Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

odlično odrađena prva šestina prvenstva, velika je razlika kada imaš trenera sposobnog da motiviše ekipu da podjednako grize i u evropi i u domaćici i to sa lošijim timom nego što su imali štitarski dripac i savo dabarbosanski

  • +1 2
Link to comment

Citam sad na jednoj stranici fb i ne verujem koliko ljudi ima kojima je Pantic napunio glavu kako je Stanoje unistitelj Partizana, tacno pisu isto ono sto on kenja u onoj njegovoj emisiji...  :D kladim se da ima pojedinaca koji jedva cekaju prvi kiks da pljuju Stanoja

 

'nate Savo se nadigravao sa jednim Mancesterom a sad prolazimo na srecu protiv slabih Rusa i Santa Klare bez 10 standardnih igraca... Stanoje za razliku od Save ima VAR i pomazu mu sudije a protivnici mu se sklanjaju dok su protiv Save svi kidali... Kratko Ostanic Stanoje rasista mrzi Sumu tera ga u Zvezdu, gura Zeku Milionera i slicno... :rolf:

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

kakva partija Živkovića, dve asistencije, odnosno centaršuta u trepavicu.....i ono izbacivanje Rikarda samog pred golmana, kao Natho da je u pitanju. mislim da bi Miljkon mogao da se preseli malo na klupu

 

šta ćemo dalje uraditi zavisi isključivo od zdravlja nekolicine igrača.....pošto širenja igračkog kadra neće biti. najviše bi mogli da škripimo u špicu, ako Riki otpadne iz nekog razloga, problema će biti i ako neko od stopera ispadne iz igre

Link to comment
8 hours ago, BlackGeorge said:

Napokon trener u Partizanu posle ćelavog Nikolića. :ziga: I to kakav trener, sjajan trener!

 

Lol

Ova seljačka najgora i najneregularnija liga na svetu rađa trenere heroje i genije poput Stanoa i Miloa koji ne mogu da rade nigde van te lige, svuda su smešni al zato ovde ređaju 50 pobeda u nizu.

  • +1 3
Link to comment

Što se pojačanja tiče slaba je nada. Rekao je Stanoje da neće ništa na silu i da su gledali tri igrača. Ako me sećanje dobro služi to je onaj jedan sto je bio gotovo završen pa je neko digao cenu i nizozemac što ih je javno oduvao. Tako da jedino taj misteriozni treći pod uslovom da i Flora i Kiprani nekog napune sa 5+

Link to comment

@Nikodije

a jbg. nije baš da su naši treneri redovno odlazili u lige 5-ice pre Stanoa i Miloa.....Grčka, Bugarska, Mađarska, Slovenija, bliski ili daleki istok, to su neke destinacije gde se ide

 

imamo trenera u Seriji A, ali on nije tamo otišao iz Srbije kao trener, zapravo je otišao iz Srbije pre 30 godina. možda i Stanković završi tamo, po osnovu svoje veze sa Italijom i ako pokaže/dokaže neki kvalitet na klupi Zvezde. tu su još Jokan koji je zaobilaznim putem stigao do Broda (bio je i na Tajlandu trener koliko se sećam) i Paun koji je isto u Brodu (kome je pomogla titula prvaka sveta)

 

teško da ćemo u skorije vreme gledati našeg trenera na klupi Barse, Reala isl

 

edit.

eto i Nikolića u Rusiji koji radi sasvim dobar posao

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

eto i Nikolića u Rusiji koji radi sasvim dobar posao

ćelavi prepotenko je naš ubedljivo najbolji trener

 

klasa iznad ostalih

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

ćelavi prepotenko je naš ubedljivo najbolji trener

 

klasa iznad ostalih

 

saglasan

 

rezultati govore za sebe

 

al mi je žao što to znači da ga, vrlo verovatno, nećemo više gledati u Partizanu......osim ako ne bi došlo do nekog veleobrta u načinu postojanja i poslovanja našeg kluba.....za šta šanse izgledaju sumorno u ovom trenutku

  • +1 1
Link to comment

Može kao Žoc da se vrne za 20 godina i dobri smo.

 

Inače sklanjalica djokica, igraju kako treba da igra Partizan. Neverovatno kako ih je spremio za ovu godinu.

 

No sve će otići u kurac ako Riki ode ili se povredi, mora se naći rešenje.

Link to comment

Kako se sklanjalice vezuju za trenera?

To valjda uprava dogovara.

Ovako ispada da ili Stanojević završava sklanjalice ili da je Savo bio nesposoban da dobije dogovorene mečeve.

