Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, renne said:

Ma mi smo odavno u poluraspadu

Sledi brutalno otrežnjenje proriv bugata

Nemojte covece.  "Odavno u poluraspadu", a do juce ste se sepurili kada smo bili na celnoj poziciji u grupi.  Zasto toliko negativnosti i to protiv tima za koji navijate?

Link to comment

Meni je najjači utisak da naši igrači, sem Dragovića i Sanoga nikako nisu uspeli da se prilagode terenu, pa se iz toga amaterski grešilo... 

Plus na ovakvom terenu je još više došla brzina Danaca do izražaja... 

Crveni plus autogol je bio potreban da izgubimo, OK, jedino mi je krivo sto nam se nije dalo da zapusimo usta ovom arogantnom treneru Danaca... 

Edited by assignment
  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, Milošica said:

Kako drhti glas komentatoru Nemanji Matiću, ne može čovek bar malo da ga ne poštuje.

 

Ubedljivo najveci debil medju komentatorima. Bas je kazna za usi. 

 

Ajmo momci! Jedi govna...

  • +1 1
Link to comment

pored nesnalazenja po mocvarnom terenu, gluposti degeneka, ljigavog madjara i dva crvena, ipak su se borili i pokusavali da  igraju fudbal na stankovicev nacin, a to nije mala stvar. gledao sam danas onaj batadjorizam  partizana pritiv genta, zeludac da se coveku okrene.  ima doduse jedna stvar sto pocinje jako da mi smeta, a to je  je kangina gadna navika da se okrece oko svoje ose zajedno sa protivnikom na ledjima i u tim situacijama cesto pada cekajuci faul. neretko se desava da sudija ne svira faul, a to onda otvara kontre protivniku.

  • +1 3
Link to comment

Jbg, 80 i kusur minuta sa igracem manje se osjeti.

 

Prijeti nam neka kazna sigurno, pogodjen je Dekijev pomocnik necim sa tribina i odvezla ga je hitna.

  • +1 1
Link to comment

Nezadovoljni navijači Crvene zvezde porazom svog tima od Midtjilanda 0:1, pre svega odlukama mađarskog sudije Tamaša Bognara, posle meča raznim predmetima zasuli su arbitre, igrače i stručni štab danskog tima prilikom izlaska s terena. :isuse:

 

Najdeblji kraj u čitavoj gužvi izvukao je, međutim, kondicioni trener domaćeg tima, Federiko Panonćini, koji je okrvavljen izveden iz tunela u kola hitne pomoći. Pritrčao je i kapiten Milan Borjan da mu pomogne u tim trenucima, a potom pokušao da smiri situaciju obraćanjem navijačima.

 

Nije trebao Crvenoj zvezdi bilo kakav incident. Dobro je poznato da UEFA rigorozno kažnjava srpske klubove. Upravo su crveno-beli to osetili na svojoj koži više puta...

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

Jbg, 80 i kusur minuta sa igracem manje se osjeti.

 

Prijeti nam neka kazna sigurno, pogodjen je Dekijev pomocnik necim sa tribina i odvezla ga je hitna.

:isuse:

treba kazna svakako

mada smo sami sebi najveca kazna

 

a pazi ovo " Dobro je poznato da UEFA rigorozno kažnjava srpske klubove."

pa ne, treba uefa da dopusti da jebeni idioti osakate nekog od igraca ili trenera, a da se onda ovi javno ponizavaju i mole najvernije  da im oproste sto su ih tukli

  • +1 1
Link to comment

Gledao sam utakmicu na preskoke i deluje mi da ste danas potrošili šestomesečnu dozu malera. Falilo je samo da Borjan degažira loptu i da je neki iznenadni olujni vetar vrati u gol, manje-više sve drugo vam se dogodilo. Mislim da će da se vrati protiv Bugara a za Bragu nisam baš siguran, deluju da su prilično jaki.

  • +1 1
Link to comment

Sto je bilo bilo je.  Da vidimo sta nam poredstoji.  Prvo, kazna od UEFA.  Nadam se da ne izbace klub iz daljeg takmicenja, ali nista ne bih imao protiv da kazna bude prazno gledaliste do kraja takmicenja.  Dobar deo navijaca koji dolazi na stadion nije za stadion vec za zatvor ili ludnicu.  Sto se kluba tice, nama osam poena garantuje trece mesto, mada sa osam poena mozemo da budemo i drugi.  Jedanaest poena garantuje drugo mesto, mada mozemo da budemo prvi sa 11.  Trinaest poena garantuje prvo mesto.  Prema tome sve je u nasim rukama.  Ne smemo da izgubimo sledece dve utakmice; jedan bod nas vodi u LC, cetri boda u baraz LE, a trinaest bodova u 1/8-finala LE.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, assignment said:

Meni je najjači utisak da naši igrači, sem Dragovića i Sanoga nikako nisu uspeli da se prilagode terenu, pa se iz toga amaterski grešilo... 

Plus na ovakvom terenu je još više došla brzina Danaca do izražaja... 

Crveni plus autogol je bio potreban da izgubimo, OK, jedino mi je krivo sto nam se nije dalo da zapusimo usta ovom arogantnom treneru Danaca... 

 

Kakvo zapušavanje usta, igraju daleko bolji fudbal. Mogli su da metnu još par komada bez problema.

Link to comment

Degenek je ono morao da pusti, lopta je dugo letela i vlažan teren je dao for napadaču gostiju. Lakše je okrenuti 0:1 sa 11 igrača nego se zlopatiti ceo meč sa 10.

Jebeni Savo Pavićević. 
 

U krizi jesmo, ali ništa značajno, Ludogorec je ipak mnogo slabiji a i sa jednim bodom iz 4 kola će nam doći nezainteresovan i ko zna u kakvom sastavu. 

  • +1 1
Link to comment

Ma idemo dalje, bicemo drugi i onda cemo na guzove ispasti od Barse. 

Ali je cinjenica da ne igramo nista cele sezone, i ona punjenja Kluza i Kairata su bile tekme kad bi uslo u gol sve da su kurcom sutnuli. Napisao sam posle prosle tekme da smo zasluzili 1 bod, a imamo 7, stoji i dalje. :D

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Milosh76 said:

Malo nas je sjebao sudija, a malo vise Gobeljic i Degenek.

Ovaj poslednji sut je bas i mogao da udje.

Gobeljić  i njegov start pa tako i gol su posledica slučajnog fudbalera Rodića.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...