Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Mi igramo ziherball a ne football, a uspeli smo da napravimo dve dobre prilike za gol.  Gajic i Petrovic nemaju hrabrosti ni drskosti da povuku loptu napred.  Posebno Gajic, koji i kada ima prostor po desnoj strani da prodire, on usporava i vraca loptu umazad.  Mi mozemo da pobedimo jedino ako Katai i/ili ivanic imaju neku inspiraciju.  

  • +1 3
Link to comment

Bolje da budemo treći nego drugi pošto prvi da budemo šansa je smešna, u ligi konferencija imamo šta da tražimo, protiv trećeg iz lš ništa (osim možda se Šerifom opet da se bijemo). Liga konferencija i jeste realnost za naše timove, kakva crna dva mesta u lš, i za ligu evrope nismo, imali smo sreće sa grupom

Link to comment

Mi ako ovako nastavimo da igramo, jedva cemo da se dotaljigamo i do Lige konferencija,  A i to je pitanje ako nam Bugari umuvaju gol.  Totalno sranje od taktike.

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Mi ako ovako nastavimo da igramo, jedva cemo da se dotaljigamo i do Lige konferencija,  A i to je pitanje ako nam Bugari umuvaju gol.  Totalno sranje od taktike.

 

Krenuce sigurno u drugom jace, jasno je stankovicu da ovako oslabljeni i pred kraj polusezone ne moze da jurisa celu utakmicu. Sto se lige konferencija tice, tu smo se vec plasirali...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...