Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

ali ja ne znam ko ih tretira kao magove fudbala....mislim zajebi novinare i portale

 

Stanojević je uspeo sa onim čime raspolaže da napravi pristojnu skupinu, organizovanu, koja ima glavu i rep i dobija u velikom procentu utakmice koje naprosto mora da dobije, zbog drastične razlike u kvalitetu. nije to ništa epohalno, ali ne može da se spori da radi dobar posao za sada. sa vrlo ograničenim mogućnostima dovođenja igrača. pa drugačije bi to izgledalo kad bi on imao upravu koja može da mu obezbedi da sprži 10 ili 15M u prelaznom roku. i Zvezda će isto da dobija ove smehotresne klubove po kući, pa bi razliku mogle da naprave dve strari. rezultati u derbijima jasno. a druga je sreća. npr. ko će u nekoj Surdulici ili Nišu da naleti na blatnjav ili zaleđen teren pa ipuši, za razliku od ovog drugog koga vreme posluži pa se igra u delimično pristojnim uslovima.

 

u derbijima se nije proslavio do sada, u oba je Zvezda izgledala bolje i ozbiljnije. Šarlroa mu ne stavljam na teret, mislim prolazan je to protivnik bio, ali čovek je tak stigao, igrala se jedna i to u gostima, ekipa još nije bila oformljena itd. ove godine u Evropi me više od igre raduje činjenica da smo se protiv dva ozbiljna protivnika (u odnosu na ove kod kuće, na u odnosu na učesnike LŠ) vraćali iz mrtvih i prolazili. ne raduje me činjenica što smo dva puta dopuštali da nas pokopaju, pa smo morali da se otkopavamo.

 

dosta stvari bi se promenilo ako nas priupuste u EU, jer bi onda domaći igrači bili svi EU-igrači, pa bi mogli da istrčimo i sa 11 španjolaca na teren :D, mislim ako možemo da ih dovedemo i ne bi tu savez valjda mogao da nas jebava

Edited by Ted
Link to comment
16 minutes ago, BlackGeorge said:

Savin Partizan bi Soči razneo kao svinja mastan džak.

 

To mozda ako imamo pamcenje covecije ribice. Savo je jednom igrao evropska takmicenja sa Partizanom i mnogo drugacije je to izgledalo. Ispalo se iz LE na golmanovo pomracenje uma.

 

Ovaj Stanojev Partizan ima visi pod, ali Savov je imao visi plafon.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

rekoh, nije to loše, imali bi dva pistojana para stopera za naše uslove

 

od svih ovih povratnika čije se imana vrte jedno mi Neca Mihajlović zapada za oko, mada pojma nemam šta je sa njim bilo od kada je otišao. onu jednu sezonu ili polusezonu kod nas je bio hit

 

mada i on je krilo a tu već ordiniraju Lazar, Jović, Holender i Terzić.....verovatno bi Terzić ispušio ili bi prodali Lazara ili Holendera

Edited by Ted
Link to comment
9 minutes ago, J.R. Cash said:

 

To mozda ako imamo pamcenje covecije ribice. Savo je jednom igrao evropska takmicenja sa Partizanom i mnogo drugacije je to izgledalo. Ispalo se iz LE na golmanovo pomracenje uma.

 

Ovaj Stanojev Partizan ima visi pod, ali Savov je imao visi plafon.

savo jeste igrao lepo u evropi, al su mu u  isto vreme pazar, radnički, vojvodina, napredak bili nerešiva enigma

Link to comment
32 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

 

A možda Šamroje reši da dođe glave Tresku i vrati Buzdu?

 

 

 

Pazi, ne isključujem:laugh: Jer, i on se savršeno uklapa u način igre koji gaji Ser nedamnastruku Šamroje. Potpuno beskoristan, ne zna da igra fudbal, samo galopira okolo kao muva bez glave. Bitno je da zna da se vrati nazad i duriše loptu što dalje od gola.

Link to comment

Naša uprava dovodi igrače koji su slobodni, igraju za male pare, ne gunđaju što kasne plate i spremni su da oproste dugove.

Tek po ispunjenju svih prethodnih uslova može se pristupiti eventualnom potpisivanju ugovora.

Zato nam je izbor igrača izuzetno sužen.

  • +1 3
Link to comment
36 minutes ago, J.R. Cash said:

 

To mozda ako imamo pamcenje covecije ribice. Savo je jednom igrao evropska takmicenja sa Partizanom i mnogo drugacije je to izgledalo. Ispalo se iz LE na golmanovo pomracenje uma.

 

Ovaj Stanojev Partizan ima visi pod, ali Savov je imao visi plafon.

 

Samo što ga nikad nije dohvatio, a na kraju je propao kroz taj pod. 

 

Stojkoviću svaka čast na tom golu, to nam ni bivši kapiten Zvezde ne bi uradio, ali i posle tog gola smo imali 2:1. 

 

Zaboravih i da je protiv dotičnog Alkmara u Beogradu imao prednost i igrača više. 

Edited by theanswer
Link to comment
39 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

da se ne zaboravi, stanoja je odveo tim koje je imalo jedno pojačanje od 30k€

 

i to radišu ilića

:fantom:

izostavio sam u ligu šampiona

 

:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...