Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

10 minutes ago, BWA said:

Naša uprava dovodi igrače koji su slobodni, igraju za male pare, ne gunđaju što kasne plate i spremni su da oproste dugove.

Tek po ispunjenju svih prethodnih uslova može se pristupiti eventualnom potpisivanju ugovora.

Zato nam je izbor igrača izuzetno sužen.

 

Ovo je kljucno. Tek kad to imamo na umu onda treba videti kako takve igrace ukolopiti u celinu koja ce igrati jebacki, napadacki i harati evropom

 

Bilo je izuzetaka kao kada su u prelaznom roku dosli sadik, natho i asano pa i tad nista nismo uradili. Od tad je kinez pobegao bez spustanja rucne do aerodroma, Sadika su prodali cim prije a natho je i dalje tu jerbo mu se svidelo u bg-u pa ne bi da se lomata po aziji za slicne pare

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, mozzer said:

Sad videh Necu Mihajlovica juri Spartak ali iz Subotice :)

Daj bože da ga ujure. Još jedan beskorisni nemač pojma.

Jebote, svi ti tantuzi se obavezno vraćaju. Što bi rekli italijani, kao loša menica.:laugh:

Link to comment
4 minutes ago, mozzer said:

Nisu rekli do kraja kojeg prelaznog roka dolazi.:laugh: Plus, to je Ser nedamnastruku Šamroju, potpuno nebitna stvar. Centarhalfove daj, centarhalfove. Njegov san je da igra sa 9 centarhalfova i napred nekom dvojicom visokih, pa ako mogu da dohvate neku loptu koju ovih 9 pozadi izdurišu napred i urade nešto super.

Link to comment

Odbrana vam skripi, nisam gledao do sinoc ovosezonski Partizan, ali prvih dvadesetak minuta su nasi busili ko kroz sir. Spori ste i slabi pozadi. Sredina i napad dobri, stranci dobri, ima sve sto treba, ima voljni momenat, to je zasluga trenera verovatno. Bice problem sa uigranijim i ozbiljnijim ekipama.

 

Eto bar odigrasmo utakmicu ljudsku sinoc, nama ostaje gorak ukus ali do nas je. 

Edited by W.F.C.
  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

UEFA pokrenula postupak zbog rasizma.

 

Pa pa Evropa :D

Za Santa Klaru ne znam šta je bilo tj na TVu se nije čulo. Ali ako se nakalemi na mladićovanje, keltski krst i čuvene zakrčene prolaze eto uštede po pitanju paketa za LK :(

Link to comment
19 minutes ago, *edited by mod said:

Za Santa Klaru ne znam šta je bilo tj na TVu se nije čulo. Ali ako se nakalemi na mladićovanje, keltski krst i čuvene zakrčene prolaze eto uštede po pitanju paketa za LK :(

 

Mislim da je ovde konkretno to vredjanje igrača po izlasku od strane redara.

Link to comment
55 minutes ago, Milošica said:

UEFA pokrenula postupak zbog rasizma.

 

Pa pa Evropa :D

Misliš pa pa publika za prvi meč protiv estonaca? Da, moguće, ako dokažu. Ali snimaka nema, tako da je sve rekla-kazala. 

Link to comment
3 hours ago, El Patron said:

Sparta je zbog ovog incidenta kaznjena utakmicu bez publike, e sad sta se kod nas tacno desilo i koliko ce nas odrati...

 

 

Gadjanje + jasni zvuci više ljudi. Možda grešim ali toga nije bilo protiv Santa Klare.

Link to comment

zapravo se i ne zna šta je tačno bilo protiv Santa Klare

 

mada ja ne sumnjam da je nešto bilo.....iz nekog razloga prostaci i maloumnici diljem sveta nalaze da su majmunski krici super fora.....ili odgovarajuća reakcija kada ugledaš crnca

 

a prostaka i maloumnika nikada ne manjka na tribinama fudbalskih stadiona 

Link to comment

Ne verujem da je igrac santa klare u nemoci zbog rezultata izmislio vredjanje. Sigurno ga je bilo od strane pojedinaca. Ja sam bio negde na sredini istoka i nista nisam cuo ali sam video razgovor alena i sudije tokom prekida. Sad pricaju da ga je vredjao redar, vrlo je moguce i da su se neke budale pridodale kad su videle da se na nesto zali

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...