Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Just now, Ted said:

neka se Vučić makne, to će biti tako spektakularan događaj da će me iskreno boleti patka ko će da osvoji titulu 

evo jedan +1 sa ove strane, ali nisam optimista. 

  • +1 1
Link to comment

@Ted ok, nego si pomenuo 3.april kao kljucni momenat ove sezone, pa mi se ucinilo da mislis na titulu konkretno. to da se vucic skloni je dugorocno pozeljan momenat za ozdravljenje sporta, napravio je potpuno bolesnu situaciju da on odredjuje ko kada sme da bude prvak, ko koliko dobija, dovodi trenere i slicno.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

@Ted ok, nego si pomenuo 3.april kao kljucni momenat ove sezone, pa mi se ucinilo da mislis na titulu konkretno. to da se vucic skloni je dugorocno pozeljan momenat za ozdravljenje sporta, napravio je potpuno bolesnu situaciju da on odredjuje ko kada sme da bude prvak, ko koliko dobija, dovodi trenere i slicno.

 

više je to bilo u smislu da ova sezona može da bude zapamćena kao ona od koje smo počeli da idemo napred. ali da, tako kako sam napisao može da odvede u zabludu

 

titula kao titula neće da smeta ako se osvoji, ali neće ništa da promeni suštinski. a suštinski je stanje u klubu katastrofalno i ostaće takvo bez obzira koje takimčenje igrali naredne sezone

 

Link to comment

pa ja bih rekao da vam je titula sigurna ove sezone, a onda opet posle toga zvezda vezuje jedno 4-5 komada, verujem da je to plaanirani raspored u narednom periodu. ako se nista ne promeni 3.aprila.

Link to comment

ivić, ima iskustvo iz paok-a uz to nije još radio kao trener pfc-a pa možda prijatno iznenadi

- kao rezervna opcija jokan, njegova mana je što je preuzeo tim od štitarskog dripca 2008 i od ofanzivne sexy igre transformisao tim u ekipu koja igra dosadno i čuva rez kada povede, ostaje nada da je u međuvremenu napredovao u toj engleskoj drugoj ligi...

  • +1 2
Link to comment

Ovo bre SER igra sahovsku partiju sa uoravom kluba i drzave svi znamo oko cega...

 

 Mirno rutinski je odigrao pesak Joksa d2 d3......

 

(Ps a inace ako slucajno ode samo Duljaj umesto njega)

  • +1 5
Link to comment

ma kakva šahovska partija. čovek je još ranije rekao da neće ostajati i ne vidim da se bilo šta promenilo da bi on menjao mišljenje.

 

on mnogo bolje od svih nas zna da sa ovom ekipom teško da može da napravi nešto u kvalifikacijama za LŠ. a svakako mu je jasno i šta sve neće i ne može da dobije od ovakve uprave da bi imao konkurentan tim. i to sve pod uslovom da osvojimo titulu, što je daleko od izvesnog.

 

 

Link to comment
8 minutes ago, *edited by mod said:

Ali nema šanse da će Stanoje da propusti priliku za LŠ

 

sa ovakvom selekcijom svaki razuman trener bi rado propustio priliku da igra LŠ i služi za nakantavanje. pod uslovom da bi nekom ludačkom srećom uspeo da se te lige i domogne

Edited by Ted
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

ma kakva šahovska partija. čovek je još ranije rekao da neće ostajati i ne vidim da se bilo šta promenilo da bi on menjao mišljenje.

 

on mnogo bolje od svih nas zna da sa ovom ekipom teško da može da napravi nešto u kvalifikacijama za LŠ. a svakako mu je jasno i šta sve neće i ne može da dobije od ovakve uprave da bi imao konkurentan tim. i to sve pod uslovom da osvojimo titulu, što je daleko od izvesnog.

 

 

Demantovao SER :)

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...