Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

5 minutes ago, Dimitrije said:

Kluba mi nije zao jer svojim ulagivanjem i podrskom ekstremnim navijacima zasluzuje drakonske kazne UEFA

Nije klub nego uprava, valjda bi trebalo da stoji uprave mi nije žao.

Link to comment

Ruku na srce, kada je bilo ko iz kluba reagovao na navijacke ispade?  Oni retki koji su pokusavali (Den Tana, Piksi) bili su oterani kao psi iako su klubu dali daleko vise nego svi navijaci sa severa zajedno.  Klub ima politiku nezameranja navijacima.  Stavise, klub pravda i brani navijace kad god naprave ispad na stetu kluba.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Dimitrije said:

Ruku na srce, kada je bilo ko iz kluba reagovao na navijacke ispade?  Oni retki koji su pokusavali (Den Tana, Piksi) bili su oterani kao psi iako su klubu dali daleko vise nego svi navijaci sa severa zajedno.  Klub ima politiku nezameranja navijacima.  Stavise, klub pravda i brani navijace kad god naprave ispad na stetu kluba.

Zato i insistiram na uprava a ne klub, jer u upravu budu delegirani ljudi na više načina ali  bitno je da na rukovodeća mesta dolaze ljudi koji su  uglavnom bliski vlasti i iz toga sledi..

Što se tiče kretena koji je Ibri dovikivao ja sam čuo da je SNS kadar i da je Terzin drug, ime mu ne znam ali mislim da ga zovu kreten, seljačina, idiot ...od tog momenta.

Edited by simple red white
Link to comment

Klub sacinjavaju svi zaposleni, od predsednika i direktora, preko igraca i trenera, veterana, do ekonoma i cistaca.  Nikada niko od njih nije podigao glas protiv navijackih ispada, cak i kada je klub morao da placa dazbine, trpi zabrane i da se javno bruka zbog toga.

  • +1 2
Link to comment

Srbi kada zaseru, vole da se vade na drzavu sto je losa pa ni oni ne mogu da budu bolji.  Sta je sprecilo Dejana Stankovica da javno osudi onoga koji je pogodio njegovog saradnika.  Nije valjda da se usrao od navijackog gneva.  Bolje bi bilo i za klub da se bar njegov glas cuo.  Dovoljno je znacajan da ga cuje i slusa UEFA.  Ovako, njegovo cutanje se dobro culo u UEFA i u javnosti.

Link to comment
26 minutes ago, dragance said:

Dobrim delom zato što ne smeju jer država ne postoji.

Ako izuzmeš gardiste to je to, inače palo bi novo šamponiranje.

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Dimitrije said:

Srbi kada zaseru, vole da se vade na drzavu sto je losa pa ni oni ne mogu da budu bolji.  Sta je sprecilo Dejana Stankovica da javno osudi onoga koji je pogodio njegovog saradnika.  Nije valjda da se usrao od navijackog gneva.  Bolje bi bilo i za klub da se bar njegov glas cuo.  Dovoljno je znacajan da ga cuje i slusa UEFA.  Ovako, njegovo cutanje se dobro culo u UEFA i u javnosti.

Da država postoji oni bi bili uhapšeni, a stanje na tribinama kao što je sada u Engleskoj. 

  • Hvala 1
Link to comment

http://crvenazvezdafk.com/sr/vest/12293/Deca-na-tribinama-i-protiv-Ludogoreca

 

Naš trofejni Klub poziva sve dečake i devojčice iz osnovnih škola, kao i škole sporta, da dođu na utakmicu protiv Ludogoreca, zakazanu za 25. novembar u 18 i 45 časova na stadionu "Rajko Mitić".

 

Ulaz je besplatan, prisustvo je dopušteno deci do 14 godina, a na svakih sedam učenika je dozvoljen jedan punoletni pratilac.

Prijave se vrše isključivo pozivom na sledeće brojeve telefona:

 

 011/ 3675-162 Aleksandra

 011/ 3675-167 Goran

 011/ 3675-164 Nenad

______________

 

i slanjem podataka na mejl office@budideozvezde.rs.

Prijava treba da sadrži sledeće podatke:

Ime i prezime i JMBG deteta,

Ime i prezime i JMBG odrasle osobe (pratioca) kao i kontakt telefon.

 

Rok za evidenciju svih prijava je do utorka, 23. novembara do 12 časova.

 

Ovo je jedna od najvažnijih utakmica u grupnoj fazi Lige Evrope i ovom prilikom pozivamo svu decu da dođu na stadion, 25.novembra u 18 i 45  časova i ponovo bodre svoju crveno-belu porodicu.

 

Napred Zvezdo !

Link to comment

U 13h protiv Indjije u Kupu

 

Crvena zvezda (4-2-3-1): Popović - Gobeljić, Pankov, Dragović, Rodić - Petrović, Krstičić - Živković, Ivanić, Katai - Pavkov.

Link to comment

To sa kandidaturom je smehotres potpuni. Niti su izbori u FSS blizu, niti se znaju kandidati, ali je zato Zurnal proglasio Bjekovica predsednikom pre izbora koji su planirani za mart 2022 :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...