Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Lazetić i onaj drugi klinac treba da igraju Linglong. Previše minuta za ključne igrače.

P.S. i onaj drugi golman Popović

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk



Link to comment

Ne mora da bude, posto oni mogu i da pobede nekad. Nije Zvezda pretplacena na pobede protiv svih. Dovoljno je los dan, promasene sanse, precke, stative, golman koji  brani kao da je Bufon i eto kiksa.

 

Realno smo mnogo jaci od Radnika kao i od 99% nase lige i egal sa Partizanom (isto kao i oni uostalom), ali na terenu to moramo pokazati bas svaki put.

 

Ne bi me cudilo da oni odigraju neku nereseno u sledecih nekoliko kola, cisto da se "pritisak" na Terzu spusti i opet podigne prica da cemo se tuci za titulu.

 

U ovakvoj  nakaradnoj Ligi, svaki poraz je jednak gubitku titule, a mislim da ovde ipak ima jos mnogo da se igra.  Partizan igra i sa Vosom i sa Cukom u sledecih par kola, tu ima realne sanse da kiksne, ako im ne bude dan.

 

U svakom slucaju, morali smo mnogo bolje da odigramo (nisam gledao, komentarisem na osnovu utisaka vas koji ste gledali i komentarisali) i da pobedimo.

 

Nismo, idemo dalje.

Edited by Milosh76
  • Haha 1
Link to comment

Nas raspored do polovine decembra,samo dva domacinstva..

 

RADNIČKI 1923       
VOJVODINA
MLADOST
Spartak
NAPREDAK
TSC
Radnik

Edited by Milosh76
Link to comment

Previše se ložite na ta nameštanja, sklanjalice i ostale teorije iz Mozzart komentara. Uz ogradu da tek ponekad pogledam Zvezdu, rekao bih da je prvenstveni razlog za ovih -5 to što igrate bez napadača i čekate ga da dođe na polusezoni. To je najveća moguća koska koju je Tvorzan uvalio Stankeli a ovaj nije baš toliki mag da tu koskurinu može da sažvače. Novi stranci opet ne deluju kao premije (možda u nekom trenutku prorade), Falko je po meni dokaz da je Linglong sredina u kojoj će Italijan mnogo pre da uvene nego da procveta, Ben i Kanga su OK ali nisu više oni razbijači od nekad. 

 

Na sve to je Stankela danas napravio ozbiljnu taktičku grešku jer nije na onaj surdulički krtičnjak izveo Pavkova kao startera, dok je teren još ličio na nešto i dok je mogao da dobije neku loptu sa krila. Plus je u odsustvu Kataija, sva kreacija na onoj njivi pala na Ivanića. Posle oranja i riljanja u prvom poluvremenu, u drugom se stvarno ništa nije moglo očekivati osim napucavanja napred.

 

Jbg dobri su Katai i Ivanić, ali neće baš sami da osvoje titulu bez napadača ispred njih. Partizan je barem taj deo priče ozbiljnije shvatio, s tim da ima ludu sreću da Rikardo još uvek može da stoji na nogama. Ako bi ga izgubili na mesec dana pa ga u špicu odmenio Markec ili onaj mučeni Holender kao prošle sezone, odmah bi krenuli kiksevi i to u nizu.

 

Daleko je ovo od gotovog ali raspored do zimske pauze vam je jeziv.

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

A kad sam ja to pisao na pocetku sezone, zajebavali ste me.

Sa druge strane Redoran je pogodio sustinu, bez napadaca ne ide. Uz povrede i koronu, dodjosmo do - 5.

Bice ovde jos preokreta, ne mogu grobari bez poraza bas celu sezonu, mnogo je. Imaju jos 2 puta Vosa, Zvezda, Cuka, TSC... Bice tu gubljenja bodova i losih dana.

Link to comment

Dioni i ovaj mali zabar nicemu ne sluze, plus je i ivanic danas odigrao ocajno i to bi bilo to. Bunkercina i katastrofalan teren su standard ling long gostovanjima, zato ih i ne uzima u razmatranje...

Link to comment

E, Zvezdo, Zvezdo, pokvari mi krsnu slavu.

 

Mislim da je ovaj poraz na rabos Stankovic.  Prvo je poceo mec u losoj foprmaciji sa Erakovicem na levom beku.  Vec se jednom pokazalo da Erakovic ne moze levo; moze kako-tako desno, ali nikako levo.  Sa te strane je stalno duvala promaja koju su Bogdanovski i Hadzic krunisali prvim golom.  Stankovic je uvideo gresku i odmah presaltovao Erakovica na desnog a Gobeljica na levog beka.  To je stabilizovalo odbranu do kraja poluvremena osim kada je Borjan imao zute minute.  U drugom poluvremenu, Stankovic je zamenio Degeneka Gajicem, vratio Erakovica na njegovu prirodnu stopersku poziciju i konacno imao dvojcu bekova.  U toj formaciji trebalo je da pocne utakmicu.  Medjutim, u drugom poluvremenu Styankovic je odlucio da igra taktiku "'ajmo, 'ajde svi u napad" od prvog minuta i odmah dobio cusku u vidu 2. gola iz kontranapada za koji je takva Zvezdina taktika bila kao porucena s obzirom na gore-pomenutu dvojcu igraca Radnika.  Malo je falilo da dobije i trecu cusku.  Posle je pocelo preskakanje sredine, nervoza i panicenje, bez ikakvog ucesca i uloge Ivanica, inace glavnog kreatora Zvezdine igre u napadu.  Svaku loptu na sredini dobijao je Kanga i slao je u kazneni prostor u kome se nalazio kompletan tim Radnika.  Ivanic nije ni ucestvovao.  Iz te guzve tesko je bilo ocekivati da Zvezda, koja ima losu realizaciju, uspe da umuva vise od jednog gola, pogotovo na losem terenu, i pogotovo sto su guzvu u sesnaestercu povecali trojca Zvezdinih jalovih centar-forova.  Sve u svemu, trener Radnika je odlicno postavio igru - svi u sesnaesterac kada se brane, imaju odlicne skakace, i oslanjanje na kontre kao glavno oruzja u napadu.  Tome im je na ruku isao i los teren i izuzetno dobar golman.

 

Zao mi je Falka, dobar je igrac sa loptom, ali se ne snalazi i nedostaju mu samopouzdanje i telsena snaga.  Dioniju, na zalost, i pored truda, slabo sta polazi za rukom.

Edited by Dimitrije
Link to comment
Zašto ne igra Katai? Ok, čuli smo da se inhalirao i da bi pao na antidoping testu u Danskoj, šta je sa Radničkim i Surdulicom?
Rekao je Deki, imao je koronu, ima i onu njegovu boljku, zaboravih ime, pa se duze oporavlja od toga.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...