utrape nekom, ovu priliku verovatno neće propustiti.

Link to comment
16 minutes ago, April said:

Mislim da je Stanoju još od leta jasno da Lazar nije više onaj igrač kakvog je poznavao. Pokušavali su celo leto da ga utrape nekom, ovu priliku verovatno neće propustiti.

 

Izgleda da nije u pitanju uprava već kao on želi da ide. Ok, ako je već tako neka ide u tu Veneciju. Mada ni uprava se nije nešto pretrgla da ga ubedi da ostane. Videćemo da li će otići ili ostati. Šanse su 50 - 50. Tu su pretpostavljam i ta dugovanja prema njemu... Znate već naša govna u upravi. Meni bi bilo baš krivo da ode, na ovih 12 utakmica od početka ove sezone je baš dosta pokazao. Ok, neka ide, ali neka ode u januaru. Prvo da izborimo nastavak borbe u ligi konf. i na proleće.

 

@goofs Prelazni rok traje još večeras do ponoći.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...