Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, Plajvi said:

Sta je ovo sad, zar nije pravilo da moze 5 izmena, ali u 3 razlicita termina? Stankela napravio 4 izmene, nijednu duplu. 

 

Ne racuna se poluvrijeme kontam.

  • +1 1
Link to comment

Na kraju smo dobili to što smo hteli, a da smo odigrali dobro, pa i nismo.  Posle vođstva smo imali skoro 15 dobrih minuta... 

 

Najviše me razočarao Falko, nadao se od kada je došao, ali nije ovaj nivo za njega... 

Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Zvezda ponovo pokazala da u ovom rangu takicenja  moze da igra kompetativno.  Treba nam jos najmanje 4 boda za prolaz u eliminacioni deo LE.

3

Link to comment
9 minutes ago, assignment said:

Na kraju smo dobili to što smo hteli, a da smo odigrali dobro, pa i nismo.  Posle vođstva smo imali skoro 15 dobrih minuta... 

 

Najviše me razočarao Falko, nadao se od kada je došao, ali nije ovaj nivo za njega... 

 

Ja sam bio ubedjen da će pokazati koliko vredi u nekoj bitnoj tekmi u kojoj će biti starter, ali i meni je utisak večeri jako bledo izdanje. Sem onog šuta, koji deluje da nije ni išao u okvir gola, kad je golman uhvatio živu loptu - nije imao ništa. Olako je padao u duelu i gubio lopte, a završni pas u par navrata je išao samo do Midtilandovih branića™.

 

Nekako mi je krivo...

Link to comment
29 minutes ago, Plajvi said:

Sta je ovo sad, zar nije pravilo da moze 5 izmena, ali u 3 razlicita termina? Stankela napravio 4 izmene, nijednu duplu. 

Poluvreme se ne računa. Tri termina plus poluvreme.

10 minutes ago, Dimitrije said:

Da li i ovaj bod donosi neke poene i evre?

650,000€ je tri boda. Ovde ide trećina. I jedan UEFA bod, tako da u ovoj sezoni za sad imamo 5. Za sledeću sezonu ukupno 35 poena za sada.

  • +1 2
Link to comment
25 minutes ago, John Coltrane said:

 

Ja sam bio ubedjen da će pokazati koliko vredi u nekoj bitnoj tekmi u kojoj će biti starter, ali i meni je utisak večeri jako bledo izdanje. Sem onog šuta, koji deluje da nije ni išao u okvir gola, kad je golman uhvatio živu loptu - nije imao ništa. Olako je padao u duelu i gubio lopte, a završni pas u par navrata je išao samo do Midtilandovih branića™.

 

Nekako mi je krivo...


1 trick pony, ima onaj Stefan Babovic potez i to je sve. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...