Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

11 hours ago, Milošica said:

Druže, navijaš li zapravo ti za Partizan ili Željka Pantića i tu ekipu? Da ne idem dublje, jer ćeš i sam znati o čemu pričam ako si iole ozbiljan lik.

 

Ovo tvoje "smrda" sa Jojićem je takođe indikativno. Momak definitivno nije ispunio očekivanja u potpunosti, posebno jer ima veliku platu za naše uslove, ali je večeras izborio korner i izveo isti posle kojeg je usledio gol, a dao gol i protiv Sočija, kakav god gol da je bio.

 

Znam gde ta priča prolazi, ali ovaj forum gde su old skul Grobari a ne napaljeni klinci ti nije prava adresa za tu priču.

 

 

Šta mene briga za Pantića i "tu ekipu"(ko god to bio). Ne znam šta on priča i baš me briga, to su neke njihove interne borbe.

 

Ti si taj old skul Grobar, pa odredjuješ šta će da prolazi ili ne? Beh, posle više od 40 godina praćenja i navijanja za Partizan i ja sam old school Grobar. Pa sam tako video Partizan Tome Kaloperovića, i nije mi se svidjao, ali sam isto gledao i Partizan Ante Mladinića i Ivice Osima i kako se tada igralo. I pre, posle i izmedju gomilu drugih trenera.

 

Ovaj trener igra igru Tome Kaloperovića, i to slabiju varijantu, i to u 2021, a to mi se nimalo ne svidja.

 

Tebi ako se to svidja i uživaš, uživaj i dalje. Ali, ne možeš da teraš druge da se njima svidja.

Te "priče" i "znaš ti gde to prolazi" su valjda neke tvoje interne fore tih tvojih napaljenih klinaca, ali to su vaše stvari.

 

Old skul grobar.:laugh:

 

Link to comment

Niko te ne tera da navijaš naravno, ali teranje trenera koji je sa osakaćenim timom i bez podrške uprave izbacio odlični Soči i solidnu Santa Klaru je nestvarno, posebno na način na koji to radiš.

 

Ako pratiš Partizan 40 godina, time još gore. Čuj smeta ti zbog stila igre...Ništa lepši fudbal se nije igrao pod Nikolićem(imao je pretalentovanog Leonarda ali sistem igre je bio sličan)...

 

Pa da, old skul grobar, jer sam taj način komentarisanja Stanojevića i Jojića video samo kod klinaca koji verno prate Željka Pantića.

  • +1 1
Link to comment

Evo ja da posredujem, da zamolim Treska da izbaci vredjanje i sve drugo ok. Misljenja se razlikuju.

 

@Twisted - pitanja koja postavljas ja postavljam sebi vec 15god i shvatio sam da se, dok se ne promeni ceo sistem u Srbiji - ako ikada - ni ovo nece promeniti....

 

Idemo na zreb

  • +1 2
Link to comment

za izbegavanje Roma, Totenhem (1), Vitese i Berlin (3)

 

ako i iz 1 i 3 izvučemo nekog od ovih, obesiću se o kvaku :mad:

Edited by Ted
Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

za izbegavanje Roma, Totenhem (1), Vitese i Berlin (3)

 

ako i iz 1 i 3 izvučemo nekog od ovih, obesiću se o kvaku :mad:

Sto bre lepo je da se ode na tekmu u berlin, ako sugava korona dozvoli

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...