Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

30 minutes ago, Bright Billy said:

ne moras ni ti da glumis dezurnog pandura pa to ipak radis. jbg, svako pise sta god mu se pise...

 

a i tebi se taklo u Gračanicu

Link to comment

"Cenim Rajka Mitića, Džajića, Piksija i druge velikane našeg kluba koji su u Zvezdi napravili ono što danas jeste. Pa bio bih lud kad ih ne bi cenio. Znači da ništa ne bih znao. A ja znam, gledao sam ih sve. 

Dolazio sam još na stari stadion. Onda sam gledao i pratio iz dana u dan kako se diže i raste Marakana. Danas kad dođeš u Zvezdu, imaš šta da vidiš. Svetsko fudbalsko čudo.

Kažu - a Partizan? Ma kakvi, to je kao kad bismo poredili Elektronsku industriju i Filips. Gluposti... Obišao sam ceo svet, ali to što ima Crvena zvezda i kakav je ona gigant, malo klubova može da se pohvali'', pričao je svojevremeno Toma Zdravković.

  • +1 4
Link to comment

Petković centaršut u TSC kakav Gobeljić neće za tri života, ni uz pomoć šest Grujićki i deset Raja. Neverovatno je da ne mogu da nađu beka.

  • +1 2
Link to comment

Veceras od 20h, prenos na Areni protiv Metalca.

 

Moguc tim po Mozzartsportu

 

CRVENA ZVEZDA (4-1-3-2): Popović – Gobeljić, Eraković, Pankov, Rodić – Sanogo, Ivanić, Kanga, Krstičić – Ben, Pavkov.

Link to comment

CRVENA ZVEZDA (3-4-3): Popović – Gobeljić, Sanogo, Eraković - Gajić, Kanga, Ivanić, Rodić - Falko, Pavkov, Ben.

 

 

Tri beka :)

Edited by MiddleClass
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...