Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Retko kad gledam Zvezdu, gotovo nikada, samo pratim rezultate. U nedelju sam gledao protiv Vojvodine i iznenadio sam se ponasanjem levog beka Rodica. Ne pricam o njegovom kvalitetu, vec sam nesto drugo zapazio. Gotovo nikad u nekih 10 minuta se nije vratio u odbranu. Bilo mi je interesantno i onda sam pratio samo njega, a njega nema u kadru. Kad je napad, on utrci, Katai mu ne da loptu, a on se nervira. Da li je uvek takav? Dragovic je Tiram i Desai 

  • +1 1
Link to comment

Jeste, maksimalno bezobrazan i prema saigračima (ne vraća se u odbranu ili lagano trčkara) i prema protivničkim igračima je baš onako džukac, zna da produži start i da potkači po nogama, da udari, gurne i to sve bespotrebno. A on tkav je došao bio do reprezentativnog dresa.

Link to comment

Kad jurimo rezultat napadamo po levoj strani. Tad rodic prakticno igra krilo a katai neku vrstu poluspica. U tom slucaju rodic nema obaveza u odbrani gde se branimo sa 3 igraca, 2 stopera i desnim bekom...

Link to comment

Po meni, najveci Rodicev problem je povremeni pad koncentracije.  Inace, posle Dragovica, mislim da je nas najbolji igrac u odbrani.  U ofanzivnoj igri, Rodic sa Kataijem i Ivanicem predstavljaju najjace oruzje Zvezdinog napada.  Rodicev centar-sut je toplo-hladno, ali to je jedini Zvezdin bek koji salje upotrebljive centar-suteve.  Nas problem su bekovi koji igraju po desnoj strani.

  • +1 1
Link to comment

Voleo bih kdaa bi konano potpisali nekog desnog beka i Roda dobio konkurenciju, recimo Rileta da vrate...videli bi ste da je ovaj realno krš od igrača.

Link to comment
17 hours ago, simple red white said:

Voleo bih kdaa bi konano potpisali nekog desnog beka i Roda dobio konkurenciju, recimo Rileta da vrate...videli bi ste da je ovaj realno krš od igrača.


Kad bi vratili Ristića Roda bi grejao klupu.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

video sam terzu juce u pozoristu, predstava zelena coja montenegra. da zadrzi barem duhovne veze sa crnom gorom, posto vec tamo nece moci da bezi jednog dana, osim ako se dps ne vrati na vlast.

Link to comment

Discplinski organi su crveno-bele kaznili jednom utakmicom bez publike i novčano sa 45.000 evra zbog dešavanja na utakmici četvrtog kola grupne faze Lige Evrope, javlja Tanjug. Na duel protiv Ludogoreca, na tribine će moći da uđu samo deca do 14 godina. 

Link to comment

Ocekivano i zasluzeno.  Ja bih cak rekao i preblago s obzirom na istoriju incidenata na Zvezdinom stadionu.  Ovo se ne bi desilo da je klub sankcionisao onu bitangu koja je vredjala Zalatana Ibrahimovica (a ta bitanga nije ni smela da bude prisutna na utakmici sve da je bila mirna k'o bubica).  A uvrede Zlatanu se ne bi desile da je klub sankcionisao navijacke ispade zbog kojih je ranije kaznjavan.  Zao mije je zbog gledalaca koji dolaze da gledaju fudbal a ne da kao oni sa severa lece svoje frustracije koje nemaju veze sa fudbalom.  Kluba mi nije zao jer svojim ulagivanjem i podrskom ekstremnim navijacima zasluzuje drakonske kazne UEFA.  Sto se tice tima i igraca. igraju oni dobro, cak i bolje kada su tribine prazne ili kada ih bodre deca sa tribina.  Nema pirotehnike, nema poklica podrske Ratku Mladicu, nema "Kosovo je Srbija", nema "UEFA mafija", psovki, uvreda, bacanja flasa na teren i svih ostalih audio-vizuelnih budalastina koje sever na svakoj utakmici priredjuje, a koje nemaju nista zajednicko ni sa Zvezdom ni sa utakmicom.  Deca umeju mnogo bolje da prate utakmicu i da daju podrsku i nose tim kada to treba.

Edited by Dimitrije
  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...