Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpr

Recommended Posts

9 hours ago, levi said:

Ćira išao u odeljenje sa Šavijom u srednjoj školi, mala zanimljivost. Dok nije prešao u prvi tim pa se prebacio na vanredno

Drapsin? 

  • +1 1
Link to comment

Hahahha hvala ti pašo!

 

Kakva lista i kakvi klubovi sve ti poljubim, pa kakvi su ovo kraljevi igrali u svetom dresu a vidi ih sada... 

 

Bogosavca bi vratio odmah ako mogu da zamolim Božić Franju.

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, El Patron said:

 

Legendarni Ozegol donosi evropsko prolece :ziga:


Ovo je legendarno. Pantara hteo da doda po zemlji, ovako je ispala 5x bolja akcija i golcina. 

Link to comment

@Redoran brate svaka čast :ziga:

 

moš me banuješ tri puta bez razloga neću da se žalim

 

Bogosavac i Jevtović bi eventualno mogli sa spiska. ostali neka ih gde jesu. možemo da razmenjujemo čestitke za Novu godinu i tako to

 

1 hour ago, twisted said:

pročitao sam da je i everton bez ugovora. HELOUUU!?

 

ne oseća klub

 

oseća neplaćanje

 

daleko mu lepa kuća 

  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment

sad vidim da je evertonov poslednji klub bio real salt lake, a njihov stadion se zove rio tinto stadium. pakao, bolje da nisam gledao, samo sam se iznervirao.

Edited by Nikodije
Link to comment

nago, kakav je status Sulejmanija? on se redovito pominje kao opcija. takoreći modern day Ventola

 

malo podsećanje na Tumbine jadikovke iz davnih dana

 

Quote

Malo je gorak osećaj u ustima kada se čitaju izjave iz Partizana da je sa Lotarom Mateusom ovo sada ekipa za evropske domete.
- Ne želim ništa o novom treneru. Treba ga pustiti da radi. Ali, čitam, dolazi Tarnat, Jeremis, Ventola...Pa, zašto meni nisu doveli Ventolu nego neke... Ne želim o imenima, ali meni kupe neke polovnjake, pa onda ti Tumba stvori ekipu za Evropu.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...