Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, Tresko said:

Zdjelar odigrao fenomenalno, Rikardo takodje. Lazar bio dobar, Suma odlican dok ga nisu povredili.

Sad bi bilo lepo da uprava ode, i odvede sa sobom i "trenera". Ali posto to nece da se desi, mogli bi da dovedu nekog pravog trenera, i par igraca. Ali, nece ni to da se desi, nazalost.

Druže, navijaš li zapravo ti za Partizan ili Željka Pantića i tu ekipu? Da ne idem dublje, jer ćeš i sam znati o čemu pričam ako si iole ozbiljan lik.

 

Ovo tvoje "smrda" sa Jojićem je takođe indikativno. Momak definitivno nije ispunio očekivanja u potpunosti, posebno jer ima veliku platu za naše uslove, ali je večeras izborio korner i izveo isti posle kojeg je usledio gol, a dao gol i protiv Sočija, kakav god gol da je bio.

 

Znam gde ta priča prolazi, ali ovaj forum gde su old skul Grobari a ne napaljeni klinci ti nije prava adresa za tu priču.

 

 

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Pored do sada osvojenog novca - 

- ulazak u grupnu fazu 2,94m

- pobeda 500k

- nerešeno 166k

 

Otprilike za črtvrtinu manje nego u LE, ali slabiji protivnici i, trebalo bi, više pobeda.

Edited by Mark Rothko
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

pošto nas žreb ne mazi biće

 

Totenhem

Partizan

Union Berlin

Randers

 

mada bih ja preferirao

 

LASK

Partizan

Alaškert

Mura

 

 

Nemoj LASK ko boga te molim. Zajebani su u PM. Pre bih raspali Bazel nego njih. Može i Slavija Prag a može bogami i AZ Alkmaar da im vratimo milo za drago. 

Dobro je da ne možemo Francuski Ren da izvučemo. Gledao sam ih protiv jakog Rozenborga danas. Bili su brutalni, bukvalno su ih oduvali. Nemamo šanse ni protiv Union Berlina, ne bih ni njih voleo u grupi. Iz 4. šešira neka dođe ko hoće. Bijemo tu sve

Edited by BlackGeorge
Link to comment
2 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Nemoj LASK ko boga te molim. Zajebani su u PM. Pre bih raspali Bazel nego njih. Može i Slavija Prag a može bogami i AZ Alkmaar da im vratimo milo za drago. 

Dobro je da ne možemo Francuski Ren da izvučemo. Gledao sam ih protiv jakih Norvežana danas. Bili su brutalni, bukvalno. Nemamo šanse ni protiv Union Berlina, ne bih ni njih voleo u grupi. Iz 4. šešira neka dođe ko hoće. Bijemo tu sve

Moze Lask. To sto su natrpali 1 Vojvodinu ne mora nista da znaci. Igraju toplo hladno. 

 

Link to comment
1 minute ago, BlackGeorge said:

Dobili su i Škote večeras u Škotskoj 0 - 2 (St.Johnson). Ne bih njih, hvala...

Sa 2 igraca vise. Nisu losi ali nisu ni strah ni trepet. Uveren sam da je Soci bolji.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Cash said:

Sa 2 igraca vise. Nisu losi ali nisu ni strah ni trepet. Uveren sam da je Soci bolji.

 

Ja tek sad vidim da su oni u prvom šeširu. Dobro, može LASK ali da se ne izvuče Union Berlin u trećoj. Pošteno? :)

 

Inače ja izvukoh baš LASK:

 

LASK

Partizan

Slovan

Helsinki

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...