Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Nije on nekontrolisan nego mu se sudi svasta i kad treba i kad ne treba. Za razliku od Drincica, Zdjelara, Scekica i slicnih profesionalnih mesara bez mozga.

  • +1 2
  • Haha 1
  • -1 2
Link to comment
6 minutes ago, levi said:

daleko je Sanogo od nekoga ko pamti  i vraća promišljeno. da moram da biram pre bih rekao da udara nekontrolisano

 

 

 

to je dodata vrednost

Link to comment

prilično sam siguran da je nekoliko igrača moralo da završi utakmicu ranije zbog povrede posle njegovih startova, a da sudije nisu sviralie ništa, tako da ne bih rekao da mu sviraju više nego što treba

  • +1 1
Link to comment

A jel mora to uvođenje Partizanovih vedeta u priču, kao neki kontrateg?

Još kad je Sanogo došao, videlo se da ima nekonktrolisane mesarske startove na protivničke igrače, i većinom nije sankcionisan, za razliku od nastupa u Evropi.

Prosto je takav igrač, grub i nekonktrolisan i činjenica je da mu to prolazi (ili mu se dopušta) u našoj ligi.

  • +1 5
Link to comment

Ne mora...samo ne poznajem mesare iz drugih timova. Nista licno prema Partizanu i njegovim obozavaocima.

 

Kad neko kaze mesar, meni je prva asocijacija Drincic koji je polomio Jovicica i nije od Mazica dobio ni mrki pogled.

 

Sve ostalo su male bebice.

 

Niti opravdavam Sanoga za njegove startove niti ga branim, samo sam poredio sa drugim mesarima kojima se takodje gleda kroz prste kad polome nekog. Nista vise niti bilo sta manje od toga.

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment
Quote

(VIDEO) OGLASIO SE IGOR RADOJIČIĆ: Sanogo je MORAO da dobije crveni karton!

AUTOR: REPUBLIKA

SPORT

11.09.2020

21:30

 
 

Crvena zvezda savladala je Čukarički na Banovom Brdu sa 3:1, ali pored toga meč je obeležila i teška povreda Marka Docića.

Seku Senogo je bio izuzetno neoprezan  startovao je otvorenim đonom na rivala i povredio ga, pa je Docić na nosilima iznet sa terena.

 

Quote

Sanogo je zaslužio crveni karton"

Sudijski ekspert Zdravko Jokić smatra da je Seku Sanogo zaslužio isključenje na utakmici protiv Genta.

IZVOR: B92 PETAK, 6.11.2020. 

Jokić smatra da je Sanogo morao da dobije crveni karton u 45. minutu.

''Nažalost, imamo često njega u ovim analizama... Start nije ni na loptu, nego preko lopte koji završava na potkolenici igrača. Kramponi, snaga... Moglo je doći do loma, do povrede kolena, ovo je start za crveni karton'', rekao je Jokić.

 

Quote

Sanogo, sad si se provukao, ovo je crveni karton da ima VAR-a

Još jedan bespotrebno grub start veziste iz Obale Slonovače

26/8/21

Bespotrebno, pri vođstvu njegovog tima od 5:1 udario je laktom namerno u lice protivničkog igrača za šta mu je Majkl Oliver pokazao žuti karton.

Sreća pa nema VAR-a u ovoj fazi kvalifikacija jer bi neki drugi sudija tamo u nekoj sobi sigurno drugačije tretirao ovaj potez veziste iz Obale Slonovače.

 

Quote

Seku Sanogo - pola čovek pola žuti karton!

Naime, Sanogo je u meču sa Gentom zaradio treći žuti karton u grupnoj fazi Lige Evrope i neće moži da nastupi u meču u Belgiji.

Sanogou je to šesti karton u sedam mečeva u evropskim takmičenjima koliko je odigrala Crvena zvezda. Jedino nije upisan u beležnicu sudije u meču sa Araratom iz jednog prostog razloga – taj meče nije igrao zbog suspenzije zbog kartona.

 

U prvenstvu Srbije Sanogo je na šest mečeva dobio žuti karton, a u večitom derbiju je sakupio dva i crveni karton. Dosta kritika na njegov račun je bilo posle povreda koje su izazvali njegovi startovi na Marku Dociću i Sejdubi Sumi.

 

 

Evo nakon kratke pretrage šta mi je izbacio gugl.

Njemu se prosto gleda kroz prste u našem prvenstvu, obzirom kako pogibeljno igra. Zato naplata dođe u Evropi.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

 

 

 

 

 

Evo nakon kratke pretrage šta mi je izbacio gugl.

Njemu se prosto gleda kroz prste u našem prvenstvu, obzirom kako pogibeljno igra. Zato naplata dođe u Evropi.

Tako je

 

Sve si u pravu!

 

Sanoga na vesala, pod hitno!

Link to comment

Ne mora na vešala, može prosto na edukaciju kod trenera i dodatno šlifovanje. Prosto je, bitan vam je igrač za odbranu, bilo bi bolje za klub da češće igra te evropske utakmice, a ne da odsustvuje zbog suspenzija. A i greota je da osakati nekog igrača kao onog Docića iz Čukaričkog i ugrozi mu karijeru.

 

Jedino ti teza da mu se u našoj ligi sudi sve i svašta ne pije vodu.

 

Ako je i od mene, dosta je :D

Link to comment

Ili kao Drincic sto je osakatio Jovicica? A nije bio kaznjen.

 

Prosto sam poredio mesare po nasoj ligi, one koje znam poimence, a ti si se uhvatio da branis Partizan bez ikakve potrebe ili razloga.

 

A ako je neko zasticen u nasoj ligi to su Scekic i Zdjelar... bukvalno na svakoj utakmici "zarade" bar po 3 zuta kartona.

 

  

2 minutes ago, Filozof manijak said:

Jedino ti teza da mu se u našoj ligi sudi sve i svašta ne pije vodu.

osim sto to nisam napisao, nego... "mu se sudi svasta i kad treba i kad ne treba"

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...