Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Glavni sudija: Milan Mitić
Prvi pomoćnik: Milan Minić
Drugi pomoćnik: Miloje Milićević
Četvrti sudija: Milan Ilić

 

zasto se drugi pomocnik ne preziva Milic

  • Haha 3
Link to comment
47 minutes ago, shimpr said:

zasto se drugi pomocnik ne preziva Milic

da je milić možda bi i video neki ofsajd na vreme

 

sreća te ima var, hvala kostadinu

  • Hvala 1
Link to comment

И што је најјаче уз овакву бедну бројку где очекујеш да су присутни само “нормални” навијачи опет исте

сцене где не тако мали број видно исфрустрираних људи једва чека прву грешку извесног Јојића (који је успут свиђао се неком или не најбољи асистент тима) да му се најебу свега и свачега као да им је крвни непријатељ а не играч који је поникао у клубу за који они (као) навијају.

 

И то онда оде дотле да тренер мора да га изведе у 40ом минуту на свом стадиону јер је сваки његов додир с лоптом пропраћен салвом звиждука.

 

Прилично надреалне сцене за неког ко не зна с ким има посла. И Станоје уместо да напуши курцем те дебиле и поручи им да не долазе на стадион ако ће на истом да лече фрустрације вређајући Јојића (данас њега, сутра неког другог дугачка је листа играча који су прошли кроз сличан третман) он га још и вади под притиском пре полувремена и додатно га понижава.

 

Нема шта најгори смо навијачи у универзуму то тврдим одговорно након 15ак година битисања по стадионима и не заслужујемо титулу наредних 20 година.

  • +1 2
Link to comment
54 minutes ago, johan nagel said:

И што је најјаче уз овакву бедну бројку где очекујеш да су присутни само “нормални” навијачи опет исте

сцене где не тако мали број видно исфрустрираних људи једва чека прву грешку извесног Јојића (који је успут свиђао се неком или не најбољи асистент тима) да му се најебу свега и свачега као да им је крвни непријатељ а не играч који је поникао у клубу за који они (као) навијају.

 

И то онда оде дотле да тренер мора да га изведе у 40ом минуту на свом стадиону јер је сваки његов додир с лоптом пропраћен салвом звиждука.

 

Прилично надреалне сцене за неког ко не зна с ким има посла. И Станоје уместо да напуши курцем те дебиле и поручи им да не долазе на стадион ако ће на истом да лече фрустрације вређајући Јојића (данас њега, сутра неког другог дугачка је листа играча који су прошли кроз сличан третман) он га још и вади под притиском пре полувремена и додатно га понижава.

 

Нема шта најгори смо навијачи у универзуму то тврдим одговорно након 15ак година битисања по стадионима и не заслужујемо титулу наредних 20 година.

Jes vala, trebali su aplauz da mu daju za onaj potez i da traže od Stanoja da igra 95 minuta jer je naše dete.

 

Sve o njegovom izvođenju se može videti po kretanju rezultata.

 

Inače kada se pogleda vremenska prognoza i nije bila loša ideja da se ovo odigra u 2

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, johan nagel said:

A9FD85BC-94CB-4E65-9528-C58E1C416DBE.thumb.jpeg.4b2421e4fe6edb1f628a2fdee8a43f61.jpeg

 

Борба за титулу у јеку :D

javi se istok


7-FAA6-AC7-D2-D7-4554-986-E-521-ABF578-F

 


 

 

meni se čini da je sam zeka tražio tu izmenu. i nathko i rikardo su posle golova otrčali do njega na klupi da podele rados’

 

mislim da zeki sve to teško pada, a isto tako sam mišljenja da je poslednji kome treba da se zviždi kao bilo kome od njih 11 koji istrce na teren

:sad:

 

 

 

iako rezultat to ne kazuje, oružana pljačka od strane ljudi u žutom ovoga puta sprečena varom(jbt sudiš prvu ligu, imaš zadatak da tri puta mašeš ofsajd i tebi je procenat uspešnosti ispod 50% pa batali zemljače posao), onaj nepriznati gol ćemo oprostiti ovoga puta

 

žaobitnitm smo ljudi

  • +1 3
Link to comment

Не него га треба вређати да је смрадина и звиждати му на сваки додир зато што пази молим те не пружа партије које су по укусу фудбалских зналаца са трибина.

 

Исти ти ментоли врте неку сумануту причу да дотични не трчи и да га боли курац а лик по свим параметрима који се јелте мере и егзактни су претрчи увек највише од свих у тиму.

 

Иронија је што ја први не волим Јојића и не сматрам да је неки играч и чињеница је да већ неко време игра прилично слабо ал ми не пада на памет да прозивам и вређам играча Партизана који је скроз нормалан момак и који се узорно понаша па све и да пружа не знам колико лоше партије.

