Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Ja sam se dvoumio da li da uopšte krećemo, al nešto se mislim ne može biti strašnije od Ekerena...
Prilican je haos u BG, budi spreman na sporu voznju poslednjih 10ak km do stadiona.
  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, beeva said:

Dobar ovaj mladi goša, koliko ima ljeta , 17?

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 

 

16 izgleda

Link to comment

Crvena zvezda u najjačem sastavu izlazi na megdan Dancima.


Startnu postavu šampiona Srbije večeras čine:

Borjan - Gobeljić, Degenek, Dragović, Rodić - Kanga, Sanogo - Katai, Ben, Ivanić - Pavkov.

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:
2 hours ago, John Coltrane said:
Ja sam se dvoumio da li da uopšte krećemo, al nešto se mislim ne može biti strašnije od Ekerena...

Prilican je haos u BG, budi spreman na sporu voznju poslednjih 10ak km do stadiona.


Upali pre 5min, jbg kad ne znaš šta da očekuješ pa kreneš ranije. U Bg malo jača kiša napravi kolaps a kamoli ovo što lije satima. 

  • +1 1
Link to comment

Jel guzva u saobracaju? 20h je proslo valjda je popustilo. Ima li guzve na stadion?

 

 

Just now, John Coltrane said:


Upali pre 5min, jbg kad ne znaš šta da očekuješ pa kreneš ranije. U Bg malo jača kiša napravi kolaps a kamoli ovo što lije satima. 

 

Link to comment
26 minutes ago, Milosh76 said:

Crvena zvezda u najjačem sastavu izlazi na megdan Dancima.


Startnu postavu šampiona Srbije večeras čine:

Borjan - Gobeljić, Degenek, Dragović, Rodić - Kanga, Sanogo - Katai, Ben, Ivanić - Pavkov.

Moguce je da Sanogo opet igra treceg stopera-libera.  Danski fudbaleri su isuvise brzi da bi mogli da se oslonimo samo na dvojcu stopera.

Link to comment
2 minutes ago, renne said:

pada kiša, ubija, skoro kao 2014

Kisa nece prestati da pada u naredna 24 sata.  Drenaza na terenu je do sada bila dobra, tako da ne ocekujem lokve na terenu.  Ali bice klizanja i brzih lopti na pretek. 

Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Kisa nece prestati da pada u naredna 24 sata.  Drenaza na terenu je do sada bila dobra, tako da ne ocekujem lokve na terenu.  Ali bice klizanja i brzih lopti na pretek. 

Ma teren je super, više sam mislio na dolazak navijača iz ostalih krajeva Srbije i RS

Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

Kisa nece prestati da pada u naredna 24 sata.  Drenaza na terenu je do sada bila dobra, tako da ne ocekujem lokve na terenu.  Ali bice klizanja i brzih lopti na pretek. 

Ne ocekujem veliku posetu.  Em je pandemija, em lije kisa bez prestanka.  Uz to, nasi navijaci nisu od onih koji prkose vremenu.  Gledace utakmicu na televiziji.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...