Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

31 minutes ago, Azdaja said:

Hahahha jebte daj Deki pa nisi u Milanu već u Srbiji, kako glumi uvređenu mladu. :D

 

 

A u Srbiji kao da zive varvari i prostaci pa su bezobrazluci i prostakluci uobicajeni i prihvaceni i ne mogu da se smatraju uvredama?   

Link to comment

Šta je ovde uvreda? Da li je lično i direktno trener FK Crvena Zvezda uvređen?

 

Pisali smo o odnosima novinara i trenera oba kluba pre par meseci i čini mi se da smo se svi složili da niko ne sme da ih pita ništa što bi moglo da ih uvredi.

 

Eto danas potvrde šta se desi ako im se pitanje ne svidi.

 

 

Link to comment

Brate, pitanje je realno dzukacko. Onaj ko bi mu odgovorio na to neminovno pi sebe doveo u situaciju da se bez razloga pravda. Drugim recima niko normalan mu na to ne bi odgovorio sto prakticno znaci da je lik dosao tamo da provocira i pravi sranja...

 

@Azdaja

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

naravno

 

ali se na takva pitanja odgovara sa “nemam komentar, sledeće pitanje” i prekida se svaka dalja diskusija na tu temu

 

ne odlazi se ko uvređena mlada

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
27 minutes ago, Bright Billy said:

Taj je ocigledno veliki mangup al kapiram da ce se pokajati jako kad ga objektivni srpski narod pronadje na internetu...

 

Zar protokol ne predviđa da se predstavi i kaže ko je kada postavlja pitanje?

 

Pitanje je, uzgred, teška džiberana kako god da okreneš. Koja je svrha pitati Zvezdinog trenera da li je protivnik morao da izgubi. Ako već hoće da se pravi šmeker, to pitanje je morao da postavi treneru Vojvodine. Sve i kada bi Stankela hteo da mu odgovori na to moronsko pitanje, kako može on da mu kaže da li je Vojvodina morala da izgubi? Pitanje bukvalno implicira da je Stanković pre utakmice ili na poluvremenu znao da će Vojvodina izgubiti. Možda nije trebalo da napusti presicu ali je svakako trebalo da mu odbrusi da na takav bezobrazluk neće odgovarati.

  • +1 1
Link to comment

Mi do zimske pauze igramo jos sest utakmica (tri kod kuce i tri na strani) u domacoj ligi, jednu u kupu i dve u LE.  Partizan jos pet utakmica u domacoj ligi (tri kod kuce i dve na strani) i dve u LK.   Mi imamo tezi raspored (Spartak, Radnik i Vozdovac kod kuce, Mladost, Napredak i TSC u gostima).  Partizan (Vojvodina, Novi Pazar i Kolubara kod kuce, Vozdovac i Metalac u gostima).  Nase preostale utakmice u LE su mnogo teze nego Partizanove u LK, gde su oni vec obezbedili prolece u Evropi a mi jos uvek mozemo da izvisimo.  Ako do zimske pauze uspemo da smanjimo zaostatak u prvenstvu na 3 poena i da se plasiramo u prolecni deo LE, puna kapa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...