Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

10 hours ago, Milosh76 said:

Na koju foru smo mi pokupili Ohija, to je bas misterija.

Pozvan je u reprezentaciju.

 

on je izgleda ekspldirao ove sezone. mislim da je bio na klupi kad smo mi igrali protiv Moldea i da nije ni ulazio u igru

 

očigledno se radi o igraču koji je u sjajnoj formi, tipa Riki kod nas. dal je klasa, videćemo. s obzirom na cenu on je, tako reći, besplatan, sa aspekta ovih jačih klubova po Evropi, pa mogu da nagađam da nije ocenjen kao neka extra klasa. ili je naprosto promakao ispod radara, pa ste ulovili kapitalca. 

 

 

Edited by Ted
Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

Možda je i za temu “Sramim se da priznam”, ali ja ga pratim par godina u nazad, kao i EliteSerien uostalom :ph34r:

eliteserien brat bratu pratim jedno petnaest godina, minimum, baš kao i allesvenska

Link to comment

Cekajte prvo da vidimo je l' otporan na stomacni virus™. Ako ne da gol u prvih 15 minuta ne valja taj nista, teraj to u kurac. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Suska se da je razlog za bojkot na utakmici sa Metalcem bilo saznanje da je Prijovic odbio Zvezdu zato sto je Terza trazio da potpise za duple pare i da polovinu da njemu.

Link to comment
6 hours ago, renne said:

eliteserien brat bratu pratim jedno petnaest godina, minimum, baš kao i allesvenska

 

Ок Владо Новаковићу :fantom:

Link to comment
25 minutes ago, Moća said:

Suska se da je razlog za bojkot na utakmici sa Metalcem bilo saznanje da je Prijovic odbio Zvezdu zato sto je Terza trazio da potpise za duple pare i da polovinu da njemu.

To se radi sa velikom većinom igrača. Naravno da nije trošak koliko je prijavljeno, već je napumpan da bi se izvlačio novac.

Link to comment

Meni se cini da je to jos jedan u nizu neproverenih informacija koje ce grobari da koriste i nadograde. Da je to tako, onda bi se valjda Prijovic oglasio nakon Terzicevog "objasnjenja" da je zahtevao neke nefudbalske stvari.

 

 

Link to comment

Meni se cini da je protest bio na totalnom drugom mestu u odnosu na stadion FKCZ i da je ono bila igrica i predstava, a ne protest.

 

A sve to nije ni bitno, posto tih 3-4000 ljudi svakako nisu vecina navijaca Zvezde, nego samo glasna manjina, koja uostalom i vlada u Srbiji.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...