Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Како РСБ незванично сазнаје, везиста и један од најбољих играча Црвене звезде , Мирко Иванић, потписаће продужетак уговора са Црвеном звездом до 2025. године. Продужетак уговора ће бити озваничен данас у току дана.


  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment
17 minutes ago, Milosh76 said:

Како РСБ незванично сазнаје, везиста и један од најбољих играча Црвене звезде , Мирко Иванић, потписаће продужетак уговора са Црвеном звездом до 2025. године. Продужетак уговора ће бити озваничен данас у току дана.

 

 

Man Signing Contract at Womans Stock Footage Video (100% Royalty-free)  9279281 | Shutterstock

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, dragance said:

Odavno je sve dogovoreno. Bravo Mićo. Jebo Škotsku, liga im je možda i gora od Ling Long, smrzo bi se ko kurac na ledu, i bio u odvratnom Glazgovu.

 

Ako je tako bravo, samo sam svedok vremena kada su se palili automibili igraca koji nisu zeleli da potpisu novi ugovor :lolol:

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

Nisam bas najbolje ispratio, jel prvi u grupi ide direktno u 1/8 finala a drugi u 1/16?

A od 1/8 finala do finala samo dva koraka.  Doduse svaki od 7 milja, ali kada moze Viljareal, sto ne bi mogla i Zvezda.

  • +1 5
Link to comment
7 hours ago, assignment said:

 

Ako je tako bravo, samo sam svedok vremena kada su se palili automibili igraca koji nisu zeleli da potpisu novi ugovor :lolol:

 

Sad ga i ti pretera! Kao da niko nikad nije smeo da ode iz Zvezde, čak naprotiv.

 

Na produženje ugovora ne treba gledati kao opciju ostanka Ivanića, već kao šansu da ga utope za veću kintu ako ne u januaru ono sigurno na leto.

  • +1 1
Link to comment

Nikad mi nije bila jasna logika tog potpisivanja novog ugovora da bi se otišlo za veću kintu. Npr.igrač svakako odlazi iz kluba pre isteka starog ugovora, ima svoju određenu cenu na tržištu (koju bi zainteresovani novi klub svakako platio).

Po kojoj logici se ta cena povećava ako se potpiše novi ugovor?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...