Link to comment

@Azdaja

 

pa to, može da se dogodi da Zvezda osvoji titulu ne zbog kvaliteta nego zbog kvantiteta

 

mi imamo brdo igrača, ali onih uputrebljivih za rotaciju i ne baš. Lolu ne treba ni komentarisati, Brežančića ne mogu da setim na terenu....poslednje što se sećam je ona asistencija za drugi gol na derbiju, a to je bilo brat-bratu pre dve godine. imamo tri leva beka, od kojih bi svaki mogao da bude u prvih 11, po kvalitetu. ali je zato desno Miljkon prilično zacementiran, možda ga Živković gurne na klupu posle sinoćne partije

 

imamo Sumu i Natha ali trener tvrdi da ne mogu da igraju skupa (čak i u domaćici, što meni ne deluje razumno ili opravdano), tako da ti jedan vrh igrač uvek bude na klupi

Edited by Ted
Link to comment
23 minutes ago, Ted said:

@Nikodije

a jbg. nije baš da su naši treneri redovno odlazili u lige 5-ice pre Stanoa i Miloa.....Grčka, Bugarska, Mađarska, Slovenija, bliski ili daleki istok, to su neke destinacije gde se ide

 

imamo trenera u Seriji A, ali on nije tamo otišao iz Srbije kao trener, zapravo je otišao iz Srbije pre 30 godina. možda i Stanković završi tamo, po osnovu svoje veze sa Italijom i ako pokaže/dokaže neki kvalitet na klupi Zvezde. tu su još Jokan koji je zaobilaznim putem stigao do Broda (bio je i na Tajlandu trener koliko se sećam) i Paun koji je isto u Brodu (kome je pomogla titula prvaka sveta)

 

teško da ćemo u skorije vreme gledati našeg trenera na klupi Barse, Reala isl

 

edit.

eto i Nikolića u Rusiji koji radi sasvim dobar posao

 

Morao sam da angažujem google da bih saznao gde je Stanoe radio mimo Partizana, ne računajući Kinu jer tamo može da radi ko hoće, zakačio je Haifu i Paok na par dana i to je sve. I onda naravno povratak u sigurnu luku na Topčiderskom brdu da obori Zvezdin svetski rekord iz prošle sezone. Ajde da ne veličamo takve likove, manekene propasti srpskog fudbala. Mada ne znam da li se George sprdao kada je napisao da je ovaj sjajan trener ili je bio ozbiljan.

Link to comment

@Nikodije

 

pa ja nisam video da je @BlackGeorge tvrdio da je Stanoje u rangu Klopa, Tuhela ili Anćelotija.....čovek je naprosto posložio ekipu tako da se ne zlopati sa ovim vrlo skormnim (blago rečeno) protivnicima na lokalu. što jeste nakakvo postignuće s obzirom da nam je više godina u nazad i to bilo problem. sa druge strane, Soči smo prošli jedva, realno su Rusi bili bliži prolazu. i sa Santa Klarom je bio očaj tamo....kad se naleti na pristojnog protivnika problemi počinju. videćemo kako će to izgledati u grupi Brene. sa druge strane, kvalitet je da se i takvi protivnici prođu, da se preokrene ili sustiže rezultat, daju golovi u 90+ minutima

 

ja sam i prošle sezone rekao, u vezi nizova pobeda, da bi me više čudi kada ih nema nego kada ih ima.....u ovakvom odnosu snaga. jedino što su ti nizovi više dokaz bedastoće same lige nego nekakvog vrhunskog kvaliteta klubova koji prave nizove

 

nije nikava mudrost doći do zaključka da bi se liga morala igrati sa 10 ili 12 učesnika.....a dok se bude ovoliko širila i ono malo kvaliteta razvodnjavalo u milion klubova, biće i nizova

Edited by Ted
Link to comment

Avica danas izjavio da cemo dovesti stopera i mozda krilo :)

 

Nasi protivnici: Gent dobio Briz 6:1 ali ima 2-1-2 skor, Flora dobila kuci 5:1 (nesto kao mi), deluju kao tvrda domacinska ekipa, Anortozis jos nije pocelo prvenstvo. Prve kvote nam daju prednost na Kipru, dvojka oko 2.05.

 

Santa Clara dobila juce Gil Vincente 1:0 sa dva crvena (po 1 sa obe strane)... dobar je to prolaz za SER-a, posebno sa ovim nasim timom. Da nisu imali koronu i da nisu prodali Carlosa Jr nisam siguran da bi prosli...

 

Uzivajmo.... :pera:

  • +1 1
Link to comment

da Ivica, čovek od reči......pre meseca dana dovodimo nekoliko igrača....pre par dana ne dovodimo nikoga....danas dovodimo stopera i možda krilo.....sutra, ko zna....možda četvrtog levog beka i golmana

 

evo današnje verzije

 

"– Dovešćemo štopera. Imamo ih ukupno trojicu, treba nam i četvrti. Duga je sezona, veliki broj utakmica, igramo i u Evropi, neophodan nam je još jedan na toj poziciji. Nećemo da žurimo, imamo dovoljno vremena do kraja prelaznog roka da dovedmo ono što želimo.

 

Može da se dogodi da pored štopera Partizan angažuje igrača i u napadu.

 

– Moguće je da dovedemo i krilo. To bi bio neki mladi igrač, kao zalog za budućnost.

 

Na kraju je Ivica Iliev poručio:

 

– Igramo odlično, igraćemo jo bolje!"

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...