 

Колико је и осталим играчима пун курац свега тога се лепо видело код та прва два гола када су колективно отрчали до Јојића на клупи да га подрже. Натхо је чак на крају меча тамо код тунела напушавао људе с пуним правом капирам да није доживео ништа слично у каријери.

Edited by johan nagel
  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, johan nagel said:

И што је најјаче уз овакву бедну бројку где очекујеш да су присутни само “нормални” навијачи опет исте

сцене где не тако мали број видно исфрустрираних људи једва чека прву грешку извесног Јојића (који је успут свиђао се неком или не најбољи асистент тима) да му се најебу свега и свачега као да им је крвни непријатељ а не играч који је поникао у клубу за који они (као) навијају.

 

И то онда оде дотле да тренер мора да га изведе у 40ом минуту на свом стадиону јер је сваки његов додир с лоптом пропраћен салвом звиждука.

 

Прилично надреалне сцене за неког ко не зна с ким има посла. И Станоје уместо да напуши курцем те дебиле и поручи им да не долазе на стадион ако ће на истом да лече фрустрације вређајући Јојића (данас њега, сутра неког другог дугачка је листа играча који су прошли кроз сличан третман) он га још и вади под притиском пре полувремена и додатно га понижава.

 

Нема шта најгори смо навијачи у универзуму то тврдим одговорно након 15ак година битисања по стадионима и не заслужујемо титулу наредних 20 година.

Slažem se da nam je stadion pun (:D) jako nesrećnih i nezadovoljnih ljudi koji svoja životna nezadovoljstva i frustracije pokušavaju da ventiliraju na utakmici. Tu čini mi se prednjači zapad, gde sam prisustvovao situacijama da ćale dođe sa malim detetom i 90' opšti sa celim spiskom familije (mrtvim i živim) igrača ili trenera, našeg i protivnika.

 

Svakome može da se desi da ispali neku psovku u afektu ili da otera nekog igrača u qrac pismeno ili usmeno, ali nikada ne mogu da podržim, konstantno zviždanje ili vređanje igrača tokom igre ili celom timu na kraju poluvremena ili utakmice. Imam i loše mišljenje o našoj fudbalskoj publici (nikada neću zaboraviti kad ceo stadion peva "jokane odlazi" i glasanje fofane za igrača sezone).

 

I uvek ću "Jojiće" da branim od takvih, ali kada pričamo objektivno o ovoj utakmici i Jojiću, mislim da je najviše on sam sebe ponižavao ovakvim nastupom. Onakve dve izgubljene lopte su izraz totalnog odustva koncentracije i bilo kakve misli o utakmici. Nije ni prvi ni poslednji igrač koji je zamenjen pre poluvremene - te ne vidim bilo kakav razlog za tragediju (ni Stanoju, ni njemu). Isto tako je činjenica da je u celom drugom delu sezone jeziv, a to da li je dete kluba ili nije mi je skroz sporedna informacija. 

 

  • +1 1
Link to comment

Ако ћемо баш да анализирамо ситуацију рекао бих да му је Поповић увалио прилично незгодну лопту, доста јаку која је притом одскочила испред њега и да комотно деле кривицу за гол. Након тога је почео да греши у серијама (она друга грешка је била доста гора од прве) и било би ок да га је избацио на полувремену. Међутим избацио га је у 40ом под притиском публике (читај имбецила) који су ваљда у жељи да што више греши да би се доказало колико су у праву почели да му звижде на сваки додир и да га вређају и терају из игре.

 

Иначе ово нису никакви појединачни случајеви нити би ме то тангирало да јесу(тога сам се нагледао и наслушао), већ је у питању оркестрирана хајка на Јојића која траје готово од када се вратио у клуб и чекање прве грешке да му се јебе све по списку(опет кажем није први који пролази кроз то) а делује да је предводи онај умоболни лик чије име стварно не бих да помињем.

Мада кад сам га се већ дохватио и даље ми је тешко да поверујем да постоје људи који прате дотичног тровача а да стварно постоје и у реалности а не само иза неких интернет никова и да све то схватају озбиљно а не евентуално кроз неку спрдњу али ето изгледа да их ипак има.

 

Око деце клуба да не ширимо сад превише ту тему прежвакана је реално али свуда у Европи навијачи су логично поносни на своје локалне клинце који репрезентују клуб од малих ногу практично само код нас мора све наопако па практично влада неки анимозитет према истима али капирам да ни ту ствари нису тако једноставне, да су се многима смучили стални повратници који немају где итд опширна је то тема но како год и по том питању смо ненормални.

Edited by johan nagel
Link to comment

Nije isplacen transfer Luganu pa smo sada u blokadi naredna 3 roka. Odnosi se na sve transfere. osim ako ne isplatimo odmah 450.000

  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...