Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

3 hours ago, Ted said:

@Nikodije

a jbg. nije baš da su naši treneri redovno odlazili u lige 5-ice pre Stanoa i Miloa.....Grčka, Bugarska, Mađarska, Slovenija, bliski ili daleki istok, to su neke destinacije gde se ide

 

imamo trenera u Seriji A, ali on nije tamo otišao iz Srbije kao trener, zapravo je otišao iz Srbije pre 30 godina. možda i Stanković završi tamo, po osnovu svoje veze sa Italijom i ako pokaže/dokaže neki kvalitet na klupi Zvezde. tu su još Jokan koji je zaobilaznim putem stigao do Broda (bio je i na Tajlandu trener koliko se sećam) i Paun koji je isto u Brodu (kome je pomogla titula prvaka sveta)

 

teško da ćemo u skorije vreme gledati našeg trenera na klupi Barse, Reala isl

 

edit.

eto i Nikolića u Rusiji koji radi sasvim dobar posao

Ali, Ser nedamnastruku Šamroje, je čak i na tim levim destinacijama uspeo svuda da se zadrži po par meseci pre nego što je dobio nogobulj.

U Grčkoj čak je u Paoku dobio otkaz i pre nego što je sezona počela.:laugh: Onaj pistolero je video odmah u par utakmica s kim ima posla pa je usledila šimika odmah.

Link to comment
15 minutes ago, Tresko said:

Ali, Ser nedamnastruku Šamroje, je čak i na tim levim destinacijama uspeo svuda da se zadrži po par meseci pre nego što je dobio nogobulj.

U Grčkoj čak je u Paoku dobio otkaz i pre nego što je sezona počela.:laugh: Onaj pistolero je video odmah u par utakmica s kim ima posla pa je usledila šimika odmah.

 

realno, nisam pratio njegovu karijeru van pa ne mogu ništa da tvrdim. to što je neko dobio otkaz posle par meseci može ali i ne mora ništa da znači. postoje vlasnici klubova koji su bolidi i koji menjaju trenere kao čarape van svakog rezona ili posle jednog ili dva remija ili poraza. verovatno je i taj sledeći dobio nogobulj posle par meseci ili pola godine. kod onog Mandarića u Olimpiji niko se ne zadržava duže, taj bi i Klopa šutnuo posle pola godine, iz nekog razloga.

 

što se tiče Nemanje Miletića, mislim da bi to bilo ok. meni jedan od gotivnijih igrača u poslednje vreme, trpeo je dosta i krpio van svoje pozicije, za šta svakako nije on kriv već oni koji ne mogu naći krštenog desnog beka pet godina. protiv Moleda je doneo prolaz u gostima. iskreno, ja bih vole da ga vidim nazad. mnogo više nego nekakvog Rajkovića ili NN stopera čije vrline se jedino nalaze u rečima Ivičinim. ovde bar znaš šta dobijaš, mislim, nije Van Dajk ali nije ni slepac

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

Ne znam sto dovode stopera kad imamo onog momka Lalatovica sto ga je Savo doveo proslog leta. 

 

e: a celavi moze da bude bekap na stoperu neki tanak. Samo da ga na beka ne stavljaju tu je grozan

Edited by ZokiAsov
Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ćelavi prepotenko je naš ubedljivo najbolji trener

 

klasa iznad ostalih

Apsolutno. Bolji je trener od Stanojevića.

 

Zato i moje oduševljenje Stanojevićem jer koliko god forsira neki taktički, defanzivni fudbal ima rezultata. I to veoma dobrih uprkos miniranja uprave. Kada se navijači budu osvestili i prihvatili da smo protiv manč.junajteda imali dva poraza možda će i prihvatiti Stanojevića. Kada zaborave nebitne sumine driblinge megvajera i pogledaju konačni rezultat, shvatiće.

 

Prestaću da hvalim Stanojevića kada i ostali navijači shvate da napokon imamo normalnog trenera na klupi koji insistira na timskoj igri i duhu.

Link to comment

te priče o modernom fudbalu i zašto ga mi uglavnom ne igramo nisu samo u vezi sa trenerima. mislim, jesu u širem smislu, u onom da naše škole fudbala ne izbacuju takav profil igrača.

