Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

meni izbacilo

 

Slavija

Partizan

Vitese

HJK

 

što se tiče pojačanja, očekivao bih da ne prodaju nikoga, mislim bitnog. sad, ako ode Rajko, Bože moj, ali ali ode Zdjelar ili Suma, katastrofa

Link to comment

Ser Šamrok odlično postavio utakmicu i sasvim dobro je vodio. Kapa dole. 

 

Da povučem sve što sam rekao o Ser Šamroku neću, sve i dalje stoji. Prosto, čovek je prošao neku krivu učenja, stručni štab je takođe doprineo pobedi. 

 

I sad kad je tim dao maksimum evidentno i kad je stručni štab na čelu sa trenerom dao maksimum od sebe i kad smo zaista pobedili, a mislih da će biti teško, vraćamo se na square one: 

 

1) koliko ovog novca što nam pripada će ZAISTA završiti u klupskoj kasi?

2) koliko novca će biti iskorišćeno na vraćanje dugova?

3) koliko tog novca će biti dato na pojačanja?

4) koliko tog novca će ovim i onim kanalima biti iznešeno iz kluba i unešeno u vladajuću stranku/pojedince oko vlasti?

5) dokle ćemo to da trpimo?

 

ko slegne sad ramenima nek se otprati iz crno belih boja.

Link to comment

Nikad mi nije bilo draze sto ste prosli. :D Odlicna atmosfera, minus onaj (rasisticki?) prostakluk. 

Docekace prolece™ i jedni i drugi. 

Edited by Plajvi
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

:ziga: Kakva igračina :ziga:

 

Rekao je da je imao krizu u bolovima tokom prvog poluvremena. Ali je na nju brzo zaboravio zahvaljujući podršci sa tribina. :ziga:

 

Svaka ti čast momčino, kao i svim ostalim igračima na terenu. Bili ste pravi ratnici. Možda ne znate mnogo, možda se limitirani kvalitetom ali ste dali 200% na terenu, izginuli ste i rezultat nije mogao da izostane.

 

Hvala ti Ser Aleksandre Stanojeviću od Sočija i Santa Klare:ziga:

  • +1 5
  • Wub 3
Link to comment
14 minutes ago, Plajvi said:

Nikad mi nije bilo draze sto ste prosli. :D Odlicna atmosfera, minus onaj (rasisticki?) prostakluk. 

Docekace prolece™ i jedni i drugi. 

 

šta je na kraju bilo sa tim incidentom, nisam ispratio....šta se zapravo dogodilo?

Link to comment
42 minutes ago, Azdaja said:

Ako neko ima link za žreb neka podeli izvinite sto cimam, rabotam siroma' al mogu da gvirnem :)

 

možeš da gledaš direktno sa uefa sajta ili sa njihovog fb naloga.....ja sam tako gledao jednom kad sam se zatekao na mestu koje nije bilo baš pogodno za praćenje žreba

Edited by Ted
  • Hvala 1
Link to comment

Muški ste odigrali, držali ste ih na kratkoj uzdi, fino se skandiralo, odličan rezultat za srpski fudbal, možda zbilja dohvatimo bolju poziciju koja će dati ta famozna 2 predstavnika u LŠ kvalifikacijama :thumbsup:

  • +1 3
Link to comment

Kakav je sistem takmičenja uopšte u Kupu Lepe Brene? Klasično, 6 utakmica, 2 idu dalje ili negde čitah prvi ide dalje direktno, drugi igra neku dodatnu rundu?

 

Link to comment
43 minutes ago, Ted said:

 

možeš da gledaš direktno sa uefa sajta ili sa njihovog fb naloga.....ja sam tako gledao jednom kad sam se zatekao na mestu koje nije bilo baš pogodno za praćenje žreba

U sudu?

  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...