Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Kakva sad Lepa Brena? Idemo u LE, jos ako budemo prvi preskacemo jedno kolo i direktno u 1/8 finala.

 

Poznajuci nas, do poslednjeg kola ce biti klackalica 1 ili 2 mesto :D


A titula? Videcemo u maju

Link to comment

Ako Partizan pobedi sve utakmice do kraja, onda su bolji i kapa dole.  Ali ako Zvezda popbedi sve utakmice do kraja, onda se zna koja se pesma peva u maju - Pesma ista, Zvezda blista.  Daklem, ne pita se  Partizan da li ce Zvezda da bude prvak, vec se pita Zvezda.  A ja kao navijac ocekujem da na to pitanje ima pravi odgovor.  A to da je tesko da ih pobedimo dva puta, naravno da je tesko, ali mi zelimo da budemo najbolji, onda treba da uspesno savladjujemo teske zadatke.  Sta vise, ako budemo vicni da ih pobedimo dva puta, pobedicemo ih i treci put u finalu kupa.  Nije nam to ni prvi ni poslednji put.  Ko se ne seca i ne veruje, verovatno nije niklada ozbiljno navijao za Zvezdu.  Njegov problem.

 

Ono sto je trenutno u fokusu, je Mitjiland.  Zeleo bih da ih pobedimo, osvojimo grupu, plasiramo se u 1/8 finala LE, a odatle uz malo srece, sa novim centarforom, snovi snivani pre Barija nece biti nedostizni.

Link to comment

Pa bar nećemo čitati komentare kako nam se svi sklanjaju, kako "nema svrhe pratiti ovu ligu", " sve se zna", "Partizan samo treba da preživi ovo vrijeme zuluma i terora", " hoće govna da nas unište"  itd.

Ima tu mnogo boljeg materijala da meni nije lijeno da tražim.

 

Sada se odjednom priča o fudbalu, golovima itd. I znam ja da smo mi navijači iracionalni ali ipak 🤣..

  • +1 4
Link to comment

Dosta sa tim naklapanjima, gtr-ovskih 14-1-0 je rezultat samo skupljene svlacionice i nicega drugog.

 

Uostalom, bolji smo tim, a za Stankelinog vakta smo svaki derbi krenuli pickasto. Ako +5 (ili vise) nije dovoljno da u sledecem derbiju krenu svi u napad, titulu svakako ne zasluzuju.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...