 

kada bi Gvardiola preuzeo Partizan to ne bi dovelo do toga da mi igramo moderan i atomski fudbal, nego bi dovelo do toga da bi čovek imao migrene, proliv i blaže nervne slomove, pre no što bi rešio da se pokupi i ode.

 

mi bi morali da promenimo skoro komplet igrački kadar, a nevolja je u tome što iz onog izvora iz koga mi zahvatamo igrače teško da bi mogli da oformimo skupinu koja bi mogla da igra atomski. zaličilo je to u vreme Sava na neki preokret, ali pošto igrački kadar većim delom nije mogao to da iznese, niti je trener mogao da dobije takav kadar, izostao je i rezultat. ostali su neki lepi momenti, utisak kako napokon igramo i tako neke stvari, ali ne i rezultat.

 

a pored toga i pravila fss ne bi dozvolila da formiramo takav igrački kadar se i da smo puni para. jer ne bi mogao da dovedeš 4 Holanđanina, 2 Francuza, i ponekog Portugalca, Danca, Belgijanca, Brazlica, Kamerunca itd i da svi igraju. jer, mora bonus, mora domaće

  • +1 1
Link to comment

to jeste problem, citav sistem je ustrojen tako da profitiraju mediokritetski treneri, takvi igraci, takvi rukovodioci. a navijacima ce se vec prodati neka cigla zasto je eliminacija santa klare i kluza grandiozan uspeh, i opravdati kada izgubis od omonije i sarlroa. u tom smislu -da, ovde i ne moze da prosperira neko ko na fudbal gleda drugacije nego stanoe & miloe, al svejedno, ajde bar da ih ne tretiramo kao magove fudbala, vec kao ljude koji u ovom blatu izvlace neki minimum igre i rezultata koji se od njih ocekuje. sve je to go kurac, juce zvezda izvede tim sa samo 4 igraca ispod 30 godina, i partizan je slican, nit potencijala nit igre.

Link to comment

U Sloveniji Savo nema tih prepreka oko stranaca u ekipi pa eto vidimo kakav je trener.

 

Opasna neznalica plus je nadmen pošto je oterao onoga što mu šapuće na uvce.

I on je igrao protiv Santa Klare pa njegova ekipa nije imala nijedan šut u okvir gola. Njemu su goste u revanš došli isti ti koronaši, desetkovani sa svega 13 igrača u avionu.

 

Kada imaš izdajnike u upravi koji gledaju samo kako će da te miniraju, naravno da ako si već tu i pokušavaš nešto da uradiš, da ćeš da uradiš ono što ti može doneti neki rezultat. Kad imaš kratere od štopera sigurno nećeš igrati za gol više jer ćeš poginuti. Savin Partizan bi Soči razneo kao svinja mastan džak. Ko hoće da uživa u lepoti i driblinzima neka ide da gleda mali fudbal.

 

Link to comment

plus je’an na teda

 

masa domaćih trenera početnika, sa nekakvim potencijalom, pokušavaju da modernu igru implementiraju sa trupcima od igrača i onda to bude smešno, a tužno kad dođe do prvog sudara sa realnošću u nekim evropskim kvalifikacijama

 

mislim da stanoja ume da prepozna sa čime raspolaže i da od toga napravi pitu pristojnog ukusa, i to je neki kvalitet

 


 

evo malo da gustirate jednu zanimljivu analizu, nisu miloe & stanoja glavni krivci zašto nam je fudbal takav kakav je


https://demostat.rs/sr/vesti/analize/kako-su-belgijanci-napravili-cudo/519

Link to comment

Ono sinoćno oduševljenje igrača Partizana što su uspeli u tome da ne prime gol iako vode  ubedljivo je neprocenjivo.

 

Tu se vidi trenerski pečat. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
2 hours ago, mozzer said:

Avica danas izjavio da cemo dovesti stopera i mozda krilo :)

 

...

 

 

Znači Nemanja i naravno povratnik - Bambi, Neca Mihajlović, Marko Janković, Đole Jovanović...

A možda Šamroje reši da dođe glave Tresku i vrati Buzdu?

 

I da se zna - Rajo u Zeti ima 3 Japanca. Nama i terzićevcima uvaljuje bar po jednog + nekog najtalentovanijeg mladog crnogorskog napadača kao kusur.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...