Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Jeza me hvata kada Gobeljic i Borjan kombinuju. Legenda kaže da se Gobelji jednom lopta nije odbila kao od drveta .
Nekog umesto Srnica i napadača . Ne znam zašto ne pušta onog klinca Stanica . Kad god je dobio šansu bio je odličan.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment

Nasi da krenu u kontru nece ni za zivu glavu.  Odlucuju se na suteve iz daljine, pa ako udje, dobro je.  Vazno je da se igra uspori i da se, ako moze, bez primljenog gola zavrsi utakmica.  

Link to comment
Nasi da krenu u kontru nece ni za zivu glavu.  Odlucuju se na suteve iz daljine, pa ako udje, dobro je.  Vazno je da se igra uspori i da se, ako moze, bez primljenog gola zavrsi utakmica.  
To je legitimno i bod nam igra, problem je što odbrana ne uliva poverenje da može da izdrži da ga ne primi.
Link to comment

Ovi su dobra ekipa, prvi su u Danskoj koja je ipak ozbiljna fudbalska zemlja. Redovno kuci klepaju Kopenhagen i to uglavnom trpajuci im po 4 komada. Prosle godine su igrali 1-1 sa Liverpulom u LS, pre toga nabili YB 3-0 i Slaviju 4-1.
Indijanci su samo po imenu, po svemu ostalom ozbiljan tim. Uz to, za razliku od nas imaju imperativ pobede.

  • +1 1
Link to comment

Znalo se da će Danci napadati jer im igra samo pobeda, i legitimno je da igraš na kontre... 

 

Ali onda trebaš i da igraš tako a ne 98% pasova uputiš unazad. I treba bar 2-3 igrača i da krenu uopšte u kontra napad... Sve u svemu očajno smo odigrali prvo poluvreme... 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, samo_opusteno said:

Ovi su dobra ekipa, prvi su u Danskoj koja je ipak ozbiljna fudbalska zemlja. Redovno kuci klepaju Kopenhagen i to uglavnom trpajuci im po 4 komada. Prosle godine su igrali 1-1 sa Liverpulom u LS, pre toga nabili YB 3-0 i Slaviju 4-1.
Indijanci su samo po imenu, po svemu ostalom ozbiljan tim. Uz to, za razliku od nas imaju imperativ pobede.

 

Ne gledaju ljudi, jbg.

 

Gledao sam ih malo i protiv Ludogoreca. Veze nemam kako oni to nisu dobili.

 

 

Link to comment

Ne moze Ben sam u spicu, moze protiv onih s Gibraltara i to je sve, on ili Falko napolje, Dioni unutra. Ili Lazetic, s ovakvom postavom nema nikakvog smisla ni gurati loptu na krilo. 

Edited by Plajvi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...