Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

12 minutes ago, John Coltrane said:

Ovo nije ni išlo u okvir. 
Treba nam šok terapija pod hitno!

To i jeste osnovni problem, kad ne ide ne postoji opcija sa klupe koja može nešto da promeni. Kangin izostanak je nenadoknadiv, Katai je loš, ali se trudi za razliku od Miće Ivanića koji se nije pojavio na utakmici. Za Bena sezona nije ni počela. Pride nas je i sreća potpuno napustila.

Link to comment

Nismo dobri.  Gubimo lopte na sredini i otvaramo Vojvodini komtre.  U odbrani uvek na ivici kiksa.  U napadu glavni igraci, Ivanic i Katai, bez ikakvo znacajnijeg ucinka.  Ne bi me iznenadilo da se utakmica zavrsi istim rezultatom kao u Surdulici.

Link to comment

Kako igramo ove sezone boli me ćoše za njih ,totalno ravnodušan . Potrebna je rekonstrukcija i tima i uprave . Možda i preokrenemo ovo ,rekoh da lupnem dvojku na live ono kvota jadna.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
16 minutes ago, Bright Billy said:

Ako nekog igraca vise ne mogu da gledam to je onda ovaj jebeni gajic...

Gajic iako igra krilnog beka, kada dobije for i kada se ocekuje beg prema golu protivnika, on uspori i vraca loptu ili u sredinu ili unazad.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, elementary said:

Kako igramo ove sezone boli me ćoše za njih ,totalno ravnodušan . Potrebna je rekonstrukcija i tima i uprave . Možda i preokrenemo ovo ,rekoh da lupnem dvojku na live ono kvota jadna.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

Ne preterujte.

 

Sto se tice predlozene rekonstrukcije, kako bi to izveli, a da klub najmanje tri godine ne bude bez trofeja i Evrope?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...